GTX980TI-6GD5

  GTX980TI-6GD5

  ASUS GeForce® GTX 980 Ti یک تجربه متفاوت واقعی از بازی

  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster افزایش عملکرد با تنظیمات بصری و امکان انتشار فوری جریان بازی
  • NVIDIA® G-SYNCارایه تجربه‌ای روان و سریع از اجرای بازی‌ها
  • 6 گیگابایت حافظه غول‌پیکر GDDR5 برای دستیابی به بهترین کیفیت تصویر و تجربه بازی
  Product Image

  یک تجربه متفاوت واقعی از بازی

  کارت گرافیک ASUS GTX 980 Ti از پردازنده‌ گرافیکی جدید GeForce® GTX 980 Ti قدرت می‌گیرد و همراه با یک سال مجوز رایگان استفاده از فناوری اختصاصی GPU Tweak برای تنظیمات پیشرفته اورکلاکینگ و XSplit Gamecaster برای اورکلاک پیشرفته و انتشار آنلاین عرضه می‌شود. ASUS GTX 980 Ti با 6 گیگابایت حافظه فوق سریع GDDR5 و G-SYNC™ یک تجربه متفاوت واقعی از بازی است.

  درگاه‌ها

  1 x Native DVI-I
  1 x Native HDMI
  3 x Native DisplayPort

  GPU Tweak با XSplit Gamecaster

  GPU Tweak: بهینه‌سازی همزمان گرافیک در یک رابط چشم‌نواز

  تنظیمات فرکانس، ولتاژ و سرعت فن برای افزایش سرعت کارت گرافیکی را دقیقا مطابق با خواسته خود انجام دهید. می‌توانید بر اساس مهارت خود میان حالت استاندارد و پیشرفته در GPU Tweak یکی را انتخاب کنید.

  انتخاب حالت استاندارد امکان دسترسی به بهینه‌سازی آسان در یک رابط بصری را فراهم می‌کند. این گزینه برای یادگیری نحوه بهینه‌سازی کارت گرافیک بسیار مفید است. از سوی دیگر می‌توانید حالت پیشرفته را امتحان کنید که گزینه‌های پیچیده و دقیقی برای افزایش توان کارت ارایه می‌دهد و کنترل کاملی را برای اورکلاکرها ایجاد می‌کند.

  XSplit Gamecaster

  با اجرای XSplit Gamecaster می‌توانید تنها با یک کلیک از درون بازی، شروع به ثبت و انتشار نحوه بازی خود کنید. همچنین امکان یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها برای انتشار بهتر بازی را فراهم می‌کند.

  درباره XSplit Gamecaster بیشتر بخوانید

  با قدرت NVIDIA® GeForce® GTX 980 TI

  NVIDIA® 3D Vision™

  صدها بازی رایانه‌ای به محتوای برجسته سه‌بعدی تبدیل شده‌اند و از تصویر بازی‌ها با کیفیت Full HD در سه نمایشگر با وضوح 5760 x 1080 لذت ببرید.

  NVIDIA® GPU Boost 2.0

  تکنولوژی نظارت هوشمند روی فرکانس، فعالیت GPU ‌با حداکثر توان و اجرای بازی با بالاترین سرعت فریم ممکن را تضمین می‌کند. این ابزار سطح جدیدی از تنظیمات را پیشنهاد می‌دهد که شامل دمای پردازنده گرافیکی، اورکلاکینگ و ولتاژ‌های باز است.

  NVIDIA® Adaptive V-Sync

  بازی تنها سرعت فریم بالاتر نیست. با نوآوری خلاقانه Adaptive Vertical Sync شرکت NVIDIA® همواره بازی روانی را تجربه کنید. این فناوری برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  NVIDIA® G-SYNC ready

  هماهنگ‌سازی نرخ به‌روزرسانی تصویر میان نمایشگر و پردازنده گرافیک باعث ارایه روان بازی‌ها می‌شود و با حذف تداخل تصویر و کاهش وقفه‌ها، کیفیت نمایش بازی را افزایش می‌‌دهد.

  SLI Support

  با استفاده از چندین پردازنده گرافیکی می‌توانید عملکرد شگفت‌انگیزی را تجربه کنید.