PH-GT1030-2G

  PH-GT1030-2G

  ASUS Phoenix GeForce® GT 1030 2GB GDDR5 بهترین انتخاب برای رایانه کوچک شما

  • فن دو بلبرینگ اجرای روان‌تربا کاهش اصطکاک، دو برابر افزایش عمر کارت گرافیک و عملکرد خنک‌کنندگی؛ با فن‌های0dB در سکوت بازی کنید
  • فن‌های مقاوم در برابر گرد و غبار با تاییدیه IP5Xبرای طول‌عمر بیشتر
  • تنها فناوری Auto-Extreme در صنعت با Super Alloy Power IIبرای ارائه بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان
  • GPU Tweak IIبهینه‌سازی عملکرد را آسانتر می‌کند و با رابط کاربری کاملاً جدید، جذاب‌تر از همیشه شده است
  Product Image

  بهترین انتخاب برای رایانه کوچک شما

  کارت گرافیک ASUS Phoenix GeForce® GT 1030 به فن دو بلبرینگی برای 2 برابر طول عمر بیشتر مجهز شده است و دارای تاییدیه ضد گرد و غبار IP5X می‌باشد که دوام آن را تضمین می‌کند. همچنین به فناوری Auto-Extreme همراه با قطعات Super Alloy Power IIبرای برترین پایداری مجهز شده است. کارت گرافیک ASUS Phoenix GeForce® GT 1030 دارای برنامه GPU Tweak II است که بهینه‌سازی بصری عملکرد را فراهم می‌کند.

  درگاه‌های ورودی و خروجی

  یک DVI-D
  یک DisplayPort

  تاییدیه IP5X ضد گرد و غبار
  طول‌عمر بیشتر فن

  فن‌ در کارت‌‌های گرافیک سری Phoenix تحت International Protection Marking (IP code) تاییدیه IP5X را کسب کرده که به معنای مقاومت در برابر گرد و غبار می‌باشد و دوام و عملکرد فن‌ها را حتی در شرایط سنگین نیز تضمین می‌کند.

  فن دو بلبرینگ

  2 برابر طول عمر بیشتر

  بدون مشکلات ناشی از خشک‌شدن روغن که در فن‌های فلزی رایج است، فن دوبلبرینگی کارت گرافیک ASUS Phoenix GeForce® GT 1030دو برابر دوام بیشتری دارد. با کاهش اصطکاک و اجرای روان‌تر، طول عمر کارت و قابلیت خنک‌کنندگی آن افزایش پیدا کرده است.

  فناوری Auto-Extreme همراه با Super Alloy Power II

  بهترین کیفیت بیشترین اطمینان

  کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری Auto-Extreme تولید می‌شوند که اولین شیوه 100 درصد مکانیزه خط تولید است و مجهز به قطعات پیشرفته Super Alloy Power II می‌باشند که باعث افزایش کارایی، کاهش افت توان، کاهش نویز قطعات تحت بار و کاهش دما می‌شوند تا برترین کیفیت و اطمینان را ارائه دهند.

  *این تصویر نمایشی است.

  GPU Tweak II

  بهینه‌سازی تا قلب بازی شما

  GPU Tweak IIبا یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد گرافیک را به حداکثر می‌رساند.

  Gaming Booster
  افزایش کارایی با یک کلیک

  • جلوه‌های بصری: افزایش عملکرد سیستم با حذف جلوه‌های بصری ویندوز
  • سرویس‌های سیستم: سرویس‌ها و فرآیندهای ویندوز را بطور خودکار یا دستی خاموش کنید
  • مرتب‌سازی حافظه: بازچینی و آزادسازی حافظه سیستم بدون نیاز به بستن برنامه‌ها

  GeForce GT 1030

  NVIDIA® Adaptive V-Sync

  بازی تنها سرعت فریم بالاتر نیست. با نوآوری خلاقانه Adaptive Vertical Sync شرکتNVIDIA®‎ همواره اجرای روان بازی‌ها را تجربه کنید. این فناوری برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  سازگار با NVIDIA® PhysX™‎

  اجرای بازی‌ با جلوه‌های پیشرفته مانند شعله‌های انفجار و شخصیت‌های واقعی همراه است و امکان نمایش جلوه‌های پیچیده برای پردازش همزمان توسط سوییچ بین پردازش گرافیک و فیزیک با 10 برابر سرعت بیشتر را فراهم می‌کند.

  DirectX® 12

  قابلیت تسریع در پوشش هندسی توسط رابط DirectX® 12 در پردازنده گرافیکی باعث افزایش جزییات صحنه می‌شود و کاراکترها با کیفیت سینمایی پردازش می‌شوند.

  سازگار با Microsoft Windows 10

  با آخرین نسخه از سیستم‌عامل ویندوز دسترسی به پردازش‌ها و امکانات پیشرفته‌تری دارید و در نتیجه می‌توانید کارهای بیشتری با رایانه شخصی خود انجام دهید.