R5230-SL-2GD3-L

  R5230-SL-2GD3-L

  ASUS R5 230 کارت گرافیک ظریف و بی‌صدا مجهز به DirectX®11 و پشتیبانی از HDMI

  • خنک‌کننده ثابت بی‌صدا به معنی صدای صفر دسی‌بل واقعی- بهترین گزینه برای یک رایانه ساکت سینمای خانگی و یک مرکز صوت و تصویر
  • 66 درصد EMI پایین‌تر در کارت گرافیک برای عملکرد پایدار، تصاویر شفاف و پردازش مطمئن
  • اندازه کوچکبرای استفاده در رایانه‌های HTPC و مالتی‌مدیا با کیفیت 1024×1280 و Blu-ray 3D
  • GPU Tweak به شما کمک می‌کند از طریق یک رابط گرافیکی تنظیمات فرکانس، ولتاژ، سرعت فن‌ها و موارد دیگر را بهینه‌سازی کنید.
  • GPU Tweak Streamingبه شما امکان اشتراک همزمان تصاویر حین بهینه‌سازی را می‌دهد و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده و همزمان با اجرای بازی آن را مشاهده کنند.
   Product Image

   گرافیک قدرتمند برای همه!

   R5 230 یک کارت گرافیک عالی از ایسوس است. این مدل با مهندسی موثر 0dB حرارت را در سکوت کامل دفع می‌کند و R5 230 یک گزینه عالی برای رایانه‌های کوچک سینمای خانگی (HTPC) است. سپر پیشرفته EMI باعث کاهش تداخل الکترومغناطیسی تا 66% می‌شود و سیگنال‌های پایدار با تصاویری شفاف و پردازش مطمئن را فراهم می‌کند. ما می‌دانیم که شما به تغییر علاقه دارید به همین دلیل می‌توانید از نرم‌افزار GPU Tweak برای کنترل حافظه ویدیویی، ولتاژ و فن‌های خنک‌کننده استفاده کنید و حتی بازی خود را بطور همزمان آنلاین منتشر کنید!

   درگاه‌ها

   1 x Native D-Sub
   1 x Native DVI-D
   1 x Native HDMI

   0dB خنک‌کننده بی‌صدا

   ایده‌آل برای ساخت یک HTPC ساکت

   طراحی اختصاصی سینک حرارتی ایسوس با سطح بزرگ بطور موثری حرارت کارت گرافیکی را کاهش می‌دهد تا در هنگام اجرا هیچ صدایی ایجاد نشود. این ویژگی برای رایانه‌های سینمای خانگی و مرکز سرگرمی‌ عالی است.

   EMI Shield

   سیگنال‌های تمیز و کاربرد مطمئن

   ایسوس 66 درصد از تداخل‌های الکترومغناطیسی داده‌های دریافتی در کارت را کاهش داده است که نتیجه آن سیگنال‌های پایدار و نمایش تمیز تصاویر همراه با یک محیط پردازش سالم و مطمئن است.

   GPU Tweak و انتشار همزمان

   بهینه‌سازی همزمان در محیط گرافیکی

   • نمایش مشخصات و وضعیت دقیق کارت توسط برنامه GPU-Z
   • همگام‌سازی فرکانس پردازنده و ولتاژ برای اورکلاکینگ آسان
   • ابزارک نظارت مستمر بر جزییات پارامترهای مختلف
   • به روزرسانی خودکار بایوس و درایور کارت گرافیکی
   • انتشار تصویر بازی روی وب با کیفیت full HD

   انتشار همزمان آنلاین

   ابزار GPU Tweak streaming امکان اشتراک‌گذاری صفحه نمایش همزمان با اجرای تنظیمات را فراهم می‌کند و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده اجرای بازی را مشاهده کنند. حتی می‌توانید در پنجره انتشار تصویر مواردی مثل متن، عکس یا وب کم را اضافه کنید.

   قدرت گرفته از AMD Radeon™ R5 230

   CrossFire Support

   پیکربندی چندین پردازنده‌ گرافیکی برای دستیابی به نهایت عملکرد

   AMD HD3D

   از بازی‌های سه‌بعدی لذت ببرید و هنگام تماشای فیلم‌های سه‌بعدی Blu-ray شخصیت‌های مورد علاقه را از نزدیک حس کنید. همچنین AMD HD3D برای کاربران حرفه‌ای و خلق جلوه‌های بصری پیچیده و تصویرسازی طراحی شده است.

   DirectX® 11

   قابلیت تسریع در پوشش هندسی توسط رابط DirectX® 11 در پردازنده گرافیکی باعث افزایش جزییات صحنه می‌شود و کاراکترها با کیفیت سینمایی پردازش می‌شوند.

   سازگار با مایکروسافت ویندوز 8.1

   جدیدترین نسخه سیستم‌عامل، دسترسی به تجربه پیشرفته از رایانش را برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید فعالیت‌های بیشتری با رایانه خود انجام دهید.