GTX960-MOC-4GD5

  GTX960-MOC-4GD5

  کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS GeForce® GTX 960 Mini در ابعاد کوچک

  • فرکانس 1253 مگاهرتز برای افزایش کارایی و تجربه‌ای بی‌نظیر از بازی
  • 20% خنک‌تر و فوق‌العاده ساکت‌تر با راه‌حل اختصاصی Mini
  • استفاده از برترین آلیاژها در ترکیب قطعات تامین توان، امکان مقابله با گرما را فراهم می‌کند و نسبت به مدل مرجع 15 درصد سریع‌تر و 2.5 برابر بادوام‌تر است.
  • GPU Tweak IIبه شما کمک می‌کند از طریق یک رابط گرافیکی تنظیمات فرکانس، ولتاژ، سرعت فن‌ها و موارد دیگر را بهینه‌سازی کنید.
  Product Image

  کوچک بمانید. بزرگ بازی کنید

  رایانه‌های سایز کوچک که بر پایه مادربردهای mini ITX طراحی می‌شوند، یکی از انتخاب‌های پرطرفدار میان گیمرها و کاربران خانگی هستند. حمل این رایانه‌های کوچک به مسابقات بزرگ بازی‌ها در مقایسه با دسکتاپ‌های استاندارد آسان‌ است همچنین طراحی جذاب آنها همراه با مصرف اندکی که دارند، آنها را به یک انتخاب بالقوه برای سینمای خانگی تبدیل می‌کند. کارت گرافیک ASUS GeForce® GTX 960 Mini برای افزایش ظرفیت‌ مادربردهای mini ITX از طریق ارتقا عملکرد گرافیک طراحی شده است. این مدل‌ها از یک طراحی خلاقانه برای کاهش حرارت استفاده می‌کنند که حاصل ترکیب انتشار حرارت در محفظه بخار و فن‌ CoolTech است، در این روش، جریان گسترده هوا و خروجی حرارت روی اجزای اصلی کارت بکار گفته شده‌‌اند.

  پورت‌های مهم

  1 درگاه DVI-I
  1 درگاه HDMI
  3 درگاه Display Port

  ابعاد کوچک برای دستگاه‌های سایز ITX

  رایانه‌های سایز کوچک که بر پایه مادربردهای mini ITX طراحی می‌شوند، یکی از انتخاب‌های پرطرفدار میان گیمرها و کاربران خانگی هستند. Mini تنها 17 سانتی‌متر طول دارد که آن را به انتخابی ایده‌آل برای رایانه‌های کوچک تبدیل می‌کند.

  توان سوپر آلیاژی

  افزایش دوام و بهبود سیستم خنک کننده

  فرمول انحصاری اجزای آلیاژی با کاهش اتلاف توان، میزان کارایی را افزایش می‌دهند و علاوه بر عمر بیشتر کارت به عملکرد خنک آن کمک می‌کنند. چوک‌های هسته بتنی تحت بار کامل پردازشی فاقد صدای نویز هستند ضمن اینکه خازن‌های این مدل تا 50.000 ساعت طول عمر دارند: این مقدار 2.5 برابر خازن‌های قدیمی است.

  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

  بهینه‌سازی تا قلب محتوای شما

  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما امکان می‌دهد به راحتی جریان بازی را از درون آن ثبت و منتشر کنید.

  XSplit Gamecaster: انتشار و ضبط فوری بازی

  با اجرای XSplit Gamecaster می‌توانید تنها با یک کلیک از درون بازی، شروع به ضبط و انتشار نحوه بازی خود کنید. همچنین امکان یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها برای انتشار بهتر بازی را فراهم می‌کند.
  درباره XSplit Gamecaster بیشتر بخوانید

  GeForce GTX 960

  NVIDIA® Adaptive V-Sync

  بازی تنها سرعت فریم بالاتر نیست. با نوآوری خلاقانه Adaptive Vertical Sync شرکت NVIDIA® همواره بازی روانی را تجربه کنید. این فناوری برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  آماده برای NVIDIA® PhysX™

  اجرای بازی‌ با جلوه‌های پیشرفته مانند شعله‌های انفجار و شخصیت‌های واقعی همراه است و امکان نمایش جلوه‌های پیچیده برای پردازش همزمان توسط سوییچ بین پردازش گرافیک و فیزیک با 10 برابر سرعت بیشتر را فراهم می‌کند.

  پشتیبانی از SLI

  با استفاده از چندین پردازنده گرافیکی می‌توانید عملکرد شگفت‌انگیزی را تجربه کنید.

  NVIDIA® 3D Vision™ Surround Ready

  توسط NVIDIA® Surround™ با امکان اجرای همزمان روی چندین مانیتور به بازی‌ها زندگی دهید.

  PCIe 3.0

  در مقایسه با PCIe 2.0 دو برابر پهنای باند بیشتری برای هر مسیر ارائه می‌دهد تا ارتباط بین CPU و GPU‌ سریع‌تر شود.