MINI-GTX950-2G

  MINI-GTX950-2G

  کارت گرافیک کوچک و مخصوص بازی GeForce® GTX 950 Mini ایسوس

  • کد دعوت اختصاصی و رایگان بازی دنیای ناوهای جنگی:کشتی دیانا و 15 روز حساب پرمیوم (به ارزش 11 دلار) .* زمان آزادسازی کدهای بازی از 09/05/1394 تا 11/11/1395 می‌باشد. لطفا برای اطلاعات بیشتر به http://www.asus.com/event مراجعه کنید.
  • 20% خنک تر و بسیار ساکت تر با راهکار اختصاصی حرارتی Mini.
  • فناوری اختصاصی CoolTech Fan برای خنک نگاه داشتن قطعات حیاتی خود جریان هوای بیشتری تولید می کند.
  • فناوری Auto-Extreme همراه با Super Alloy Power II اطمینان و کیفیتی عالی ارائه می‌دهد.
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster امکان تنظیم گرافیکی عملکرد را فراهم آورده و به شما اجازه می‌دهد جریان بازی خود را فورا منتشر نمایید.
   Product Image

   ابعادی کوچک برای بازی های بزرگ

   رایانه های رومیزی کوچکی که از مادربردهای mini ITX استفاده می کنند در میان گیمرها و کاربران خانگی از محبوبیت خاصی برخودار هستند. حمل و نقل این کیس ها به محل وجود شبکه در مقایسه با رایانه های رومیزی استاندارد بسیار ساده تر است و طراحی زیبا و مصرف برق نسبتا کم این رایانه ها آنها را به انتخاب طبیعی برای رایانه های مخصوص سینماهای خانگی تبدیل کرده است. کارت گرافیک GeForce® GTX 950 Mini ایسوس برای به حداکثر رساندن پتانسیل ارائه شده توسط مادربردهای mini ITX طراحی شده است. این کارت گرافیک برای خنک نگاه داشتن قطعات حیاتی خود از فناوری CoolTech Fan که از تهویه و زوایای عریض استفاده می کند بهره می برد.

   درگاه‌های ورودی/خروجی

   1 درگاه DVI-I
   1 درگاه HDMI
   1 درگاه DisplayPort

   ابعاد کوچک مناسب برای کیس های ITX

   طول این کارت گرافیک مینی فقط 17 سانتی متر می باشد که آن را انتخابی ایده آل برای رایانه های گیمینگِ جمع و جور تبدیل کرده است.

   فناوری AUTO-EXTREME با Super Alloy Power II

   بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان.

   اکنون تمام کارت‌های گرافیک ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه است. این کارت های گرافیک از قطعات Super Alloy Power II با کیفیت فوق العاده بالا بهره می‌برند که با افزایش کارایی، مانع از افت توان می‌شوند و نویز اندکی تحت فشار پردازشی تولید می‌کنند. همچنین این کارت های گرافیک با وجود کیفیت و قابلیت اطمینان بی‌نظیرشان حرارت کمتری ایجاد می کنند.

   GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

   بهینه‌سازی تا قلب محتوای شما

   GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر از همیشه شود و جذابیت بصری بیشتری داشته باشد، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما امکان می‌دهد به راحتی جریان بازی را از درون آن ثبت و منتشر کنید.

   XSplit Gamecaster: فوراً جریان بازی خود را ضبط و منتشر نمایید

   اکنون همچنین می توانید XSplit Gamecaster را راه بیندازید و با فشار یک دکمه جریان بازی خود را منتشر یا ضبط نمایید. علاوه بر این می‌توانید از ویژگی‌های حاشیه نوسیی درون بازی و ویرایشگر ویدیو برای افزایش لذت انتشار بازی خود استفاده نمایید.
   درباره XSplitGamecaster بیشتر بدانید

   GeForce GTX 950

   NVIDIA® GPU Boost 2.0

   فناوری‌ای برای نظارت هوشمند بر سرعت کلاک کردن، برای اطمینان از اینکه GPU در حداکثر توان خود کار می‌کند و بازی در بالاترین نرخ فریم ممکن خود می‌باشد. سطوح جدیدی از سفارشی سازی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، از جمله نهایت دما، ولتاژ اورکلاک و ولتاژ آنلاک شده.

   NVIDIA® Adaptive V-Sync

   Adaptive Vertical Sync شرکت ®NVIDIA برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

   سازگار با ®VIDIA® PhysNX

   جلوه های بصری پویا مانند انفجار، واکنش‌ نورها، افکت‌های آب و شخصیت واقعی

   پشتیبانی از SLI

   فناوری پیکربندی چندین پردازنده گرافیکی برای عملکرد بی‌نهایت.

   NVIDIA® 3D Vision™ Surround Read

   با فناوری™NVIDIA® Surround تنها با یک کارت گرافیک و اجرای همزمان بازی روی چند نمایشگر به بازی‌های خود زندگی ببخشید.

   ‌PCI Express 3.0

   برای ارتباط سریعتر GPU-CPU، پهنای باند مسیرهای PCIe 2.0 را دو برابر می‌کند.