GTX950-2GD5

  GTX950-2GD5

  گرافیک ASUS Turbo GeForce® GTX 950 عملکرد هیجان‌انگیز

  • کد دعوت اختصاصی و رایگان World of Warships: Diana Cruiser و 15 روز اکانت حرفه‌ای (به ارزش 11 دلار).* آزاد سازی کد بازی از 7/31/2015 تا 1/30/2017 انجام می‌شود. لطفا برای جزییات بیشتر به نشانی http://www.asus.com/event مراجعه کنید.
  • بیشترین هماهنگی با مادربردهای ASUS Z170: بهترین عملکرد در یک سیستم مجلل
  • طراحی دوگانه فن: 2 برابر جریان هوای بیشتر و 3 برابر عملکرد بدون صدا
  • فناوری Auto-Extreme با Super Alloy Power II ارائه بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster بهینه‌سازی عملکرد و انتشار فوری جریان بازی
  Product Image

  از دیگران متمایز شوید، یکتا باشید.

  ASUS GTX 950 یک کارت گرافیک شگفت‌انگیز با رنگ متمایز سفید است. ASUS GTX 950 با استفاده از فناوری خنک‌کننده دو فن، دو برابر جریان هوای بیشتر تولید می‌کند و عملکرد آن 3 برابر ساکت‌تر است. همچنین این مدل به فناوری AUTO-EXTREME و Super Alloy Power II مجهز شده است تا بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان را در اختیار شما قرار دهد. امکان استفاده رایگان از قابلیت‌های پیشرفته ASUS GPU Tweak II و ابزار XSplit Gamecaster به مدت 14 روز باعث می‌شود تا از تمام قدرت کارت گرافیک خود استفاده کنید و جریان بازی‌ را فورا ضبط نمایید. همچنین این مدل دارای کد دعوت حساب کاربری World of Warships و Diana Cruiser به مدت 15 روز است. کد خود را اعلام کنید و پیروز بازی‌ها باشید!

  پورت‌های ورودی و خروجی

  1 پورت DVI-I
  1 پورت HDMI
  1 پورت DisplayPort

  بهترین هماهنگی با مادربردهای ASUS Z170

  عملکرد بهینه نمای مجلل

  کارت گرافیک ASUS GTX 950 و مادربردهای Z170 دارای ترکیب رنگی هماهنگی هستند و از ویندوز 10 پشتیبانی می‌کند. GTX 950 به DirectX 12 مجهز شده است تا عملکرد بهتری در پردازش CPU ایجاد کند و مانع از محدودیت‌های کارت گرافیک شود.

  خنک‌کننده با دو فن

  2 برابر جریان هوای بیشتر. 3 برابر ساکت‌تر

  دو فن با مهندسی دقیق، بهینه‌‌سازی شده‌اند نت دو برابر جریان هوای بیشتر ایجاد کنند در حالی که دارای 3 برابر عملکرد ساکت‌تری هستند. از این طریق خنک‌کنندگی را با لذت بازی و محیط پردازش هماهنگ می‌کنند.

  فناوری AUTO-EXTREME همراه با Super Alloy Power II

  برترین کیفیت بیشترین اطمینان

  اکنون تمام کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه است و قطعات پیشرفته Super Alloy Power II نیز باعث افزایش کارایی، کاهش افت توان، کاهش نویز قطعات تحت بار و کاهش دما می‌شوند تا برترین کیفیت و اطمینان را ارائه دهند.

  *این تصویر فقط برای بیان مفهوم است.

  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

  بهینه‌سازی تا قلب بازی شما

  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما امکان می‌دهد به راحتی جریان بازی را از درون آن ثبت و منتشر کنید.

  XSplit Gamecaster: انتشار و ضبط فوری بازی

  با اجرای XSplit Gamecaster می‌توانید تنها با یک کلیک از درون بازی، شروع به ضبط و انتشار نحوه بازی خود کنید. همچنین امکان یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها برای انتشار بهتر بازی را فراهم می‌کند.
  درباره XSplit Gamecaster بیشتر بخوانید

  GeForce GTX 950

  NVIDIA®GPU Boost 2.0

  تکنولوژی نظارت هوشمند روی فرکانس، فعالیت GPU ‌با حداکثر توان و اجرای بازی با بالاترین سرعت فریم ممکن را تضمین می‌کند. این ابزار سطح جدیدی از تنظیمات را پیشنهاد می‌دهد که شامل دمای پردازنده گرافیکی، اورکلاکینگ و ولتاژ‌های باز است.

  NVIDIA® G-Sync

  هماهنگ‌سازی نرخ به‌روزرسانی تصویر میان نمایشگر و پردازنده گرافیک باعث ارایه روان بازی‌ها می‌شود و با حذف تداخل تصویر و کاهش وقفه‌ها، کیفیت نمایش بازی را افزایش می‌‌دهد.

  NVIDIA®Adaptive V-Sync

  Adaptive Vertical Sync شرکت NVIDIA® برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  آماده برای NVIDIA® PhysX™

  جلوه های بصری پویا مانند انفجار، واکنش‌ نورها، افکت‌های آب و شخصیت واقعی

  پشتیبانی از SLI

  با استفاده از چندین پردازنده گرافیکی می‌توانید عملکرد شگفت‌انگیزی را تجربه کنید.

  آماده برایNVIDIA® 3D Vision™ Surround

  توسط NVIDIA® Surround™ با امکان اجرای همزمان روی چندین مانیتور به بازی‌ها زندگی دهید.