EX-GTX1070-O8G

  EX-GTX1070-O8G

  کارت گرافیک ASUS Expedition GeForce® GTX 1070 OC با 8 گیگابایت رم برای بازی با کیفیت 4K و واقعیت مجازی بی وقفه

  • قابلیت اورکلاک تا 1797 هرتز برای انجام روان بازی‌های eSports.
  • مجهز به فن های دو بلبرینگه که با کاهش اصطکاک روانتر کار کرده و موجب افزایش دو برابر عمر کارت گرافیک و عملکرد خنک کنندگی بهتر آن می شود.
  • تنها فناوری Auto-Extreme در صنعت با Super Alloy Power II ارائه بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان.
  • انجام موفقیت آمیز تست 144 ساعته و امتحان بازی های برتر برای بهترین سازگاری.
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster موجب بهینه‌سازی عملکرد کارت شده و امکان انتشار فوری جریان بازی را برای شما فراهم می‌آورد.
  • NVIDIA ANSEL روشی جدید و انقلابی برای گرفتن عکس از بازی.
  • ™NVIDIA GameWorks که تجربه تعاملی و سینمایی و گیم پلی فوق العاده روانی را برای شما به ارمغان می آورد.
   Product Image

   ساخته شده برای عملکرد بی وقفه

   کارت‌های گرافیک ASUS Expedition برای عملکرد بی وقفه ساخته شده‌اند، و برای اطمینان از طول عمر 2 برابر و دوام بالای آن ها، به نحوی مهندسی شده‌ اند که بتوانند بی وقفه کار کنند. ما حتی با تست‌های 144 ساعته سیستم بدون دیسک، این کارت‌ها را تا نهایت تحمل آنها بررسی می‌کنیم و کنترل‌های گسترده ای برای سازگاری آنها با برترین بازی‌ها انجام می‌دهیم. GPU Tweak II و XSplit Gamecaster نیز تجربه‌ بی وقفه اجرا و انتشار همزمان بازی ها را برای شما فراهم می‌کنند.

   درگاه‌های ورودی/خروجی اصلی

   1 درگاه DVI-D
   2 درگاه HDMI 2.0
   2 درگاه Display Port

   دوام بی وقفه

   فن‌های دو بلبرینگه 0 دسی بل

   فن دوبلبرینگی کارت گرافیک ASUS Expedition GeForce® GTX 1070 با حذف مشکلات ناشی از روغن که در فن‌های فلزی رایج است، دو برابر بیشتر عمر می‌کند. با کاهش اصطکاک و اجرای روان‌تر، طول عمر کارت و قابلیت خنک‌کنندگی آن افزایش پیدا کرده است. در حالی که فن‌های 0dB تا سطح آستانه پردازنده گرافیکی خاموش می‌مانند، می‌توانید در سکوت کامل 0dB بازی کنید *.

   فناوری Auto-Extreme به همراه
   قطعات پیشرفته Super Alloy Power II

   کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه فرایند تولید است و قطعات پیشرفته Super Alloy Power II نیز باعث افزایش کارایی، کاهش افت توان، کاهش نویز قطعات تحت بار و کاهش دما می‌شوند تا برترین کیفیت و اطمینان را ارائه دهند.

   حریف بی وقفه

   سازگاری با راهکار تست 144 ساعته بدون دیسک

   ایسوس برای تضمین کارت‌های گرافیک Expedition برنامه iCafé Labs را اجرا می‌کند. در این برنامه از یک سیستم بدون دیسک استفاده شده و به مدت 144 ساعت تست‌های اختصاصی برروی آن انجام می‌شود که شامل دو ساعت تست ری‌بوت و 15 ساعت تست 3D Mark با اجرای سنگین است. کارت‌های گرافیک Expedition برای فعالیت بی وقفه و عملکرد روان مطابق با نیاز شما آماده هستند.

   تست شده با برترین بازی‌ها

   همچنین مهندسین آزمایشگاه های iCafé ایسوس، کارت‌های گرافیک Expedition را در محیط هایی شبیه کافی نت های واقعی تحت آزمایش های پایداری طولانی مدت قرار می دهند. ما این آزمایش‌ها را با برترین بازی‌ها انجام می‌دهیم تا از بهترین تجربه بازی مطمئن شویم!

   بازی بی وقفه

   GPU Tweak II به همراه XSplit Gamecaster

   انجام آسان و گرافیکی تغییرات

   GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، بازطراحی شده است تا اورکلاک ساده‌تر و جذاب‌تری داشته باشید، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص خودکار تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند.

   Gaming Booster

   ارتقای عملکرد با یک کلیک

   جلوه های تصویری:
   با غیرفعال کردن جلوه های تصویریِ ویندوز، عملکرد خود را افزایش دهید.
   خدمات سیستم:
   خدمات یا فرایندهای ویندوز را به صورت خودکار یا دستی خاموش کنید.
   یکپارچه سازی حافظه:
   بدون بستن هیچکدام از فرایندها، حافظه سیستم خود را مرتب و آزاد کنید.

   XSplit Gamecaster

   انتشار و ضبط فوری بازی

   با خرید این کارت گرافیک و با استفاده از حساب پرمیوم یکساله XSplit Gamecaster آن، به ارزش 99 دلار، می‌توانید با یک منوی ساده از درون بازی گیم پلی خود را به آسانی ضبط و پخش کنید. این منو همچنین اطلاعاتی مانند سرعت ساعت GPU، دما، و میزان استفاده از ماژول تنظیم کننده ولتاژ را نمایش می دهد و دارای ابزارهای کنترلی GPU Tweak II می باشد، تا گیمرها فقط با یک کلیک تنظیمات مورد علاقه خود را انتخاب کنند و عملکرد خود را ارتقاء دهند.

   برای کسب اطلاعات بیشتراینجا کلیک کنید.

   قدرت گرفته از
   NVIDIA® GeForce® GTX 1070

   NVIDIA GPU BoostTM 3.0

   با توجه به فشار وارده به سیستم، به صورت پویایی سرعت اورکلاک را به حداکثر رسانده و به این ترتیب گیمرها می توانند عملکرد خود را به سطوح جدیدی ارتقاء دهند.

   فناوری NVIDIA G-SYNCTM

   NVIDIA G-SYNC یک فناوری پیشرفته در زمینه صفحه نمایش می باشد که روانترین تجربه بازی ممکن را برای شما به ارمغان می آورد. روانی شگفت انگیز ’G-SYNC به واسطه همگام سازی نرخ های تازه سازی صفحه نمایش با پردازنده گرافیکی کامپیوتر یا نوت بوک GeForce GTX شما و حذف شکستگی تصاویر و به حداقل رساندن تاخیر و لگ ورودی حاصل می شود. برای بهره مند شدن از فناوری NVIDIA G-SYNC باید پنل صفحه نمایش NVIDIA G-SYNC مناسب بر روی نوت بوک خود داشته باشید یا مانیتور شما NVIDIA G-SYNC باشد.

   PCIE 3.0

   برای ارتباط سریعتر بین GPU و CPU، پهنای باند را در هر مسیر PCIe Gen 2 دو برابر می‌کند