GTX950-2G

  GTX950-2G

  ارائه عملکرد بهینه با کارت گرافیک GEFORCE® GTX 950 ایسوس

  • کد دعوت اختصاصی و رایگان بازی دنیای ناوهای جنگی کشتی Diana و 15 روز حساب پرمیوم (به ارزش 11 دلار) .* زمان آزادسازی کدهای بازی از 09/05/1394 تا 11/11/1395 می‌باشد. لطفا برای اطلاعات بیشتر به http://www.asus.com/event مراجعه کنید.
  • بیشترین هماهنگی با مادربردهای Z170 ایسوس برای عملکرد و سبک بهینه.
  • طراحی دو فنه 2 برابر جریان هوای بیشتر و 3 برابر عملکرد ساکت‌تر ارائه می دهد.
  • فناوری Auto-Extreme همراه با منبع تغذیه سوپر آلیاژ II ارائه بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان.
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster امکان تنظیم گرافیکی عملکرد را فراهم آورده و به شما اجازه می‌دهد جریان بازی خود را فوری منتشر نمایید.
  Product Image

  منحصر به فرد باشید. از دیگران متمایز شوید.

  GTX 950 ایسوس یک کارت گرافیک شگفت‌انگیز با رنگ متمایز سفید است. کارت گرافیک GTX 950 ایسوس با استفاده از فناوری خنک‌کننده دو فن، دو برابر جریان هوای بیشتر تولید می‌کند و عملکرد آن 3 برابر ساکت‌تر است. همچنین این مدل به فناوری AUTO-EXTREME و Super Alloy Power II مجهز شده است تا بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان را در اختیار شما قرار دهد. امکان استفاده رایگان از قابلیت‌های پیشرفته ASUS GPU Tweak II و ابزار XSplit Gamecaster به مدت 14 روز باعث می‌شود تا از تمام قدرت کارت گرافیک خود استفاده کنید و جریان بازی‌ را فورا ضبط و پخش نمایید. همچنین این مدل دارای کد دعوت حساب کاربری دنیای ناوهای جنگی و کشتی دیانا به مدت 15 روز است. کد خود را دریافت کنید و پیروز بازی‌ها باشید!

  درگاه‌های ورودی/خروجی

  1 درگاه DVI-I
  1 درگاه HDMI
  1 درگاه DisplayPort

  بهترین هماهنگی با مادربردهای Z170 ایسوس

  عملکرد و سبک بهینه

  کارت گرافیک GTX 950 ایسوس و مادربردهای Z170 دارای ترکیب رنگی هماهنگی هستند و از ویندوز 10 پشتیبانی می‌کنند. GTX 950 به DirectX 12 مجهز شده است تا عملکرد بهتری در پردازش CPU ایجاد کند و مانع از محدودیت‌های کارت گرافیک شود.

  خنک کنندگی با دو فن

  جریان هوای 2 برابر، 3 برابر ساکت‌تر

  فن‌های دوقلوی بهینه سازی شده که با دقت تمام توسط مهندسین انتخاب شده اند، در حالی که صدای عملکرد را 3 برابر کاهش می‌دهند 2 برابر جریان هوای بیشتر تولید می‌کنند، و سیستم خنک کنندگی تقویت شده را با محیط بازی و محاسباتی لذت بخش ترکیب می‌کند.

  فناوری Auto-Extreme همراه با منبع تغذیه سوپر آلیاژ II

  بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان.

  اکنون تمام کارت‌های گرافیک ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه است و از قطعات Super Alloy Power II با کیفیت فوق العاده بهره می‌برد که کارایی را افزایش می‌دهند، مانع از افت توان می‌شوند، نویز اندکی تحت فشار پردازشی تولید می‌کنند و فعالیت حرارتی کمتری برای کیفیت بی‌نظیر و بیشترین سطح اطمینان دارند.

  *این عکس فقط جنبه نمایشی دارد

  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

  بهینه‌سازی تا قلب محتوای شما

  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر از همیشه شود و جذابیت بصری بیشتری داشته باشد، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما امکان می‌دهد به راحتی جریان بازی را از درون آن ثبت و منتشر کنید.

  XSplit Gamecaster: فوراً جریان بازی خود را ضبط و منتشر نمایید

  اکنون همچنین می توانید XSplit Gamecaster را راه بیندازید و با فشار یک دکمه جریان بازی خود را منتشر یا ضبط نمایید. علاوه بر این می‌توانید از ویژگی‌های حاشیه نوسیی درون بازی و ویرایشگر ویدیو برای افزایش لذت انتشار بازی خود استفاده نمایید.
  درباره XSplitGamecaster بیشتر بدانید

  GeForce GTX 950

  NVIDIA® GPU Boost 2.0

  فناوری‌ای برای نظارت هوشمند بر سرعت کلاک کردن، برای اطمینان از اینکه GPU در حداکثر توان خود کار می‌کند و بازی در بالاترین نرخ فریم ممکن خود می‌باشد. سطوح جدیدی از سفارشی سازی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، از جمله نهایت دما، ولتاژ اورکلاک و ولتاژ آنلاک شده.

  NVIDIA® G-Sync

  هماهنگ‌سازی نرخ به‌روزرسانی تصویر میان نمایشگر و پردازنده گرافیک باعث ارایه روان بازی‌ها می‌شود و با حذف تداخل تصویر و کاهش وقفه‌ها، کیفیت نمایش بازی را افزایش می‌‌دهد.

  NVIDIA® Adaptive V-Sync

  Adaptive Vertical Sync شرکت ®NVIDIA برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  سازگار با ®VIDIA® PhysNX

  جلوه های بصری پویا مانند انفجار، واکنش‌ نورها، افکت‌های آب و شخصیت واقعی

  پشتیبانی از SLI

  فناوری پیکربندی چندین پردازنده گرافیکی برای عملکرد بی‌نهایت.

  NVIDIA® 3D Vision™ Surround Read

  با فناوری™NVIDIA® Surround تنها با یک کارت گرافیک و با اجرای همزمان بازی روی چند نمایشگر به بازی‌های خود زندگی ببخشید.