GTX750-PHOC-2GD5

  GTX750-PHOC-2GD5

  کارت گرافیک حرفه‌ای ایسوس GeForce® GTX 750

  • فرکانس 1137 مگاهرتز برای کارایی بهتر و تجربه‌ای بی‌نظیر از بازی
  • فن‌ ضدغباربا مقاومت در برابر گردها و ذرات ریز عمر کارت گرافیک را 25 درصد افزایش می‌دهد
  • استفاده از آلیاژهای ممتازدر ترکیب قطعات تامین توان، با گرمای کارت مقابله می‌کند و نسبت به مدل مرجع 15 درصد سریع‌تر و 2.5 برابر بادوام‌تر است.
  • بهینه‌ساز پردازش گرافیکیبه شما کمک می‌کند از طریق یک رابط گرافیکی تنظیمات فرکانس، ولتاژ، سرعت فن‌ها و موارد دیگر را بهینه‌سازی کنید.
  • انتشار بهینه‌سازی پردازش گرافیکیبه شما امکان اشتراک همزمان تصاویر حین بهینه‌سازی را می‌دهد و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده و همزمان با اجرای بازی آن را مشاهده کنند.
  Product Image

  فوق قوی، فوق خنک

  GTX 750 یک کارت گرافیک حیرت انگیز از ایسوس است که قدرت اجرای شگفت انگیز بازی‌ها را با قیمتی شگفت انگیز همراه دارد! این کارت از واحد پردازش گرافیکی (GPU) مدل GeForce® GTX 750 قدرت می‌گیرد و برای افزایش کارایی اورکلاک شده است بطوریکه نسبت به مدل مرجع 39 مگاهرتز سریع‌تر است و تجربه‌ای روان، سریع و همراه با جزییات فراوان را در اختیار شما قرار می‌دهد. این کارت در برخی از بازی‌ها تا 21 درصد کارایی بیشتری در مقایسه با مدل مرجع دارد. GTX 750 شامل تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای است که تنها توسط ایسوس بدست می‌آورید. ما از فن ضدغبار برای 25 درصد طول عمر بیشتر کارت گرافیک استفاده می‌کنیم و کارت را به اجزای تامین توان اختصاصی با آلیاژ‌های ممتاز خود مجهز کرده‌ایم. همچنین GTX 750 به همراه GPU Tweak ابزار بهینه‌سازی آسان مجهز شده است و می‌توانید از آن برای بهره‌مندی از تمام قدرت کارت استفاده کنید و سپس شیوه بهیه‌سازی خود را همراه با صدا به صورت همزمان در اینترنت منتشر کنید.

  درگاه‌ها

  1x Native Dual-link DVI-D
  1x Native HDMI
  1x Native D-sub Output

  فن ضدغبار

  25 درصد عمر بیشتر کارت گرافیکی

  طراحی منحصر به فرد فن عملکرد موثری در دفع حرارت دارد و با مقاومت در برابر گرد و غبار دوام کارت گرافیکی را تا 25 درصد افزایش می‌دهد.

  Super Alloy Power

  بهبود دوام و سیستم خنک کننده

  فرمول انحصاری اجزای آلیاژی با کاهش اتلاف توان، میزان کارایی را افزایش می‌دهند و علاوه بر عمر بیشتر کارت به عملکرد خنک آن کمک می‌کنند. چوک‌های هسته بتنی تحت بار کامل پردازشی فاقد صدای نویز هستند ضمن اینکه خازن‌های این مدل تا 50.000 ساعت طول عمر دارند: این مقدار 2.5 برابر خازن‌های قدیمی است.

  افزایش توان GPU‌ و انتشار همزمان

  بهینه‌سازی همزمان و رابط گرافیکی

  • نمایش مشخصات و وضعیت دقیق کارت توسط برنامه GPU-Z
  • ابزارک نظارت مستمر بر جزییات پارامترهای مختلف
  • به روز رسانی خودکار بایوس و درایور کارت گرافیکی

  انتشار آنلاین همزمان با اجرای تنظیمات

  ابزار GPU Tweak streaming امکان اشتراک‌گذاری صفحه نمایش همزمان با اجرای تنظیمات را فراهم می‌کند و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده اجرای بازی را مشاهده کنند. حتی می‌توانید در پنجره انتشار تصویر مواردی مثل متن، عکس یا وب کم را اضافه کنید.

  قدرت گرفته از NVIDIA® GeForce® GTX 750

  NVIDIA® PhysX™

  اجرای بازی‌ با جلوه‌های پیشرفته مانند شعله‌های انفجار و شخصیت‌های واقعی همراه است و امکان نمایش جلوه‌های پیچیده برای پردازش همزمان توسط سوییچ بین پردازش گرافیک و فیزیک با 10 برابر سرعت بیشتر را فراهم می‌کند.

  NVIDIA® Adaptive V-Sync

  بازی تنها سرعت فریم بالاتر نیست. با نوآوری خلاقانه Adaptive Vertical Sync شرکت NVIDIA® همواره اجرای روان بازی‌ها را تجربه کنید. این فناوری برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  NVIDIA® GPU Boost 2.0

  تکنولوژی نظارت هوشمند روی فرکانس، فعالیت GPU ‌با حداکثر توان و اجرای بازی با بالاترین سرعت فریم ممکن را تضمین می‌کند. این ابزار سطح جدیدی از تنظیمات را پیشنهاد می‌دهد که شامل دمای پردازنده گرافیکی، اورکلاکینگ و ولتاژ‌های باز است.

  PCI Express 3.0

  در مقایسه با PCIe 2.0 پهنای باند هر مسیر دو برابر شده است و ارتباط بهتری بین CPU و GPU‌ برقرار می‌شود.

  DirectX® 11

  قابلیت تسریع در پوشش هندسی توسط رابط DirectX® 11 در پردازنده گرافیکی باعث افزایش جزییات صحنه می‌شود و کاراکترها با کیفیت سینمایی پردازش می‌شوند.