GT1030-SL-2G-BRK

  GT1030-SL-2G-BRK

  کارت گرافیکASUS GeForce® GT 1030 2GB GDDR5 low profile برای یک رایانه HTPC ساکت (با براکت پورت‌های ورودی و خروجی)

  • خنک‌کننده پسیو بدون نویز0dB - مناسب برای رایانه‌هایی با تمرکز بر پخش محتوای تصویری و مراکز چند رسانه‌ای.
  • فناوری AUTO-EXTREME کیفیت ممتاز و ماندگاری بالا را ارائه می‌کند.
  • GPU Tweak II بهینه‌سازی عملکرد را آسانتر می‌کند و با رابط کاربری کاملاً جدید، جذاب‌تر از همیشه شده است.
  Product Image

  گرافیک فراوان برای همه!

  ASUS GeForce GT 1030 کارت‌گرافیکی شگفت‌انگیز از طرف ایسوس است. مهندسی شده با طراحی حرارتی پربازده 0dB که در سکوت کامل حرارت را منتشر می‌نماید – این ویژگی، GT 1030 را به گزینه‌ای عالی برای رایانه HTPC شما تبدیل می‌کند. فناوری انحصاری AUTO-EXTREME برای کیفیت ممتاز و ماندگاری بالا. این کارت گرافیک دارای نرم‌افزار GPU Tweak II برای بهینه‌سازی عملکرد به‌ صورت بصری می‌باشد.

  درگاه‌های ورودی و خروجی

  یک D-Sub
  یک DVI-D
  یک HDMI 2.0

  خنک‌کننده بی‌صدا 0dB

  ایده‌ال برای ساختن یک سینمای خانگی رایانه‌ای ساکت و آرام

  حرارت گیرهای اختصاصی ایسوس با سطح بزرگ خود به طور موثری کارت‌های گرافیک را به آرامی خنک می‌کنند، بنابراین هنگام کار کردن مطلقاً هیچ صدایی تولید نمی‌کنند - ایده‌آل برای سینماهای خانگی رایانه‌ای و مراکز چند رسانه‌ای.

  فناوری Auto-Extreme

  بهترین کیفیت بیشترین اطمینان

  کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری Auto-Extreme تولید می‌شوند که اولین شیوه 100 درصد مکانیزه خط تولید است و مجهز به مواد اولیه تولید بسیار عالی می‌باشد که استاندارد جدیدی را در کیفیت تشکیل می‌دهند. فناوری Auto-Extreme کیفیت ساخت کارت گرافیک و همچنین عملکرد و دوام آن را تضمین ‌می‌کند. این شیوه تولید جدید، دوستدار طبیعت است و استفاده از مواد شیمیایی خطرناک و مصرف برق را تا 50% کاهش می‌دهد.


  *این تصویر نمایشی است و با طراحی برد اصلی یکسان نیست.

  GPU Tweak II

  بهینه‌سازی تا قلب بازی شما

  GPU Tweak IIبا یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد گرافیک را به حداکثر می‌رساند.

  Gaming Booster
  افزایش کارایی با یک کلیک

  • جلوه‌های بصری: افزایش عملکرد سیستم با حذف جلوه‌های بصری ویندوز
  • سرویس‌های سیستم: سرویس‌ها و فرآیندهای ویندوز را بطور خودکار یا دستی خاموش کنید
  • مرتب‌سازی حافظه: بازچینی و آزادسازی حافظه سیستم بدون نیاز به بستن برنامه‌ها

  GeForce GT 1030

  NVIDIA® Adaptive V-Sync

  بازی تنها سرعت فریم بالاتر نیست. با نوآوری خلاقانه Adaptive Vertical Sync شرکتNVIDIA®‎ همواره اجرای روان بازی‌ها را تجربه کنید. این فناوری برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  سازگار با NVIDIA® PhysX™‎

  اجرای بازی‌ با جلوه‌های پیشرفته مانند شعله‌های انفجار و شخصیت‌های واقعی همراه است و امکان نمایش جلوه‌های پیچیده برای پردازش همزمان توسط سوییچ بین پردازش گرافیک و فیزیک با 10 برابر سرعت بیشتر را فراهم می‌کند.

  DirectX® 12

  قابلیت تسریع در پوشش هندسی توسط رابط DirectX® 12 در پردازنده گرافیکی باعث افزایش جزییات صحنه می‌شود و کاراکترها با کیفیت سینمایی پردازش می‌شوند.

  سازگار با Microsoft Windows 10

  با آخرین نسخه از سیستم‌عامل ویندوز دسترسی به پردازش‌ها و امکانات پیشرفته‌تری دارید و در نتیجه می‌توانید کارهای بیشتری با رایانه شخصی خود انجام دهید