GTX750TI-2GD5

  GTX750TI-2GD5

  کارت گرافیک حرفه‌ای ایسوس GeForce® GTX 750 TI

  • دو فن برای افزایش راندمان حرارتی با 2 برابر جریان هوای بیشتر و 3 برابر صدای نویز کمتر
  • استفاده از آلیاژهای ممتاز در ترکیب قطعات تامین توان، با گرمای کارت مقابله می‌کند و نسبت به مدل مرجع 15 درصد سریع‌تر و 2.5 برابر بادوام‌تر است.
  • بهینه‌ساز پردازش گرافیکی به شما کمک می‌کند از طریق یک رابط گرافیکی تنظیمات فرکانس، ولتاژ، سرعت فن‌ها و موارد دیگر را بهینه‌سازی کنید.
  • انتشار بهینه‌سازی پردازش گرافیکی به شما امکان اشتراک همزمان تصاویر حین بهینه‌سازی را می‌دهد و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده و همزمان با اجرای بازی آن را مشاهده کنند.
  Product Image

  فوق قوی، فوق خنک

  ایسوس با معرفی GTX 750 Ti یک کارت گرافیکی ارزشمند برای بازی‌های سه‌بعدی را معرفی کرد که به واحد پردازنده گرافیکی GeForce® GTX 750 Ti مجهز شده و برای افزایش عملکرد نسبت مدل مرجع 52 مگاهرتز اورکلاک شده است. این کارت از فناوری‌های اختصاصی و ابزارهای ایسوس مانند فن‌های دوگانه ضدغبار برای ایجاد 2 برابر جریان هوای بیشتر و 3 برابر صدای نویز کمتر بهره‌ می‌برد و علاوه بر بهبود طول عمر، با استفاده از اجزای توان توسط آلیاژهای ممتاز پایداری بالایی دارد.

  پورت‌های مهم

  دو لینک دوگانه DVI-D
  یک لینک HDMI
  یک لینک D-sub

  خنک‌کننده با فن‌های دوگانه

  2 برابر جریان بیشتر هوا 3 برابر صدای کمتر

  دو فن اصلاح شده به دقت توسط مهندسان انتخاب گردیده‌اند و دو برابر جریان هوای بیشتری تولید می‌کنند در حالی که عملکرد آنها 3 برابر صدای کمتری دارد. ویژگی‌های این خنک‌کننده پیشرفته با محیط‌های بازی و پردازشی دارای هماهنگی مطلوبی است.

  توان فوق العاده آلیاژی

  بهبود دوام و سیستم خنک کننده

  فرمول انحصاری اجزای آلیاژی با کاهش اتلاف توان، میزان کارایی را افزایش می‌دهند و علاوه بر عمر بیشتر کارت به عملکرد خنک آن کمک می‌کنند. چوک‌های هسته بتنی تحت بار کامل پردازشی فاقد صدای نویز هستند ضمن اینکه خازن‌های این مدل تا 50.000 ساعت طول عمر دارند: این مقدار 2.5 برابر خازن‌های قدیمی است.

  افزایش توان GPU‌ و انتشار همزمان

  بهینه‌سازی همزمان و رابط گرافیکی

  • نمایش مشخصات و وضعیت دقیق کارت توسط برنامه GPU-Z
  • ابزارک نظارت مستمر بر جزییات پارامترهای مختلف
  • به روز رسانی خودکار بایوس و درایور کارت گرافیکی

  انتشار آنلاین همزمان با اجرای تنظیمات

  ابزار GPU Tweak streaming امکان اشتراک‌گذاری صفحه نمایش همزمان با اجرای تنظیمات را فراهم می‌کند و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده اجرای بازی را مشاهده کنند. حتی می‌توانید در پنجره انتشار تصویر مواردی مثل متن، عکس یا وب کم را اضافه کنید.

  قدرت گرفته از NVIDIA® GeForce® GTX 750 Ti

  NVIDIA® GPU Boost 2.0

  تکنولوژی نظارت هوشمند روی فرکانس، فعالیت GPU ‌با حداکثر توان و اجرای بازی با بالاترین سرعت فریم ممکن را تضمین می‌کند. این ابزار سطح جدیدی از تنظیمات را پیشنهاد می‌دهد که شامل دمای پردازنده گرافیکی، اورکلاکینگ و ولتاژ‌های باز است.

  NVIDIA® Adaptive V-Sync

  بازی تنها سرعت فریم بالاتر نیست. با نوآوری خلاقانه Adaptive Vertical Sync شرکت NVIDIA® همواره بازی روانی را تجربه کنید. این فناوری برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  NVIDIA® PhysX™

  اجرای بازی‌ با جلوه‌های پیشرفته مانند شعله‌های انفجار و شخصیت‌های واقعی همراه است و امکان نمایش جلوه‌های پیچیده برای پردازش همزمان توسط سوییچ بین پردازش گرافیک و فیزیک با 10 برابر سرعت بیشتر را فراهم می‌کند.

  PCI Express 3.0

  در مقایسه با PCIe 2.0 پهنای باند هر مسیر دو برابر شده است و ارتباط بهتری بین CPU و GPU‌ برقرار می‌شود.

  DirectX® 11

  قابلیت تسریع در پوشش هندسی توسط رابط DirectX® 11 در پردازنده گرافیکی باعث افزایش جزییات صحنه می‌شود و کاراکترها با کیفیت سینمایی پردازش می‌شوند.