EX-GTX1050-2G

  EX-GTX1050-2G

  کارت‌های گرافیک ویژه بازی ASUS Expedition GeForce® GTX 1050 eSports با 2 گیگابایت حافظه GDDR5

  • کد دعوت اختصاصی و رایگان World of Warships: و 15 روز اکانت حرفه‌ای (به ارزش 11 دلار).* فعال‌سازی کد بازی از 7/31/2015 تا 1/30/2017 انجام می‌شود. لطفا برای جزییات بیشتر به نشانی http://www.asus.com/event مراجعه کنید.
  • فن‌های 0dB با دو بلبرینگ اجرای روان‌تر با کاهش اصطکاک، دو برابر افزایش عمر کارت گرافیک و عملکرد خنک‌کنندگی. با فن‌های 0dB در سکوت بازی کنید.
  • نصب‌ و اجرای آسان برای بازی‌ها: بدون نیاز به پاور اضافی
  • تنها فناوری Auto-Extreme در صنعت با Super Alloy Power II ارائه بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster بهینه‌سازی عملکرد و انتشار فوری جریان بازی
  • NVIDIA ANSEL یک تحول بزرگ در ثبت تصاویر از درون بازی
  • NVIDIA GameWorks™ یک تجربه تعاملی و سینمایی همراه با اجرای فوق‌العاده روان بازی‌
  Product Image

  ساخت برای فعالیت بدون توقف

  کارت‌های گرافیک ASUS Expedition برای عملکرد بدون توقف ساخته شده‌اند، و 2 برابر قابلیت فعالیت بدون توقف بیشتری دارند تا از بهترین دوام و کیفیت مطمئن باشید. ما حتی با تست 144 ساعت سیستم بدون دیسک این کارت‌ها را تا نهایت تحمل آنها بررسی می‌کنیم و برای اطمینان از سازگاری با برترین بازی‌ها مورد آزمایش قرار می‌دهیم. GPU Tweak II و XSplit Gamecaster نیز تجربه‌ای بدون توقف از اجرای بازی‌ها و انتشار همزمان را فراهم می‌کنند.

  درگاه‌ها

  1 x Native DVI-D
  1 x Native HDMI 2.0
  1 x Native Display Port

  دوام بدون توقف

  دو برابر طول عمر بیشتر

  بدون مشکلات ناشی از روغن که در فن‌های فلزی رایج است، فن دوبلبرینگی کارت گرافیک ASUS Expedition GeForce® GTX 1050 دو برابر دوام بیشتری دارد. با کاهش اصطکاک و اجرای روان‌تر، طول عمر کارت و قابلیت خنک‌کنندگی آن افزایش پیدا کرده است. می‌توانید در سکوت کامل 0dB بازی کنید در حالی که فن‌های 0dB تا سطح آستانه پردازنده گرافیکی خاموش می‌مانند.*

  *برای EX-GTX1050TI-4G عملکرد 0dB زمانی فعال می‌شود که دما به 55 درجه سانتی‌گراد برسد.

  بهترین کیفیت بیشترین اطمینان

  کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه خط تولید است و قطعات پیشرفته Super Alloy Power II نیز باعث افزایش کارایی، کاهش افت توان، کاهش نویز قطعات تحت بار و کاهش دما می‌شوند تا برترین کیفیت و اطمینان را ارائه دهند.

  مبارزان بدون توقف

  سازگاری با راه‌حل 144 ساعت بدون دیسک

  ایسوس برای تایید کارت‌های گرافیک Expedition برنامه iCafé Labs را اجرا می‌کند تا از یک سیستم بدون دیسک استفاده کنند و به مدت 144 ساعت تست‌های اختصاصی را انجام دهند که شامل دو ساعت تست ری‌بوت و 15 ساعت تست 3D Mark با اجرای سنگین است. کارت‌های گرافیک Expedition برای فعالیت بدون توقف با عملکرد روان مورد نیاز شما آماده هستند.

  تست با برترین بازی‌ها

  همچنین مهندسان ASUS iCafé Labs کارت‌های گرافیک Expedition توسط تست‌های استقامت در محیطی شبیه‌سازی شده از شرایط واقعی کافی‌نت‌ها مورد بررسی قرار می‌دهند. ما این تست‌ها را با برترین بازی‌ها انجام می‌دهیم تا از بهترین تجربه بازی مطمئن شویم!

  بازی بدون توقف

  GPU Tweak II: افزایش عملکرد در یک رابط چشم‌نواز

  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد گرافیک را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما امکان می‌دهد به راحتی جریان بازی را توسط یک پوشش ساده روی تصویر از درون بازی ثبت و منتشر کنید.

  XSplit Gamecaster: انتشار و ضبط فوری بازی

  با اجرای XSplit Gamecaster می‌توانید تنها با یک کلیک یک پوشش روی تصویر ایجاد نمایید و از درون بازی، شروع به ضبط و انتشار نحوه بازی خود کنید. همچنین امکان یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها برای انتشار بهتر را فراهم شده است.
  درباره XSplit Gamecaster بیشتر بخوانید

  Game Ready

  عملکرد فوق‌العاده. یک تجربه متفاوت از بازی‌ها. بهترین تنظیمات. کارت‌های گرافیک Game Ready در سری GeForce GTX 10.

  جدیدترین معماری

  با قدرت NVIDIA Pascal™ به عنوان پیشرفته‌ترین معماری پردازنده‌های گرافیکی تا کنون، عملکردی شگفت‌انگیز را در بازی‌های HD تجربه کنید

  بهترین اجرای بازی

  دسترسی سریع و آسان به درایورهای NVIDIA Game Ready به بازیکنان اجازه می‌دهد رایانه خود را به یک سیستم پیشرفته بازی تبدیل کنند و جدیدترین بازی‌ها را با بهترین تنظیمات اجرا نمایند.

  پلتفرم جیفورس

  فناوری‌های پیشرفته گرافیکی مانند تصویربرداری درون بازی NVIDIA Ansel™ و NVIDIA GameWorks™ تجربه‌ای تعاملی و سینمایی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  با قدرت
  NVIDIA® GeForce® GTX 1050

  NVIDIA®GPU Boost 2.0

  فناوری نظارت هوشمند روی فرکانس، فعالیت GPU ‌با حداکثر توان و اجرای بازی با بالاترین سرعت فریم ممکن را تضمین می‌کند. این ابزار، سطح جدیدی از تنظیمات را پیشنهاد می‌دهد که شامل دمای پردازنده گرافیکی، اورکلاکینگ و ولتاژ‌های باز است.

  NVIDIA®Adaptive V-Sync

  Adaptive Vertical Sync شرکت NVIDIA® برای حداکثر استفاده از جریان بازی، V-Sync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  PCIE 3.0

  دو برابر پهنای باند بیشتر در هر مسیر PCIe Gen 2 برای ارتباط سریع‌تر پردازنده و گرافیک