GTX970-DCMOC-4GD5

  GTX970-DCMOC-4GD5

  کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS GeForce® GTX 970 DC Mini با ابعاد کوچک

  • 1288 ماهرتز فرکانس پردازش برای عملکرد بهتر و یک تجربه شگفت‌انگیز از بازی‌ها
  • DirectCU Miniبا فناوری محفظه بخار، 20% عملکرد خنک‌تر و ساکت‌تر را ارائه می‌دهد
  • DirectCU Mini تنها 17 سانتی‌متر طول داردکه آن را به گزینه‌ای عالی برای رایانه‌های کوچک مبدل می‌کند
  • آلیاژ‌های پیشرفته در تواناجزای ارائه توان با حرارت مبارزه می‌کنند تا 15% سرعت‌ بیشتر و حداقل 2.5 برابر دوام بیشتر نسبت به مدل مرجع داشته باشند
  • GPU Tweakبه شما کمک می‌کند تنظیمات فرکانس، ولتاژ، عملکرد فن و بسیاری موارد دیگر را از طریق یک رابط گرافیکی تنظیم کنید.
  • GPU Tweak Streamingامکان اشتراک همزمان تصاویر نمایشگر را فراهم می‌کند و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده اجرای بازی را تماشا کنند.
  Product Image

  کوچک بمانید. بزرگ بازی کنید

  رایانه‌های سایز کوچک که بر پایه مادربردهای mini ITX طراحی می‌شوند، یکی از انتخاب‌های پرطرفدار میان گیمرها و کاربران خانگی هستند. حمل این رایانه‌های کوچک به مسابقات بزرگ بازی‌ها در مقایسه با دسکتاپ‌های استاندارد آسان‌ است همچنین طراحی جذاب آنها همراه با مصرف اندکی که دارند، آنها را به یک انتخاب بالقوه برای سینمای خانگی تبدیل می‌کند. کارت گرافیک ASUS GeForce® GTX 970 DirectCU Mini برای افزایش ظرفیت‌ مادربردهای mini ITX از طریق ارتقا عملکرد گرافیک طراحی شده است. این مدل‌ها از یک طراحی خلاقانه برای کاهش حرارت استفاده می‌کنند که حاصل ترکیب انتشار حرارت در محفظه بخار و فن‌ CoolTech است، در این روش، جریان گسترده هوا و خروجی حرارت روی اجزای اصلی کارت بکار گفته شده‌‌اند.

  I/O Ports Highlight

  1 x Native DVI-I
  1 x Native DVI-D
  1 x Native HDMI
  1 x Native DisplayPort

  DirectCU Mini

  20% خنک‌تر بسیار ساکت‌تر

  DirectCU مورد تقدیر اکنون مجهز به فناوری محفظه بخار و فن‌های 360 درجه پیشرفته CoolTech است. حتی در ابعاد DirectCU Mini این طراحی 20% عملکرد خنک‌تر و بسیار ساکت‌تر را در مقایسه با مدل مرجع به همراه دارد.

  Super Alloy Power

  بهبود دوام و سیستم خنک کننده

  فرمول انحصاری اجزای آلیاژی با کاهش اتلاف توان، میزان کارایی را افزایش می‌دهند و علاوه بر عمر بیشتر کارت به عملکرد خنک آن کمک می‌کنند. چوک‌های هسته بتنی تحت بار کامل پردازشی فاقد صدای نویز هستند ضمن اینکه خازن‌های این مدل تا 50.000 ساعت طول عمر دارند: این مقدار 2.5 برابر خازن‌های قدیمی است.

  اندازه کوچک برای سیستم‌های سایز ITX

  DirectCU Mini تنها 17 سانتی‌متر طول دارد و برای رایانه‌های کوچک خانگی قابل استفاده است.

  افزایش توان GPU‌ و انتشار همزمان

  بهینه‌سازی همزمان و رابط گرافیکی

  • نمایش مشخصات و وضعیت دقیق کارت توسط برنامه GPU-Z
  • ابزارک نظارت مستمر بر جزییات پارامترهای مختلف
  • به روز رسانی خودکار بایوس و درایور کارت گرافیکی

  انتشار فوری همزمان با تنظیمات

  ابزار GPU Tweak streaming امکان اشتراک‌گذاری صفحه نمایش همزمان با اجرای تنظیمات را فراهم می‌کند و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده اجرای بازی را مشاهده کنند. حتی می‌توانید در پنجره انتشار تصویر مواردی مثل متن، عکس یا وب کم را اضافه کنید.

  GeForce GTX 970

  NVIDIA® Adaptive V-Sync

  بازی تنها سرعت فریم بالاتر نیست. با نوآوری خلاقانه Adaptive Vertical Sync شرکت NVIDIA® همواره اجرای روان بازی‌ها را تجربه کنید. این فناوری برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  NVIDIA® PhysX™ Ready

  اجرای بازی‌ با جلوه‌های پیشرفته مانند شعله‌های انفجار و شخصیت‌های واقعی همراه است و امکان نمایش جلوه‌های پیچیده برای پردازش همزمان توسط سوییچ بین پردازش گرافیک و فیزیک با 10 برابر سرعت بیشتر را فراهم می‌کند.

  SLI Support

  فناوری پیکربندی چندین پردازنده گرافیکی برای عملکرد بی‌نهایت

  NVIDIA® 3D Vision™ Surround Ready

  بازی‌ها را با فناوری NVIDIA® Surround™ توسط یک کارت گرافیک روی چندین مانیتور ببینید و یک حس واقعی را تجربه کنید

  PCIe 3.0

  در مقایسه با PCIe 2.0 پهنای باند هر مسیر دو برابر شده است و ارتباط بهتری بین CPU و GPU‌ برقرار می‌شود.