CERBERUS

  CERBERUS

  هدست مخصوص بازی با اسپیکرهای بزرگ 60 میلیمتری، طراحی شده برای بازیهای رایانهای و استفاده توسط موبایل.

  • مگنت بزرگ 60 میلیمتری نئودیمیوم، یک ضربه قاطع و نهایت لذت
  • سازگار با رایانه، مک، PlayStation® 4 و ابزارهای همراه برای بازی و سرگرمی
  • طراحی دو میکروفون: یک میکروفون قابل جداسازی برای گفتگو حین بازی و یک میکروفون داخلی برای مکالمه در حرکت
  • بالشتک راحت میلیمتری برای جداسازی نویزها هنگام بازی و افزایش لذت از موسیقی
  Product Image


  صدایی قدرتمند و بدون مزاحمت در تمام سناریوها

  بازیکنان موفق نیازمند تجهیزات موفق هستند و Cerberus برای محافظت از پیروزیهای شما در تمام سناریوها طراحی شده است. همچنین این مدل یک هدست عالی برای کاربردهای روزمره است! Cerberus را به دسکتاپ، لپتاپ یا ابزارهای هوشمند خود متصل کنید و صدایی قدرتمند با جزییات شفاف را همراه با یک باس قاطع بشنوید، مهم نیست چه کاری انجام میدهید یا در کجا از آن استفاده میکنید.


  Unrivaled punch and ultimate immersion


  مگنت بزرگ 60 میلیمتری نئودیمیوم

  اگر قدرت مگنت بزرگ 60 میلیمتری نئودیمیوم را احساس نکردهاید، پس به صدای Cerberus گوش دهید تا یک ضربه قاطع و نهایت لذت را تجربه کنید که کاملا رضایتبخش است. در زمان بازی صدای تمام شلیکها را خواهید شنید و از صدای پای دشمنان، موقعیت آنها را متوجه خواهید شد. پس از آن به صدای کنسرت راک در یک استادیوم بزرگ گوش دهید، تمام کلمات یک مکالمه را بشنوید یا صدای واقعی موسیقی متن فیلمها را احساس کنید.

  Unrivaled punch and ultimate immersion

  لذت از بازیهای دسکتاپ و سرگرمیهای همراه


  کار با رایانههای ویندوز و کامپیوترهای مک

  مشکلات ناشی از ناسازگاری را فراموش کنید زیرا Cerberus تقریبا با تمام ابزارها هماهنگ است. کابل رابط 1.2 متری با یک رابط جانبی 1.3 متری جداساز Y شکل همراه میشود تا امکان اتصال جداگانه میکروفون و هدفون را فراهم کند و طوا کابل به 2.5 متر میرسد. میکروفون جانبی با قابلیت جداسازی، برای ارتباط حین بازی عالی است و میتوانید گفتگو کنید و همواره شنیده شوید! Works with both PCs and Mac computers
  Works with both PCs and Mac computers
  Works with both PCs and Mac computers

  و حتی موبایلهای هوشمند وتبلت

  Cerberus به لطف استفاده از یک میکروفون داخلی، برای ابزارهای هوشمند نیز عالی است و در مکالمه حین حرکت بسیار راحت است. کافی است جک 3.5 میلیمتری آن را به ابزارهای هوشمند خود متصل کنید تا هنگام جابجایی، با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشید. تحقیقات مهندسان ایسوس نشان میدهد که 1.2 متر بهترین طول برای استفاده توسط ابزارهای همراه است و مانع گرهخوردگی و پیچیدگی میشود!

  Works with both PCs and Mac computers


  سرگرمی بدون مزاحمت در بازیها و لذت از موسیقی

  Cerberus دارای بالشتکهای سایز کامل 100 میلیمتری با پوشش چرم پلیاورتان برای افزایش دوام و جداسازی موثر نویز است، پس میتوانید بدون مزاحمت از جهان بیرون، از نوای موسیقی لذت ببرید. همچنین Cerberus برای ماندگارترین آسایش طراحی شده است: بالشتکها نفوذپذیری مناسبی برای هوا دارند و هدبند گوشی نیروی متوازنی اعمال میکند در نتیجه میتوانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

  Revel in undisturbed gaming and music enjoyment