GT740-2GD3

  GT740-2GD3

  ASUS GT 740 با عملکرد موثر در اجرای بازی‌ها و محتوای تصویری

  • فن‌ ضدغبار با مقاومت در برابر گردها و ذرات ریز عمر کارت گرافیک را 25 درصد افزایش می‌دهد
  • استفاده از آلیاژهای ممتاز در ترکیب قطعات تامین توان، با گرمای کارت مقابله می‌کند و نسبت به مدل مرجع 15 درصد سریع‌تر و 2.5 برابر بادوام‌تر است.
  • بهینه‌ساز پردازش گرافیکی (GPU Tweak) به شما کمک می‌کند از طریق یک رابط گرافیکی تنظیمات فرکانس، ولتاژ، سرعت فن‌ها و موارد دیگر را بهینه‌سازی کنید.
  • انتشار بهینه‌سازی پردازش گرافیکی (GPU Tweak Streaming) به شما امکان اشتراک همزمان تصاویر حین بهینه‌سازی را می‌دهد و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده و همزمان با اجرای بازی آن را مشاهده کنند.
  Product Image

  برای پیروی خنک باشید!

  GTX 740 یک کارت گرافیک حیرت انگیز از ایسوس است که قدرت اجرای شگفت انگیز بازی‌ها را با قیمتی شگفت انگیز همراه دارد! این کارت از واحد پردازش گرافیکی (GPU) مدل GeForce GT 740 قدرت می‌گیرد و تجربه‌ای روان، سریع و همراه با جزییات فراوان را در اختیار شما قرار می‌دهد. GT 740 شامل تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای است که تنها توسط ایسوس بدست می‌آورید. ما از فن ضدغبار برای 25 درصد افزایش طول عمر کارت گرافیک استفاده می‌کنیم و برای افزایش پایداری، کارت را به اجزای تامین توان اختصاصی با آلیاژ‌های ممتاز خود مجهز کرده‌ایم. همچنین GTX 740 به ابزار بهینه‌سازی آسان GPU Tweak مجهز شده است و می‌توانید از آن برای بهره‌مندی از تمام قدرت پردازش استفاده کنید و سپس شیوه بهینه‌سازی خود را همراه با صدا به صورت همزمان در اینترنت منتشر کنید.

  پورت‌های مهم

  یک لینک دوگانه DVI-D
  یک لینک HDMI
  یک لینک D-sub

  فن ضدغبار

  25 درصد عمر بیشتر کارت گرافیکی

  طراحی منحصر به فرد فن، عملکرد موثری در دفع حرارت دارد و با مقاومت در برابر گرد و غبار، دوام کارت گرافیکی را تا 25 درصد افزایش می‌دهد.

  توان فوق العاده آلیاژی

  بهبود دوام و سیستم خنک کننده

  فرمول انحصاری اجزای آلیاژی با کاهش اتلاف توان، میزان کارایی را افزایش می‌دهند و علاوه بر عمر بیشتر کارت به عملکرد خنک آن کمک می‌کنند. چوک‌های هسته بتنی تحت بار کامل پردازشی فاقد نویز هستند ضمن اینکه خازن‌های این مدل تا 50,000 ساعت طول عمر دارند: این مقدار 2.5 برابر خازن‌های قدیمی است.

  افزایش توان GPU‌ و انتشار همزمان

  بهینه‌سازی همزمان در محیط گرافیکی

  • نمایش مشخصات و وضعیت دقیق کارت توسط برنامه GPU-Z
  • ابزارک نظارت مستمر بر جزییات پارامترهای مختلف
  • به روزرسانی خودکار بایوس و درایور کارت گرافیکی

  انتشار آنلاین، همزمان با اجرای تنظیمات

  ابزار GPU Tweak streaming امکان اشتراک‌گذاری صفحه نمایش همزمان با اجرای تنظیمات را فراهم می‌کند و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده اجرای بازی را مشاهده کنند. حتی می‌توانید در پنجره انتشار تصویر مواردی مثل متن، عکس یا وب کم را اضافه کنید.

  پشتیبانی از GeForce CUDA

  با فعال‌سازی توان هسته‌های پردازنده گرافیکی، شتاب بیشتری به اجرای برنامه‌های سنگین پردازشی داده می‌شود.

  NVIDIA® PhysX™ Ready

  اجرای بازی‌ با جلوه‌های پیشرفته مانند شعله‌های انفجار، امواج آب، حرکت سنگریزه‌ها و شخصیت‌های واقعی همراه است

  PCI Express 3.0

  در مقایسه با PCIe 2.0 پهنای باند هر مسیر دو برابر شده است و ارتباط بهتری بین CPU و GPU‌ برقرار می‌شود.

  پشتیبانی از مایکروسافت DirectX 11

  قابلیت تسریع در پوشش هندسی توسط رابط DirectX 11 در پردازنده گرافیکی باعث افزایش جزییات صحنه می‌شود و کاراکترها با کیفیت سینمایی پردازش می‌شوند.