GTXTITANX-12GD5

  GTXTITANX-12GD5

  ASUS GTX TITAN X: نیروگاه قدرتمند گرافیک

  • GPU Tweak : به شما کمک می‌کند تنظیمات فرکانس، ولتاژ، عملکرد فن و بسیاری موارد دیگر را از طریق یک رابط گرافیکی تنظیم کنید.
  • NVIDIA® G-SYNC ارایه تجربه‌ای روان و سریع از اجرای بازی‌ها
  • 12 گیگابایت حافظه غول‌پیکر گرافیکی برای دستیابی به بهترین کیفیت تصویر و تجربه بازی
   Product Image

   نیروگاه قدرتمند گرافیک

   کارت گرافیک GTX Titan X از پردازنده‌های گرافیکی جدید GeForce® GTX Titan X قدرت می‌گیرد و همراه با یک سال مجوز رایگان استفاده از فناوری اختصاصی GPU Tweak برای تنظیمات پیشرفته اورکلاکینگ و XSplit Gamecaster برای انتشار آنلاین عرضه می‌شود. ایسوس GTX Titan X با 12 گیگابایت حافظه فوق سریع GDDR5 و فناوری‌های NVIDIA® GPU Boost 2.0 و G-SYNC™ نیروگاهی قدرتمند برای دستیابی به بهترین تجربه گرافیکی در بازی است.

   خروجی‌های مهم

   1 درگاه DVI-I
   1 درگاه HDMI
   3 درگاه DisplayPort

   GPU Tweak به همراه پخش زنده

   تنظیم همزمان در یک رابط گرافیکی

   تنظیمات فرکانس، ولتاژ و سرعت فن برای افزایش سرعت کارت گرافیکی را دقیقا مطابق با خواسته خود انجام دهید. می‌توانید بر اساس مهارت خود میان حالت استاندارد و پیشرفته در GPU Tweak یکی را انتخاب کنید.

   انتخاب حالت استاندارد امکان دسترسی به بهینه‌سازی آسان در یک رابط بصری را فراهم می‌کند. این گزینه برای یادگیری نحوه بهینه‌سازی کارت گرافیک بسیار مفید است. از سوی دیگر می‌توانید حالت پیشرفته را امتحان کنید که گزینه‌های پیچیده و دقیقی برای افزایش توان کارت ارایه می‌دهد و کنترل کاملی را برای اورکلاکرها ایجاد می‌کند.

   XSplit Gamecaster

   با اجرای XSplit Gamecaster می‌توانید تنها با یک کلیک از درون بازی، شروع به ثبت و انتشار نحوه بازی خود کنید. همچنین امکان یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها برای انتشار بهتر بازی را فراهم می‌کند.

   درباره XSplit Gamecasterبیشتر بخوانید

   با قدرت NVIDIA® GeForce® GTX TITAN X

   NVIDIA® 3D Vision™

   صدها بازی رایانه‌ای به محتوای برجسته سه‌بعدی تبدیل شده‌اند و از تصویر بازی‌ها با کیفیت Full HD در سه نمایشگر با وضوح 5760 x 1080 لذت ببرید.

   NVIDIA® GPU Boost 2.0

   تکنولوژی نظارت هوشمند روی فرکانس، فعالیت GPU ‌با حداکثر توان و اجرای بازی با بالاترین سرعت فریم ممکن را تضمین می‌کند. این ابزار سطح جدیدی از تنظیمات را پیشنهاد می‌دهد که شامل دمای پردازنده گرافیکی، اورکلاکینگ و ولتاژ‌های باز است.

   NVIDIA® Adaptive V-Sync

   بازی تنها سرعت فریم بالاتر نیست. با نوآوری خلاقانه Adaptive Vertical Sync شرکت NVIDIA® همواره بازی روانی را تجربه کنید. این فناوری برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

   پشتیبانی از NVIDIA® G-SYNC

   هماهنگ‌سازی نرخ به‌روزرسانی تصویر میان نمایشگر و پردازنده گرافیک باعث ارایه روان بازی‌ها می‌شود و با حذف تداخل تصویر و کاهش وقفه‌ها، کیفیت نمایش بازی را افزایش می‌‌دهد.

   پشتیبانی از SLI

   با استفاده از چندین پردازنده گرافیکی می‌توانید عملکرد شگفت‌انگیزی را تجربه کنید.