CERBERUS-GTX1050-A2G

  CERBERUS-GTX1050-A2G

  کارت گرافیک ASUS Cerberus GeForce® GTX 1050 Advanced Edition 2GB GDDR5 با آزمون های سخت و دقیق برای حصول اطمینان از عملکرد

  • آزمون های شدید و سخت گیرانه با برترین عناوین بازی همچون League of Legends, Overwatch و PlayerUnknown’s Battlegrounds.
  • یک Backplate فلزی و متسحکم از اجزای حساس در قسمت عقبی کارت گرافیک محافظت کرده و مدار چاپی را نیز تقویت می کند. این پوشش با نشان Cerberus تزئین شده است که به عنوان یک نگهبان قدرتمند نمایان می شود.
  • طراحی دوگانه فن با توان 2 برابر گردش جریان هوای بیشتر.
  • فن های IP5X-Certified از طول عمر و مقاومت بیشتر مقابل گرد و غبار برخوردار هستند.
  • نصب ساده (Plug and Play) بدون نیاز به اتصال پلاگین برق اضافه.
  • تنها فناوری Auto-Extreme به همراه Super Alloy Power II است که دارای بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان هستند.
  • عملکرد را باGPU Tweak II افزایش دهید، تاخیر را با WTFast از میان برداشته و با XSplit Gamecaster جریان بازی را به سرعت استریم نمائید.
  Product Image
  ASUS-cerberus-gtx1050ti-gaming ASUS-cerberus-gtx1050ti-gaming
  طراحی شده برای بازی بدون وقفه
  کارت گرافیک ASUS Cerberus GeForce® GTX 1050 محصولی است که به منظور کارایی و قابلیت اطمینان بالا طراحی شده است تا بازی را بدون وقفه ادامه دهید. ما این کارت گرافیک را با آخرین بازی های روز مورد آزمایش های سخت قرار داده و معیارهای سنگین ما برای این آزمون 15 برابر بیش از استانداردهای این بخش است.
  ASUS-cerberus-backplate ASUS-cerberus-backplate
  قوی و سرسخت
  Cerberus GeForce® GTX 1050 با یک Backplate فلزی و متسحکم از اجزای حساس در قسمت عقبی کارت گرافیک محافظت کرده و مدار چاپی را نیز تقویت می کند. این پوشش با خطوط قرمز رنگ و نشان Cerberus تزئین شده است که به عنوان یک نگهبان قدرتمند نمایان می شود.
  ASUS-cerberus-best-compatibility ASUS-cerberus-best-compatibility
  تضمین یک بازی طولانی مدت!
  تست های گسترده و آزمون های ما بر اساس عناوین برتر از جمله League of Legends، Overwatch و PlayerUnknown's Battlegrounds صورت گرفته است. علاوه بر آن، آزمایش های معتبر و قابل اطمینان ما عبارتند از آزمون های 144 ساعته و بنچمارکهای 3D MARK که تحت بارگزاری سنگین، تا 15 برابر بیش از استانداردهای معمول هستند.
  ASUS-0db-fan
  خنک کننده با دو فن
  دو برابر جریان هوای بیشتر
  دو عدد فن با کیفیت که با مهندسی ایسوس قادر به گردش جریان هوا تا 2 برابر بیشتر هستند، ترکیبی از یک خنک کننده پیشرفته را در کنار یک محیط بازی و پردازشی دلپذیر را رقم می زند.
  ASUS-0db-fan
  استاندارد IP5X مقاوم در برابر گرد و غبار
  فن با طول عمر بالا
  فن های مورد استفاده در Cerberus GeForce® GTX 1050 دارای گواهینامه بین المللی حفاظت به شماره IP5X هستند که به منظور جلوگیری از ورود گرد و غبار، برای آن در نظر گرفته شده است. این گواهینامه بهبود عملکرد و عمر طولانی محصول را تضمین می کند.
  تکنولوژی Auto-Extreme
  تنها فرآیند تولید 100% خودکار در این صنعت
  در حال حاضر تمامی کارت گرافیک های ایسوس با استفاده از تکنولوژی Auto-Extreme به تولید می رسند که نخستین شیوه تولید 100% خودکار در این صنعت است که با استفاده از بهترین متریال های موجود، یک استاندارد جدید را در کیفیت ارائه می دهد. تکنولوژی Auto-Extreme موجب بهبود عملکرد و افزایش طول عمر محصول می گردد. افزون بر آن، این تکنولوژی با محیط زیست سازگار بوده و مواد شیمایی مضر در آن حذف شده اند؛ همچنین مصرف انرژی در این کارت گرافیک ها تا 50% نیز کاهش پیدا کرده است.
  ASUS-autoextreme-technology-video
  اتوماسیون 100%
  از بین بردن خطای انسانی در تولیدات
  تقویت اجزا
  اورکلاک پایدار
  پیشرفته و دقیق
  کنترل کیفیت
  نوآوری های پیشرفته در مولفه های طراحی
  مدار چاپی صاف و بدون برآمدگی های تیز
  طراحی Flux-free
  مدار فاز 3+1 با Super Alloy Power II
  مهندسان ایسوس از برترین قطعات در ساخت این محصولات استفاده کرده اند که موجب افزایش کارایی و قابلیت اطمینان کلی می گردد. قطعات Super Alloy Power II به میزان قابل توجهی موجب افزایش بهره وری و کاهش مصرف توان گشته و نویز دو برابر کمتر در هنگامی که زیر حداکثر بارگذاری هستند را در کنار کاهش دما تا 50% کمتر از طرح های مرسوم و پیشین، ارائه می دهند.
  ASUS-super-alloy-power
  ASUS-gpu-tweak
  GPU Tweak II برای تقویت در بازی
  بهینه‌سازی بصری عملکرد
  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و تصویری‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد گرافیک را بطور خودکار به حداکثر می‌رساند.
  افزایش عملکرد با یک کلیک
  جلوه های بصری:
  عملکرد را با خاموش کردن جلوه‌های بصری-گرافیکی ویندوز افزایش دهید.
  سرویس های سیستم:
  سرویس‌ها و فرآیندهای ویندوز را بطور خودکار یا دستی خاموش کنید.
  مرتب‌سازی حافظه:
  بازچینی و آزادسازی حافظه سیستم بدون نیاز به بستن برنامه‌ها.
  بیشتر بدانید.
  XSplit Gamecaster
  جریان سریع بازی
  مجوز 14 روزه نسخه پیشرفته برنامه XSplit Gamecaster ، به شما اجازه می‌دهد به‌آسانی جریان بازی را از طریق یک پوشش روی تصویر ضبط و منتشر کنید. این پوشش، اطلاعاتی مانند فرکانس پردازنده گرافیکی، حرارت و میزان کاربرد رم را نمایش می‌دهد و دارای کنترل‌های GPU Tweak II است تا گیمرها بتوانند یک پروفایل بازی را انتخاب کنند و با یک کلیک، عملکرد را افزایش دهند.
  بیشتر بدانید.
  شبکه خصوصی گیمرها: WTFast
  دوری از لگ، وقفه و بسته های از دست رفته
  ما به شما یک هدیه شامل حق اشتراک 6 ماهه به ارزش 53.95 دلار آمریکا را ارائه خواهیم کرد که امکان لذت بردن بازی آنلاین بدون لگ، وقفه و بسته های از دست رفته را خواهد داد. خدمات مبتنی بر AI، الویت بندی سرویس های بازی، تجزیه و تحلیل مداوم توسط WTFast، شبکه اختصاصی گیمرها و پینگ پایین، تجربه یک بازی آنلاین بدون وقفه و مشکل را به شما خواهند داد. با یک کارت گرافیک ایسوس و WTFast در کنار شما، انتظار کشیدن را کنار خواهید گذاشت.
  بیشتر بدانید.