DUAL-GTX1060-O6G

  DUAL-GTX1060-O6G

  کارت گرافیک Dual GeForce® GTX 1060 ایسوس بهترین عملکرد را برای شما به ارمغان می‌آورد

  • فزایش فرکانس تا 1771 مگاهرتز در حالت اورکلاک برای عملکرد و تجربه یک بازی فوق العاده
  • فن هایی با تیغه‌های بال شکل و ثبت اختراع شده برای افزایش جریان هوا یه میزان %105.
  • سازگاری کامل با مادربردهای ASUS X99-A II به منظور بهبود سبک و عملکرد.
  • فناوری Auto-Extreme و قطعات Super Alloy Power II برای ارائه بهترین کیفیت و اطمینان.
  • درگاه های سازگار با واقعیت مجازی برای تجربه همه جانبه واقعیت مجازی.
  • GPU Tweak II به همراه Xsplit Gamecaster موجب افزایش سرعت عملکرد سیستم شده و امکان انتشار فوری جریان بازی را فراهم می آورد.
  • NVIDIA ANSEL روشی جدید و انقلابی برای گرفتن عکس از بازی.
  • NVIDIA GameWorks™ تجربه تعاملی و سینمایی و گیم پلی فوق العاده روانی را برای شما به ارمغان می آورد.
  Product Image

  عملکرد دو برابر

  کارت گرافیک ASUS Dual series of GeForce® GTX 1060 مجهز به فن هایی با تیغه‌های بال شکل و ثبت اختراع شده است که با ایجاد %105 فشار هوای بیشتر حداکثر جریان هوا را تولید می‌کنند. همچنین فناوری اختصاصی Auto-Extreme به همراه قطعات ساخته شده از آلیاژ برتر Super Alloy Power II بالاترین پایداری را به ارمغان می‌آورند. از سوی دیگر GPU Tweak II به همراهXSplitGamecaster تغییر آسان و گرافیکی عملکرد و انتشار فوری جریان بازی را امکانپذیر می‌نمایند. کارت گرافیک ASUS Dual series of GeForce® GTX 1060 با مادربرد ASUS X99-A II شما کمال سازگاری را دارد!

  درگاه‌های اصلی ورودی/خروجی

  1 درگاه اصلی DVI-D
  2 درگاه HDMI 2.0
  2 درگاه Display Port

  سبک و عملکرد بهبود یافته

  سازگاری کامل با مادربردهای X99-A II ایسوس

  کارت گرافیک ASUS Dual series of GeForce® GTX 1060 و مادربردهای X99-A II به لحاظ رنگی کاملا با هم هماهنگی دارند و با ویندوز 10 سازگاری کامل دارند. کارت گرافیک ASUS Dual series of GeForce® GTX 1060 مجهز به DirectX 12 می‌باشد تا حداکثر عملکرد گرافیکی را از CPU گرفته و مانع کندی‌ GPU شود.

  فن هایی با تیغه‌های بال شکل و ثبت اختراع شده

  حداکثر جریان هوا با %105 فشار بیشتر هوا

  طراحی فن هایی با تیغه‌های بال شکل و ثبت اختراع شده که حداکثر جریان هوا را تولید می‌کنند و فشار ایستای موجود بر روی گرماگیر را تا %105 بهبود می‌بخشند موجب شده است این کارت گرافیک نسبت به کارت های گرافیک مرجع 3 برابر ساکت‌تر کار کنند.

  فناوری Auto-Extreme به همراه
  Super Alloy Power II

  بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان

  کارت های گرافیک ایسوس با استفاده از فناوری Auto-Extreme تولید می شوند که اولین فرایند %100 مکانیزه تولید در صنعت می باشد. در تولید این کارت ها از قطعات با آلیاژ Super Alloy Power II استفاده می شود که موجب افزایش کارایی، کاهش اتلاف انرژی، کاهش نویز هنگام قرار گرفتن تحت بار، و دمای پایین تر شده و کیفیت بی نظیر و قابلیت اطمینان بالای کارت را به ارمغان می آورد.


  *این تصویر فقط جنبه نمایشی دارد

  درگاه های HDMI سازگار با واقعیت مجازی

  از تجربه واقعیت مجازی فراگیر لذت ببرید

  کارت‌های گرافیک ASUS Dual series of GeForce® GTX 1060 برای اتصال دستگاه واقعیت مجازی و نمایش همزمان، مجهز به دو درگاه HDMI می‌باشند. بنابراین همیشه می‌توانید بدون نیاز به جابجایی کابل‌ها از تجربه واقعیت مجازی فراگیر نهایت لذت را ببرید.

  GPU Tweak II به همراه XSplit Gamecaster

  GPU Tweak II:
  افزایش آسان و گرافیکی سرعت

  هر طور که دوست دارید سرعت ساعت، ولتاژ و سرعت فن‌های کارت گرافیک خود را تنظیم کنید. با توجه به سطح تجربه خود ‏یکی از حالت های استاندارد یا پیشرفته را انتخاب کنید.‏

  برای دسترسی به گزینه‌های گرافیکی و انجام آسان تغییرات، حالت استاندارد را انتخاب کنید. این حالت برای افرادی که دوست ‏دارند نحوه تنظیم کارت گرافیک را بیاموزند عالی است. روش دیگر که همان حالت پیشرفته است برای اورکلاکرهای حرفه‌ای که می‌خواهند کنترل کامل کارت گرافیک خود را در دست بگیرند و از گزینه‌های پیچیده و متعدد تنظیمات استفاده کنند مناسب می‌باشد.‏

  XSplitGamecaster:
  انتشار فوری جریان بازی

  اکنون با اجرای XSplit Gamecaster می‌توانید تنها با یک کلیک از درون بازی، شروع به ضبط و انتشار نحوه بازی خود کنید. همچنین می‌توانید امکانات یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها را برای انتشار بهتر بازی امتحان کنید.
  درباره XSplit Gamecaster بیشتر بدانید

  قدرت گرفته از
  NVIDIA® GeForce® GTX 1060

  سازگار با GeForce® GTX VR

  با فناوری های NVIDIA VRWorks™ عملکرد نسل بعدی واقعیت مجازی، کمترین تاخیر، و سازگاری استاندارد پلاگ اند پلی با هدست های پیشرفته را تجربه کنید .

  NVIDIA® G-SYNC سازگار با

  این فناوری با همگام سازی نرخ های تازه سازی صفحه نمایش با GPU، حذف شکستگی های تصویر و به حداقل رساندن بریده بریده شدن صفحه نمایش و لگ ورودی، روانترین و سریعترین تجربه بازی را برای شما به ارمغان می آورد.

  PCIE 3.0

  برای ارتباط سریعتر بین GPU و CPU، پهنای باند را در هر مسیر PCIe Gen 2 دو برابر می‌کند