DUAL-GTX1050-2G

  DUAL-GTX1050-2G

  مدل‌های ASUS Dual از کارت‌های گرافیک ویژه بازی جیفورس GTX 1050 eSports با 2 گیگابایت حافظه GDDR5

  • کد دعوت اختصاصی و رایگان World of Warships: Diana Cruiser و 15 روز اکانت حرفه‌ای (به ارزش 11 دلار).* فعال‌سازی کد بازی از 7/31/2015 تا 1/30/2017 انجام می‌شود. لطفا برای جزییات بیشتر به نشانی http://www.asus.com/event مراجعه کنید.
  • طراحی دوگانه فن: 2 برابر جریان هوای بیشتر
  • بیشترین هماهنگی با مادربردهای ASUS Z170: بهترین عملکرد در یک سیستم مجلل
  • نصب‌ و اجرای آسان برای بازی‌ها: بدون نیاز به پاور اضافی
  • تنها فناوری Auto-Extreme در صنعت با Super Alloy Power II ارائه بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster بهینه‌سازی عملکرد و انتشار فوری جریان بازی
  • NVIDIA ANSEL یک تحول بزرگ در ثبت تصاویر از درون بازی
  • NVIDIA GameWorks™ یک تجربه تعاملی و سینمایی همراه با اجرای فوق‌العاده روان بازی‌
  Product Image

  نقطه تلاقی عملکرد

  کارت‌های گرافیک سری دوگانه ایسوس GeForce® GTX 1050 با طراحی دوگانه فن برای دو برابر جریان‌ هوای بیشتر مجهز شده‌اند. فناوری اختصاصی Auto-Extreme همراه با قطعات Super Alloy Power II نیز بیشترین پایداری را ایجاد می‌کند.GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster افزایش عملکرد و انتشار همزمان را فراهم می‌کنند. این مدل بهترین تجربه را در بازی‌هایی مانند Overwatch، Dota 2، CS Go و League of Legend ارایه می‌دهد.

  درگاه‌ها

  1 X Native DVI-D
  1 X Native HDMI 2.0
  1 X Native DisplayPort

  عملکرد بهینه و نمای مجلل

  بهترین هماهنگی با مادربردهای ASUS Z170

  کارت‌های گرافیک سری دوگانه ایسوس GeForce® GTX 1050 دارای بهترین ترکیب هماهنگ رنگی هستند و از ویندوز 10 پشتیبانی می‌کنند. سری دوگانه GeForce® GTX 1050 مجهز به DirectX 12 است تا عملکرد بهتری در پردازش CPU ایجاد کند و مانع از محدودیت‌های کارت گرافیک شود.

  خنک‌کننده با دو فن

  2 برابر جریان هوای بیشتر

  دو فن با مهندسی دقیق، بهینه‌‌سازی شده‌اند تا دو برابر جریان هوای بیشتر ایجاد کنند و از این طریق خنک‌کنندگی را با لذت بازی و محیط پردازش هماهنگ می‌کنند.

  فناوری AUTO-EXTREME همراه با Super Alloy Power II

  برترین کیفیت بیشترین اطمینان

  کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه خط تولید است و قطعات پیشرفته Super Alloy Power II نیز باعث افزایش کارایی، کاهش افت توان، کاهش نویز قطعات تحت بار و کاهش دما می‌شوند تا برترین کیفیت و اطمینان را ارائه دهند.

  *این تصویر نمایشی است.

  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

  بهینه‌سازی تا قلب بازی شما

  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد گرافیک را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما امکان می‌دهد به راحتی جریان بازی را از درون آن ثبت و منتشر کنید.

  XSplit Gamecaster: انتشار و ضبط فوری بازی

  با اجرای XSplit Gamecaster می‌توانید تنها با یک کلیک یک تصویر پوششی ایجاد نمایید و از درون بازی، شروع به ضبط و انتشار نحوه بازی خود کنید. همچنین امکان یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها برای انتشار بهتر را فراهم شده است.
  درباره XSplit Gamecaster بیشتر بخوانید

  Game Ready

  عملکرد فوق‌العاده. یک تجربه متفاوت از بازی‌ها. بهترین تنظیمات. کارت‌های گرافیک Game Ready در سری GeForce GTX 10.

  جدیدترین معماری

  با قدرت NVIDIA Pascal™ به‌عنوان پیشرفته‌ترین معماری پردازنده‌های گرافیکی تاکنون، عملکردی شگفت‌انگیز را در بازی‌های HD تجربه کنید

  بهترین اجرای بازی

  دسترسی سریع و آسان به درایورهای NVIDIA Game Ready به بازیکنان اجازه می‌دهد رایانه خود را به یک سیستم پیشرفته بازی تبدیل کنند و جدیدترین بازی‌ها را با بهترین تنظیمات اجرا نمایند.

  پلتفرم جیفورس

  فناوری‌های پیشرفته گرافیکی مانند تصویربرداری درون بازی NVIDIA Ansel™ و NVIDIA GameWorks™ تجربه‌ای تعاملی و سینمایی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  با قدرت
  NVIDIA® GeForce® GTX 1050

  NVIDIA®GPU Boost 2.0

  فناوری نظارت هوشمند روی فرکانس، فعالیت GPU ‌با حداکثر توان و اجرای بازی با بالاترین سرعت فریم ممکن را تضمین می‌کند. این ابزار، سطح جدیدی از تنظیمات را پیشنهاد می‌دهد که شامل دمای پردازنده گرافیکی، اورکلاکینگ و ولتاژ‌های باز است.

  NVIDIA®Adaptive V-Sync

  Adaptive Vertical Sync شرکت NVIDIA® برای حداکثر استفاده از جریان بازی، V-Sync را به‌صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  PCIE 3.0

  دو برابر پهنای باند بیشتر در هر مسیر PCIe Gen 2 برای ارتباط سریع‌تر پردازنده و گرافیک