AREZ-RX560-4G-EVO

  AREZ-RX560-4G-EVO

  طراحی 2 گانه فن: افزایش 2 برابری گردش هوا و تا 3 برابر ساکت تر

  • فن هایی با گواهی IP5X به منظور افزایش طول عمر و مقاومت در برابر گرد و غبار.
  • فن هایی با گواهی IP5X به منظور افزایش طول عمر و مقاومت در برابر گرد و غبار.
  • تنها فناوری Auto-Extreme در صنعت با Super Alloy Power II ارائه بهترین کیفیت و بیشترین قابلیت اطمینان.
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster بهینه‌سازی عملکرد و انتشار فوری جریان بازی
   Product Image

   The Sweet Spot Performance

   کارت گرافیک AREZ Radeon RX 560 مجهز به طراحی 2 گانه فن با هدف افزایش 2 برابری گردش هوا و سکوت 3 برابر بیشتر است. فن هایی با استاندارد IP5X که افزایش طول عمر و اطمینان را به همراه دارند. افزون بر آن، تکنولوژی Auto-Extreme نیز با قطعات Super Alloy Power II، برای ثبات و برتری بیشتری همراه این کارت گرافیک است. در نهایت GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster بهینه‌سازی عملکرد و انتشار فوری جریان بازی را ارائه می دهند.

   درگاه های I/O

   1 X Native DVI-D
   1 X Native HDMI
   1 X Native DisplayPort

   تهویه با فن های 2 گانه

   گردش هوا تا 2 برابر بیشتر و 3 برابر سکوت بالاتر

   فن های 2 گانه که توسط مهندسان ایسوس به دقت طراحی شده اند تا گردش هوای 2 برابر بیشتر و در عین حال 3 برابر ساکت تر را به همراه داشته باشند. ایجاد محیطی خنک و دلپذیر تر برای بازی.

   فناوری AUTO-EXTREME همراه با Super Alloy Power II

   کیفیت برتر و بهترین قابلیت اطمینان

   کارت های گرافیک ایسوس با استفاده از فناوری Auto-Extreme تولید می شوند که نخستین فرایند %100 مکانیزه تولید در صنعت است. در تولید این کارت ها، از قطعات با آلیاژ Super Alloy Power II استفاده می شود که موجب افزایش کارایی، کاهش اتلاف انرژی، کاهش نویز هنگام قرار گرفتن تحت بار، و دمای پایین تر گشته و کیفیت بی نظیر و قابلیت اطمینان بالای کارت را به همراه دارد.

   استاندارد IP5X مقاوم در برابر گرد و غبار

   فن با طول عمر بالا

   فن با طول عمر بالا

   فن های مورد استفاده در AREZ RX 560 دارای گواهینامه بین المللی حفاظت به شماره IP5X هستند که به منظور جلوگیری از ورود گرد و غبار، برای آن در نظر گرفته شده است.

   GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

   Tweak Till Your Heart's Content

   GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، بازطراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تری داشته باشید، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص خودکار تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما اجازه می‌دهد از طریق منوی درون بازی، به آسانی جریان بازی خود را ضبط و پخش کنید.
   بیشتر بدانید.

   XSplit Gamecaster: ضبط و انتشار فوری جریان بازی

   حال، XsplitGamecaster را راه اندازی کنید تا ضمن پوشش بازی شما، گیم پلی را نیز ضبط کرده و سپس منتشر کنید. امکان حاشیه نویسی و ویرایشگر ویدئو را برای افزایش تجارب جذاب خود از بازی ها، در اختیار شماست.
   در مورد XSplitGamecaster بیشتر بدانید.

   شبکه اختصاصی گیمرها: wtfast

   خروج از بازی، تاخیر و خرابی بسته ها

   ما یک حق اشتراک 6 ماهه به ارزش 53.95 دلار را برای شما به ارمغان می آوریم تا ضمن لذت بردن از یک بازی آنلاین، تاخیر، لگ و از دست رفتن بسته ها را فراموش کنید. خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی، شامل الویت بندی بازی در شبکه، تجزیه و تحلیل همزمان و Gamers Private Network، امکان اجرای یک بازی با حداقل پینگ را برای شما فراهم نموده و یک بازی بدوم لگ را به صورت شفاف تجربه خواهید کرد. کارت گرافیک ایسوس از یک سو و شبکه wtfast از سوی دیگر در دستان شماست.

   تکنولوژی RADEON FREESYNC

   بدون لگ، بدون پارگی فریم، فقط بازی کنید

   بازی کردن نباید همراه با لگ و فریم های شکسته باشد. با AREZ Radeon RX 560، این موارد وجود نخواهند داشت. عملکرد شفاف و آبگونه بازی، بدون اتفاقات عجیب و مصنوعی را به لطف فناوری Radeon FreeSync بدست آورید. این فناوری در تراشه های گرافیکی AMD Radeon، APU های سری A و پردازنده های Ryzen به همراه Radeon Vega وجود دارد. 1
   *فناوری FreeSync یک تکنولوژی اختصاصی AMD است که به منظور از بین بردن لکنت و پارگی فریم ها، در بازی و فیلم ها است که به وسیله هماهنگ سازی میزان فرکانس نمایشگر و کارت گرافیک عمل می کند. برای استفاده از آن نیازمند یک مانیتور با پشتیبانی از این فناوری، کارت گرافیک های AMD Radeon، APU های سری A، درگاه DisplayPort™ Adaptive-Sync 1.2، AMD Catalyst™ driver 15.2 Beta و بالاتر خواهید بود. نرخ بازخوانی و فرکانس به نسبت مدل های مختلف مانیتور متفاوت است. برای این منظور، اطلاعات مانیتور خود را از سوی سازنده چک نمائید. برای مطالعه جزئیات کامل به وب سایت www.amd.com/freesync مراجعه نمائید.

   Radeon™ Software Adrenalin Edition

   برنامه Radeon™ Adrenalin Edition به طور کاملا حرفه ای، و دقیق طراحی شده است تا قدرت خیره کننده و عملکرد نوآورانه را در کارت گرافیک های Radeon پیاده سازی نماید. یک رابط کاربری بصری فوق العاده زیبا و کامل برای کارت گرافیک های نسخه دسکتاپ و لپ تاپ به همراه آن است.

   توان گرفته از تراشه گرافیکی AMD Radeon™ RX 560

   تکنولوژی AMD Eyefinity

   صحنه نمایش را تا 4 مانیتور توسعه دهید تا در بازی و سرگرمی غوطه‌ور شوید.

   تکنولوژی AMD CrossFire

   با فناوری AMD CrossFire بدون اتصال هرگونه تجهیزات اضافی، قدرت گرافیکی بازی خود را دو برابر کنید.

   >

   تکنولوژی AMD FreeSync

   با عملکردی روان و غیرمصنوعی در تمام نرخ‌فریم‌ها، به بازی‌های منقطع و فریم‌های معیوب پایان دهید.

   PCI Express 3.0

   پهنای باند دو برابر بیشتر در PCIe 2.0 به منظور ارائه ارتباط سریعتر بین CPU و GPU.

   Microsoft DirectX® 12

   سطوح جدیدی از تصاویر واقعی در بازی‌های رایانه‌ای را به همراه دارد و دستیابی به عملکرد بالا را فراهم می‌کند.