GTX1060-O6G-9GBPS

  GTX1060-O6G-9GBPS

  ASUS GeForce® GTX 1060 OC edition 6GB 9Gbps GDDR5 for best eSports gaming

  • DirectCU III همراه با طراحی انحصاری تیغه‌های بال‌شکل فن 0dB برای 30 درصد خنک‌کنندگی بیشتر و 3 برابر عملکرد ساکت‌تر.
  • NVIDIA ANSEL یک تحول بزرگ در ثبت تصاویر از درون بازی.
  • گواهی IP5X برای فن‌ها مقاومت به گرد و غبار و افزایش طول عمر فن.
  • تنها فناوری Auto-Extreme در صنعت با Super Alloy Power II ارائه بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان.
  • پورت‌های HDMI سازگار با VR برای تجربه‌ای لذتبخش از واقعیت مجازی.
  • GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster امکان بهینه‌سازی بصری عملکرد و انتشار هم‌زمان آن را فراهم می‌کند.
  Product Image

  نقطه تلاقی عملکرد

  کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS GeForce® GTX 1060 با فناوری‌های اختصاصی ایسوس مانند DirectCU II با فن‌های انحصاری بال‌شکل برای 30% عملکرد خنک‌تر و 3 برابر ساکت‌تر و تنها فناوری Auto-Extreme برای بهترین کیفیت و بیشترین پایداری مجهز شده است. درگاه‌های HDMI سازگار با VR به گیمرها اجازه می‌دهند به آسانی تجربه‌ای فراگیر از واقعیت مجازی داشته باشند. همچنین ASUS GeForce® GTX 1060 دارای برنامه‌های GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster است که بهینه‌سازی بصری عملکرد و انتشار هم‌زمان جریان بازی را ارایه می‌دهند.

  درگاه‌های کارت

  1× درگاه DVI-D
  2× درگاه HDMI 2.0
  2× درگاه Display Port

  GeForce® GTX 1060 مجهز به حافظه 9Gbps GDDR5

  معماری NVIDIA Pascal™ عملکرد شگفت‌انگیز حافظه را ارئه می‌دهد.

  DirectCU II با فناوری 0dB Fan

  30% خنک‌تر، بازی در سکوت.

  فناوری اختصاصی خنک‌کننده DirectCU II دارای 220% سطح دفع حرارت بیشتر است: این به معنی 30% افزایش عملکرد و سه برابر سکوت بیشتر نسبت به مدل مرجع برای پایداری بیشتر در سخت‌ترین بازی‌ها با نویز بسیار پایین است. Strix با فناوری فن 0dB میزان نویز را از این هم بیشتر کاهش می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد از بازی‌هایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید زیرا زمانی که دمای پردازنده گرافیکی پایین‌تر از سطح تنظیم شده باشد فن بطور کامل متوقف می شود.

  تیغه‌های انحصاری بال‌شکل

  بیشترین جریان هوا با 105 درصد فشار هوای بیشتر

  طراحی انحصاری تیغه‌های بال‌شکل بیشترین جریان هوا را ایجاد می‌کند و 105 درصد فشار ایستایی بیشتری روی سینک حرارتی دارد درحالی‌که نسبت به مدل مرجع صدای نویز آن 3 برابر کمتر است.

  گواهی IP5X مقاومت در برابر غبار

  طول‌عمر بیشتر فن

  فن در کارت گرافیک GeForce GTX 1060 تحت International Protection Marking (‏IP code) در سطح IP5X برای مقاومت در برابر غبار جهت افزایش طول عمر و اطمینان گواهی شده‌اند. این فرآیند دقیق صدور گواهی، اطمینان می‌دهد کارت‌های گرافیکی GeForce GTX 1060 دارای بهترین عملکرد فن حتی در سخت‌ترین شرایط هستند.

  فناوری Auto-Extreme همراه با
  Super Alloy Power II

  بهترین کیفیت با بیشترین اطمینان

  کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه تولید است و مجهز به قطعات پیشرفته Super Alloy Power II هستند که باعث افزایش کارایی، کاهش افت توان، کاهش نویز قطعات تحت بار و کاهش دما می‌شوند تا برترین کیفیت و اطمینان را ارائه دهند.


  *تصویر نمایشی است.

  پورت‌های HDMI سازگار با VR

  از یک تجربه فراگیر واقعیت مجازی لذت ببرید

  کارت‌های گرافیک ASUS Dual از کارت‌های گرافیک GeForce® GTX 1060 دارای دو پورت HDMI برای اتصال به ابزارهای VR و نمایشگر بطور هم‌زمان است تا بتوانید از یک تجربه فراگیر واقعیت مجازی در هر زمان لذت ببرید بدون اینکه نیازی به تعویض کابل‌ها داشته باشید.

  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

  GPU Tweak II:
  بهینه‌سازی بصری عملکرد

  تنظیمات فرکانس، ولتاژ و سرعت فن برای افزایش سرعت کارت گرافیکی را دقیقا مطابق با خواسته خود انجام دهید. می‌توانید بر اساس مهارت خود میان حالت استاندارد و پیشرفته در GPU Tweak یکی را انتخاب کنید.

  انتخاب حالت استاندارد امکان دسترسی به بهینه‌سازی آسان در یک رابط بصری را فراهم می‌کند. این گزینه برای یادگیری نحوه بهینه‌سازی کارت گرافیک بسیار مفید است. از سوی دیگر می‌توانید حالت پیشرفته را امتحان کنید که گزینه‌های پیچیده و دقیقی برای افزایش توان کارت ارایه می‌دهد و کنترل کاملی را برای اورکلاکرها ایجاد می‌کند.

  XSplitGamecaster:
  انتشار و ضبط فوری جریان بازی

  اکنون با اجرای XSplit Gamecaster می‌توانید تنها با یک کلیک یک پوشش روی تصویر ایجاد نمایید و از درون بازی، شروع به ضبط و انتشار نحوه بازی خود کنید. همچنین امکان یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها برای انتشار بهتر را فراهم شده است.
  درباره XSplit Gamecaster بیشتر بدانید

  با قدرت
  NVIDIA ® GeForce® GTX 1060

  GeForce® GTX آماده برای VR

  عملکرد نسل جدید VR، پایین‌ترین زمان تاخیر و امکان راه‌اندازی آسان با برترین هدست‌ها را در فناوری‌های NVIDIA VRWorks™ ببینید.

  آماده برای NVIDIA® G-SYNC

  ارایه روان‌ترین و سریع‌ترین تجربه توسط تطبیق نرخ بازسازی تصویر در مانیتور با پردازنده گرافیکی که باعث حذف محوشدگی و کاهش وقفه‌ها و پرش‌های تصویر می‌شود.

  PCIE 3.0

  ارائه دو برابر پهنای باند بیشتر در هر مسیر PCIe نسل دوم برای ارتباط سریع‌تر GPU و CPU