R7250-OC-2GD3

  R7250-OC-2GD3

  قیمت مناسب با برترین پایداری

  • اورکلاک فرکاهس هسته 1060 مگاهرتز، معادل 60 مگاهرتز بالاتر از مدل مرجع برای اجرای روان بازی‌ها
  • استفاده از آلیاژهای پیشرفتهدر ترکیب قطعات تامین توان، با گرمای کارت مقابله می‌کند و نسبت به مدل مرجع 15 درصد سریع‌تر و 2.5 برابر بادوام‌تر است.
  • GPU Tweak به شما کمک می‌کند از طریق یک رابط گرافیکی تنظیمات فرکانس، ولتاژ، سرعت فن‌ها و موارد دیگر را بهینه‌سازی کنید.
  • GPU Tweak Streamingامکان اشتراک همزمان تصاویر حین بهینه‌سازی را فراهم می کند و دیگران هم می‌توانند همزمان با اجرای بازی آن را مشاهده کنند.
  Product Image

  خنک بمانید تا پیروز شوید!

  R7 250 یک کارت گرافیک حیرت انگیز و خوش قیمت از ایسوس است که از واحد پردازش گرافیکی R7 250 قدرت می‌گیرد و شامل فناوری‌های پیشرفته‌ای است که تنها توسط ایسوس بدست می‌آورید. ما از فن ضدغبار برای 25 درصد افزایش طول عمر کارت گرافیک استفاده می‌کنیم و برای افزایش پایداری، کارت را به اجزای تامین توان اختصاصی با آلیاژ‌های ممتاز خود مجهز کرده‌ایم. همچنین R7 250 به ابزار بهینه‌سازی آسان GPU Tweak مجهز شده است و می‌توانید از آن برای بهره‌مندی از تمام قدرت پردازش استفاده کنید و سپس شیوه بهینه‌سازی خود را همراه با صدا به صورت همزمان در اینترنت منتشر کنید!

  درگاه‌ها

  1 x Native D-Sub
  1 x Native DVI-D
  1 x Native HDMI

  فن ضدغبار

  25% عمر بیشتر کارت گرافیک

  طراحی منحصر به فرد فن، عملکرد موثری در دفع حرارت دارد و با مقاومت در برابر گرد و غبار، دوام کارت گرافیکی را تا 25 درصد افزایش می‌دهد.

  Super Alloy Power

  افزایش دوام و خنک‌کنندگی

  قطعات اختصاصی آلیاژی با کاهش توان، افزایش طول عمر و عملکرد خنک به افزایش عملکرد کمک می‌کنند . هسته بتونی چوک‌ها مانع از صدای نویز در پردازش‌های سنگین می‌شوند در حالی خازن‌ها نیز دارای 50000 ساعت طول عمر هستند که معادل 2.5 برابر خازن‌های رایج است.

  GPU Tweak و انتشار همزمان

  بهینه‌سازی همزمان در محیط گرافیکی

  • نمایش مشخصات و وضعیت دقیق کارت توسط برنامه GPU-Z
  • همگام‌سازی فرکانس پردازنده و ولتاژ برای اورکلاکینگ آسان
  • ابزارک نظارت مستمر بر جزییات پارامترهای مختلف
  • به روزرسانی خودکار بایوس و درایور کارت گرافیکی
  • انتشار تصویر بازی روی وب با کیفیت full HD

  انتشار همزمان آنلاین

  ابزار GPU Tweak streaming امکان اشتراک‌گذاری صفحه نمایش همزمان با اجرای تنظیمات را فراهم می‌کند و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده اجرای بازی را مشاهده کنند. حتی می‌توانید در پنجره انتشار تصویر مواردی مثل متن، عکس یا وب کم را اضافه کنید.

  با قدرت AMD Radeon™ R7 250

  AMD App Acceleration

  برنامه‌های روزمره خود مانند مروگر وب یا پخش ویدیوها را با شتاب بیشتری اجرا کنید. در این کارت برای اولین بار از OpenCL, C++ AMP و DirectCompute 11 بطور همزمان پشتیبانی می‌شود.

  فناوری AMD PowerTune

  نظارت هوشمند توان در گرافیک‌های AMD Radeon™ برای افزایش فرکانس امکان عملکرد بهتر در بازی‌ها را فراهم می‌کند.

  فناوری AMD ZeroCore Power

  امکان مصرف صفر توان بطور مجازی را در حالت غیرفعال برای کارت گرافیک AMD Radeon شما فراهم می‌کند. حتی در حالت کراس‌فایر می‌تواند پردازنده‌های گرافیکی دیگر را خاموش کند. این فناوری برای مصرف کمتر توان در زمانی که از کارت استفاده نمی‌شود طراحی شده است.

  Microsoft DirectX 11.2

  سطح جدیدی از واقعیت تصویری در بازی‌های رایانه‌ای ارائه می‌دهد و دستیابی به عملکرد بالا را فراهم می‌کند.

  سازگار MicrosoftR Windows 8.1

  جدیدترین سیستم‌عامل مایکروسافت، دسترسی به تجربه‌ای پیشرفته از پردازش را برای شما فراهم می‌کند تا فعالیت بیشتری با رایانه خود انجام دهید.