DUAL-RX580-O8G

  DUAL-RX580-O8G

  کارت گرافیک اورکلاک شده سری Dual Radeon RX 580 با 8 گیگابیت رم GDDR5 برای اجرای بهترین بازی های eSports و 4k

  • قابلیت اورکلاک تا فرکانس 1380 مگاهرتز برای تجربه بهترین عملکرد و برترین بازی‌ها.
  • فن‌های 0 دسی‌بل ثبت اختراع شده با پره های بال شکل برای حداکثر جریان هوا با 105% فشار هوای بیشتر. با فن‌های 0 دسی‌بل در سکوت بازی کنید.
  • فن مورد تایید استاندارد IP5X در برابر گرد و غبار مقاوم بوده و عمر مفید بیشتری دارد.
  • تنها فناوری Auto-Extreme موجود در صنعت به همراه Super Alloy Power II برای ارائه بهترین کیفیت و بالاترین میزان اطمینان.
  • درگاه‌های HDMI سازگار با واقعیت مجازی برای تجربه واقعیت مجازی فراگیر.
  • GPU Tweak II به همراه XSplit Gamecaster امکان بهینه‌سازی عملکرد در محیط گرافیکی و انتشار فوری جریان بازی را برای شما فراهم می آورد.
  Product Image

  عملکرد فوق العاده

  کارت گرافیک سری Dual RX 580 ایسوس برای ایجاد حداکثر جریان هوا با 105% فشار هوای بیشتر، مجهز به فن‌هایی با پره های بال شکل و ثبت اختراع شده می باشد. این فن‌ها از استاندارد IP5X بهره می برند و در برابر گرد و غبار مقام می باشند؛ از این رو از قابلیت اطمینان و طول عمر بالاتری برخوردار هستند. همچنین فناوری اختصاصی Auto-Extreme به همراه قطعات Super Alloy Power II موجب پایداری بیشتر این کارت گرافیک شده‌اند. GPU Tweak II به همراه XSplit Gamecaster امکان بهینه‌سازی عملکرد در محیط گرافیکی و انتشار فوری جریان بازی را برای شما فراهم می آورد.

  I/O Ports Highlight

  درگاه های موجود

  1 درگاه DVI-D
  2 درگاه HDMI 2.0
  2 درگاه Display Port

  فناوری 0 دسی‌بل

  بازی در سکوت محض

  زمانی که حرارت GPU کمتر از 55 درجه سانتی گراد باشد*، فناوری ابتکاری 0دسی‌بل، فن را به طور کامل متوقف می کند و این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در سکوت کامل بازی کنید.

  مقاوم در برابر گرد و غبار (مورد تایید استاندارد IP5X)

  طول عمر طولانی‌تر فن

  فن های استفاده شده در کارت‌های گرافیک سری ASUS Dual RX 580 به موجب حفاظت بین المللی علامت گذاری (کد IP)، دارای درجه IP5X بوده و به منظور قابلیت اطمینان مطلوب و طول عمر طولانی تر، در برابر گرد و خاک مقاوم می باشند. این فرایند سختگیرانه در صدور گواهینامه های ایمنی تضمین می ‌نماید که فنِ کارت های گرافیک سری ASUS Dual RX 580 حتی تحت شرایط سخت نیز عملکردی مطلوب خواهند داشت.

  طراحی ثبت شده تیغه فن

  حداکثر جریان هوا با 105٪ فشار هوای بیشتر

  تیغه های جدید و ثبت شده این کارت گرافیک با وجود تولید حداکثر جریان هوا و 105٪ فشار ایستاتیک بیشتر بر روی گرماگیر، 3 برابر بی صداتر از کارت های گرافیک مرجع کار می کند.

  فناوریAuto-Extreme به همراه
  Super Alloy Power II

  بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان

  کارت های گرافیک ایسوس با استفاده از فناوری Auto-Extreme تولید می شوند که اولین فرایند 100% مکانیزه تولید در صنعت می باشد. در تولید این کارت ها از قطعات با آلیاژ Super Alloy Power II استفاده می شود که موجب افزایش کارایی، کاهش اتلاف انرژی، کاهش نویز هنگام قرار گرفتن تحت بار، و دمای پایین تر شده و کیفیت بی نظیر و قابلیت اطمینان بالای کارت را به ارمغان می آورد.


  *این تصویر فقط جنبه نمایشی دارد

  درگاه های HDMI سازگار با واقعیت مجازی

  از تجربه واقعیت مجازی فراگیر لذت ببرید

  کارت‌های گرافیک سری ASUS Dual RX 580 برای اتصال دستگاه واقعیت مجازی و نمایش همزمان، مجهز به دو درگاه HDMI می‌باشند. بنابراین همیشه می‌توانید بدون نیاز به جابجایی کابل‌ها از تجربه واقعیت مجازی فراگیر نهایت لذت را ببرید.

  GPU Tweak II به همراه XSplit Gamecaster

  GPU Tweak II:
  تغییر آسان و گرافیکی عملکرد

  هر طور که دوست دارید سرعت ساعت، ولتاژ و سرعت فن‌های کارت های گرافیک خود را تنظیم کنید. با توجه به سطح تجربه خود ‏یکی از حالت های استاندارد یا پیشرفته GPU Tweak را انتخاب کنید.‏

  برای دسترسی به گزینه‌های گرافیکی و انجام آسان تغییرات حالت استاندارد را انتخاب کنید. این حالت برای افرادی که دوست ‏دارند نحوه تنظیم کارت گرافیک را بیاموزند عالی است. روش دیگر که همان حالت پیشرفته است، برای اورکلاکرهای حرفه‌ای که ‏می‌خواهند کنترل کامل کارت گرافیک خود را در دست بگیرند و از گزینه‌های پیچیده و متعدد تنظمات استفاده کنند مناسب ‏می‌باشد.‏

  XSplitGamecaster:
  انتشار فوری جریان بازی

  اکنون با اجرای XSplit Gamecaster می‌توانید تنها با یک کلیک از درون بازی، شروع به ضبط و انتشار بازی خود کنید. همچنین امکان یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها برای انتشار بهتر بازی برای شما فراهم شده است.
  درباره XSplitGamecaster بیشتر بدانید

  قدرت گرفته از AMD Radeon™ RX 580

  فناوری AMD Eyefinity

  با انتشار تصاویر بازی در 4 نمایشگر خودتان را در بازی و سرگرمی غرق کنید.

  فناوری AMD CrossFire

  با فناوری AMD CrossFire بدون اتصال هرگونه کابلی قدرت گرافیکی بازی خود را دو برابر کنید.

  فناوری AMD FreeSync

  با عملکرد منعطف و طبیعی، به گیم‌ پلی‌های متلاطم و فریم‌های شکسته پایان می‌دهد.

  Microsoft DirectX® 12

  سطوحی جدیدی از واقع‌گرایی بصری، و عملکردی فوق العاده را برای رایانه شما به ارمغان می‌آورد.