EX-GTX1060-6G

  EX-GTX1060-6G

  ASUS Expedition GeForce® GTX 1060 6GB GDDR5 برای اجرای بی‌وقفه واقعیت مجازی و کیفیت تصویر 4K

  • فن‌های دو بلبرینگ اجرای روان‌تر با کاهش اصطکاک، دو برابر افزایش عمر کارت گرافیک و عملکرد خنک‌کنندگی.
  • تنها فناوری Auto-Extreme در صنعت با Super Alloy Power II ارائه بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان
  • گذر از 144 ساعت تست و امتحان با برترین بازی‌ها برای بهترین سازگاری.
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster بهینه‌سازی عملکرد و انتشار فوری جریان بازی
  • NVIDIA ANSEL یک تحول بزرگ در ثبت تصاویر از درون بازی
  • NVIDIA GameWorks™ یک تجربه تعاملی و سینمایی همراه با اجرای فوق‌العاده روان بازی‌
  Product Image

  فعالیت بدون توقف

  کارت‌های گرافیک ASUS Expedition برای عملکرد بدون توقف ساخته شده‌اند مهندسی آن‌ها 2 برابر قابلیت فعالیت بدون توقف بیشتری دارد تا از بهترین دوام و کیفیت مطمئن باشید. ما حتی با تست 144 ساعت سیستم بدون دیسک این کارت‌ها را تا نهایت تحمل آن‌ها بررسی می‌کنیم و برای اطمینان از سازگاری با برترین بازی‌ها مورد آزمایش قرار می‌دهیم. GPU Tweak II و XSplit Gamecaster نیز تجربه‌ای بدون توقف از اجرای بازی‌ها و انتشار هم‌زمان را فراهم می‌کنند.

  درگاه‌ها

  1 x Native DVI-D
  2 x Native HDMI 2.0
  2 x Native Display Port

  دوام بدون توقف

  فن‌های 0 دسی‌بل دو بلبرینگ

  بدون مشکلات ناشی از روغن که در فن‌های فلزی رایج است، فن دوبلبرینگی کارت گرافیک ASUS Expedition GeForce® GTX 1060 دو برابر دوام بیشتری دارد. با کاهش اصطکاک و اجرای روان‌تر، طول عمر کارت و قابلیت خنک‌کنندگی آن افزایش پیدا کرده است. می‌توانید در سکوت کامل 0dB بازی کنید درحالی‌که فن‌های 0dB تا سطح آستانه پردازنده گرافیکی خاموش می‌مانند.*

  فناوری Auto-Extreme همراه با Super Alloy Power II

  کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه تولید است و مجهز به قطعات پیشرفته Super Alloy Power II هستند که باعث افزایش کارایی، کاهش افت توان، کاهش نویز قطعات تحت بار و کاهش دما می‌شوند تا برترین کیفیت و اطمینان را ارائه دهند.

  مبارزان بدون توقف

  سازگاری با راه‌حل 144 ساعت بدون دیسک

  ایسوس برای تائید کارت‌های گرافیک Expedition برنامه iCafé Labs را اجرا می‌کند تا از یک سیستم بدون دیسک استفاده کنند و به مدت 144 ساعت تست‌های اختصاصی را انجام دهند که شامل دو ساعت تست ری‌بوت و 15 ساعت تست 3D Mark با اجرای سنگین است. کارت‌های گرافیک Expedition برای فعالیت بدون توقف با عملکرد روان مورد نیاز شما آماده هستند.

  تست با برترین بازی‌ها

  همچنین مهندسان ASUS iCafé Labs کارت‌های گرافیک Expedition توسط تست‌های استقامت در محیطی شبیه‌سازی شده از شرایط واقعی کافی‌نت‌ها مورد بررسی قرار می‌دهند. ما این تست‌ها را با برترین بازی‌ها انجام می‌دهیم تا از بهترین تجربه بازی مطمئن شویم!

  بازی بدون توقف

  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

  بهینه‌سازی تا قلب بازی شما

  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد گرافیک را به حداکثر می‌رساند.

  Gaming Booster

  افزایش عملکرد با یک کلیک

  جلوه‌های بصری:
  عملکرد را با خاموش کرده جلوه‌های بصری ویندوز افزایش دهید.
  سرویس‌های سیستم
  سرویس‌ها و فرآیندهای ویندوز را بطور خودکار یا دستی خاموش کنید.
  مرتب‌سازی حافظه
  بازچینی و آزادسازی حافظه سیستم بدون نیاز به بستن برنامه‌ها.

  XSplit Gamecaster

  انتشار فوری جریان بازی

  دارای مجوز 1 ساله نسخه پیشرفته XSplit Gamecaster* به ارزش 99 دلار است به شما اجازه می‌دهد به‌آسانی جریان بازی را از طریق یک پوشش روی تصویر ضبط یا منتشر کنید. این پوشش اطلاعاتی مانند فرکانس پردازنده گرافیکی، حرارت و میزان کاربرد رم را نمایش می‌دهد و دارای کنترل‌های GPU Tweak II است تا گیمرها بتوانند یک پروفایل بازی را انتخاب کنند و با یک کلیک، عملکرد را افزایش دهند.

  بیشتر بدانید اینجا.

  با قدرت
  NVIDIA® GeForce® GTX 1060

  NVIDIA GPU Boost™ 3.0

  افزایش خودکار فرکانس بر پایه حجم پردازش و امکان اجرای پیشرفته‌ترین تنظیمات که به کاربران امکان می‌دهد سطح جدیدی از عملکرد را تجربه کنند.

  فناوری NVIDIA G-SYNC™

  NVIDIA G-SYNC یک فناوری تصویری فوق‌العاده است که روان‌ترین تجربه بازی تا کنون را فراهم می‌کند. این اجرای روان G-SYNC با هماهنگ‌سازی نرخ به‌روزرسانی تصویر میان نمایشگر و پردازنده گرافیک جیفورس GTX در دسکتاپ و نوت‌بوک حاصل می‌شود و با حذف تداخل تصویر و کاهش وقفه‌ها، کیفیت نمایش بازی را افزایش می‌‌دهد. NVIDIA G-SYNC برای اجرا به پنل نمایشگر سازگار با NVIDIA G-SYNC در نوت‌بوک‌ها یا یک مانیتور NVIDIA G-SYNC نیازمند است.

  PCIE 3.0

  ارائه دو برابر پهنای‌باند بیشتر در هر مسیر PCIe Gen 2 برای ارتباط سریع‌تر پردازنده و گرافیک