PH-GTX1060-3G

  PH-GTX1060-3G

  ASUS Phoenix GeForce® GTX 1060 3GB GDDR5 بهترین انتخاب برای ساخت یک رایانه کوچک

  • فن دو بلبرینگ اصطکاک را برای 4 برابر افزایش عمر کارت گرافیک و عملکرد خنک‌کنندگی کاهش می‌دهد.
  • تنها فناوری Auto-Extreme در صنعت با Super Alloy Power II ارائه بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان.
  • NVIDIA ANSEL یک تحول بزرگ در ثبت تصاویر از درون بازی.
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster بهینه‌سازی عملکرد و انتشار فوری جریان بازی.
  Product Image

  بهترین انتخاب برای رایانه کوچک شما

  کارت گرافیک ASUS Phoenix GeForce® GTX 1060 به فن دوبلبرینگی برای 2 برابر طول عمر بیشتر مجهز شده است و از فناوری Auto-Extreme همراه با قطعات Super Alloy Power II برای برترین پایداری استفاده می‌کند. همچنین کارت گرافیک ASUS Phoenix GeForce® GTX 1060 دارای برنامه‌های GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster است که بهینه‌سازی بصری عملکرد و انتشار همزمان را فراهم می‌کنند. این مدل بهترین تجربه در بازی‌هایی مانند Overwatch، Dota 2، CS Go و League of Legend را ارایه می‌کند.

  درگاه‌ها

  1 X Native DVI-D
  2 X Native HDMI 2.0
  2X Native DisplayPort

  فن دو بلبرینگ

  2 برابر طول عمر بیشتر

  بدون مشکلات ناشی از روغن که در فن‌های فلزی رایج است، فن دوبلبرینگی کارت گرافیک ASUS Phoenix GeForce® GTX 1060 دو برابر دوام بیشتری دارد. با کاهش اصطکاک و اجرای روان‌تر، طول عمر کارت و قابلیت خنک‌کنندگی آن افزایش پیدا کرده است.

  فناوری Auto-Extreme همراه با Super Alloy Power II

  بهترین کیفیت بیشترین اطمینان

  کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه 100 درصد مکانیزه خط تولید است و مجهز به قطعات پیشرفته Super Alloy Power II هستند که باعث افزایش کارایی، کاهش افت توان، کاهش نویز قطعات تحت بار و کاهش دما می‌شوند تا برترین کیفیت و اطمینان را ارائه دهند.

  *این تصویر نمایشی است.

  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

  بهینه‌سازی تا قلب بازی شما

  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد گرافیک را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما امکان می‌دهد به راحتی جریان بازی را توسط یک پوشش ساده روی تصویر از درون بازی ثبت و منتشر کنید.

  XSplit Gamecaster: انتشار و ضبط فوری جریان بازی

  اکنون با اجرای XSplit Gamecaster می‌توانید تنها با یک کلیک یک پوشش روی تصویر ایجاد نمایید و از درون بازی، شروع به ضبط و انتشار نحوه بازی خود کنید. همچنین امکان یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها برای انتشار بهتر را فراهم شده است.
  درباره XSplit Gamecaster بیشتر بدانید

  قدرت گرفته از
  NVIDIAsup® GeForcesup® GTX 1060

  NVIDIA GPU Boost™ 3.0

  افزایش خودکار فرکانس بر پایه حجم پردازش و امکان اجرای پیشرفته‌ترین تنظیمات که به کاربران امکان می‌دهد سطح جدیدی از عملکرد را تجربه کنند.

  NVIDIA G-SYNC™ Technology

  NVIDIA G-SYNC یک فناوری تصویری فوق‌العاده است که روان‌ترین تجربه بازی تا کنون را فراهم می‌کند. این اجرای روان G-SYNC با هماهنگ‌سازی نرخ به‌روزرسانی تصویر میان نمایشگر و پردازنده گرافیک جیفورس GTX در دسکتاپ و نوت‌بوک حاصل می‌شود و با حذف تداخل تصویر و کاهش وقفه‌ها، کیفیت نمایش بازی را افزایش می‌‌دهد. NVIDIA G-SYNC برای اجرا به پنل نمایشگر سازگار با NVIDIA G-SYNC در نوت‌بوک‌ها یا یک مانیتور NVIDIA G-SYNC نیازمند است.

  PCIE 3.0

  ارایه دو برابر پهنای باند بیشتر در هر مسیر PCIe Gen 2 برای ارتباط سریع‌تر پردازنده و گرافیک