ASUS layout test

کسب و کارهای کوچک و متوسط

ایسوس با علم بر اینکه نقدینگی از ارکان کلیدی بقای شرکت‌های کوچک و متوسط می‌باشد، همواره می‌کوشد محدودیت‌های بودجه IT شرکت شما را پیش بینی کند. هدف ما به حداکثر رساندن بهره‌وری و ایجاد فرصت برای رشد آینده شرکت شما می‌باشد، تا ریال به ریال بودجه شما آگاهانه خرج شود. علاوه بر این، اغلب شرکت‌های کوچک و متوسط پرسنل اختصاصی برای بخش IT خود ندارند و خرید تجهیزات کامپیوتری اضافه برای تسهیل رشد شرکت می تواند منجر به چالش‌های مدیریتی جدی به خصوص درباره تعمیرات، نگهداری و پشتیبانی تجهیزات جدید گردد. با ایسوس می‌توانید به راحتی همه محصولات رایانه‌ای خود را یکجا تامین کنید و از مطمئن ترین خدمات پس از فروش برخوردار گردید.

 • دفتر پشتیبانی

  معمولا کسب و کارهای کوچک و متوسط نیاز به جابجایی و تحرک ندارند. معمولا رایانه‌هایی که برای اینگونه کسب و کارها در نظر گرفته می‌شوند فقط باید بتوانند به اینترنت متصل شوند و از پس کارهای اداری و اجرایی مانند واژه پردازی و پردازش ساده تصاویر بر آیند.

  بیشتر بدانید
 • فروشندگان

  نمایندگان فروش کسب و کارهای کوچک و متوسط، به غیر از بازدیدهای دائمی از محل مشتریانشان، معمولا باید تعداد قابل توجهی از اسناد و مدارک را مانند فاکتور، طرح‌های پیشنهادی و حتی اسناد حمل را تکمیل نمایند. این کارمندان نیاز به یک رایانه سبک وزن با عمر باتری خوب دارند.

  بیشتر بدانید
 • طراحان

  دپارتمان‌های طراحی بیش از حد گستردهِ شرکت های کوچک و متوسط که نیاز دارند بهره‌وری خود را به حداکثر ممکن برسانند، باید هنگام خرید تجهیزات مطمئن باشند که رایانه‌های مناسبی برای کار خود انتخاب می‌کنند.

  بیشتر بدانید
 • مهندسین

  معمولا مهندسین با طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها و سیستم‌ها سر و کار دارند، و این به آن معنی است که نیازهای محاسباتی آنها متنوع و مختلف می‌باشند. اما اداره، پشتیبانی و تعمیر و نگهداری تجهیزات متنوع و متعدد، می‌تواند مسئولیت سنگین و در عین حال پیچیده‌ای باشد.

  بیشتر بدانید

مورد موفق

دیدن همه