ASUS layout test

کسب و کارهای خرد و کوچک

باید توجه داشته باشید که کسب و کارهای خرد و کوچک که به تازگی ایجاد شده اند معمولا نیروی انسانی محدودی برای انجام فعالیت‌های اصلی خود دارند. در چنین شرکت‌هایی باید حداکثر بهره‌وری و استفاده را از بودجه‌های محدود IT آنها برد. بسته به اینکه به عنوان یک مترجم یا خبرنگار آزاد کار می‌کنید یا یک استودیوی خصوصی باز کرده‌اید یا خرده فروشی دارید، نیازهای رایانه‌ای شما از نظر عملکرد و قابلیت حمل بسیار متفاوت خواهد بود. در همه این موارد انتخاب خدمات پس از فروش مناسب به اندازه انتخاب خود دستگاه مهم می‌باشد. استفاده از گارانتی ایسوس برای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری محلی و سریع مانند آن است که تیم قدرتمند IT خود شما آماده کار در لحظه مورد نیاز است: به ما به عنوان نزدیک‌ترین حامی کسب و کار خود نگاه کنید.

 • فروشگاه‌های خصوصی

  زمانی که یک فروشگاه جدید را افتتاح می‌کنید، بهترین دستیار شما یک سیستم فروشگاهی است که علاوه بر حل مشکلات پرداخت مشتریان و موجودی محصول، تعامل با مشتریان را تسهیل می‌کند. فناوری‌هایی مانند تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال با افزایش تاثیر بصری می‌توانند فرصت‌های فروش را به حداکثر برسانند.

  بیشتر بدانید
 • طراحان

  ایستگاه‌های کاری و نمایشگرها مهترین ابزار کاری طراحان هستند. قابلیت پردازش قدرتمند فایل‌های چند رسانه‌ای، قابلیت توسعه و ارتقاء کلی، و طراحی چشمگیر و ارگونومیک و کم مصرف بودن تجهیزات در به حداقل رساندن هزینه‌های عملیاتی کمک می‌کنند.

  بیشتر بدانید
 • آزاد پیشگان

  فریلنسرهایی که تحرک زیادی دارند می‌توانند از قابلیت جابجایی و بهره‌وری نوت‌بوک بهره‌مند شوند. با این وجود، از آنجاکه نوت بوک‌ها از نظر امکانات و عملکرد تنوع بسیار زیادی دارند، بهتر است قبل از خرید نیازهای خود را بسنجید تا بتوانید مناسب‌ترین مدل را برای خود انتخاب کنید.

  بیشتر بدانید

مورد موفق

دیدن همه