R7360-2GD5-V2

  R7360-2GD5-V2

  عملکردی فوق‌العاده و کیفیتی برتر با کارت گرافیک R7 360

  • کد دعوت اختصاصی و رایگان بازی دنیای ناوهای جنگی کشتی Diana و 15 روز حساب پرمیوم (به ارزش 11 دلار) .* زمان آزادسازی کدهای بازی از 09/05/1394 تا 11/11/1395 می‌باشد. لطفا برای اطلاعات بیشتر از طریق http://www.asus.com/event گوش به زنگ باشید.
  • طراحی دو فنه 2 برابر جریان هوای بیشتر و 3 برابر عملکرد ساکت‌تر
  • فناوری Auto-Extreme همراه با نیروی سوپر آلیاژ II اطمینان و کیفیتی در سطح ابزارهای فضانوردی ارائه می‌دهد.
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster امکان تنظیم گرافیکی عملکرد را فراهم آورده و به شما اجازه می‌دهد جریان بازی خود را فوری منتشر نمایید.
   Product Image

   سریعتر، ساکت‌تر و خنک‌تر بازی کنید

   R7 360 ایسوس یک کارت گرافیک جدید فوق‌العاده خنک با عملکرد فوق‌العاده در بازی، ساخت عالی و استحکامات قوی برای قابلیت اطمینان و طول عمر بیشتر است. این کارت گرافیک که قدرت خود را از جدیدترین واحدهای پردازش گرافیکی AMD® Radeon™ R7 360 می‌گیرد، مجهز به فناوری‌های اختصاصی ایسوس از جمله طراحی دو فنه است که 2 برابر جریان هوای بیشتر و 3 برابر عملکرد ساکت‌تر را برای شما فراهم می‌آورد. این مدل همچنین از فناوری Auto-Extreme با قطعات برترSuper Alloy Power II در سطح کیفیت و دوام ابزارهای فضانوردی استفاده می‌کند، ضمن اینکه برای افزایش عملکرد رابط گرافیکی و انتشار فوری جریان بازی قابلیت‌های GPU Tweak II و XSplit Gamecaster همراه این مدل عرضه می‌شوند.

   درگاه‌های اصلی ورودی/خروجی

   1 درگاه DVI-D
   1 درگاه DVI-I
   1 درگاه HDMI
   1 درگاه DisplayPort

   خنک کنندگی با دو فن

   جریان هوای 2 برابر، 3 برابر ساکت‌تر

   فن‌های دوقلوی بهینه سازی شده که با دقت تمام توسط مهندسین انتخاب شده اند، در حالی که صدای عملکرد را 3 برابر کاهش می‌دهند 2 برابر جریان هوای بیشتر تولید می‌کنند، و سیستم خنک کنندگی تقویت شده را با محیط بازی و محاسباتی لذت بخش ترکیب می‌کنند.

   فناوری AUTO-EXTREME به همراه Super Alloy Power II

   اطمینان و کیفیتی در سطح ابزارهای فضانوردی

   اکنون تمام کارت‌های گرافیک ایسوس با استفاده از فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه بوده و در آن از قطعات Super Alloy Power II با کیفیت ابزارهای فضانوردی استفاده می شود. این قطعات کارایی را افزایش می‌دهند، مانع از افت توان می‌شوند، نویز اندکی تحت فشار پردازشی تولید می‌کنند و حرارت کمتری تولید می کنند و در مجموع کیفیت بی‌نظیر و بالاترین سطح اطمینان را برای کاربر به ارمغان می‌آورند.

   * این تصویر فقط جنبه نمایشی داشته و ممکن است مطابق با طراحی دقیق مادربورد نباشد.

   GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster

   تمام کارت گرافیک را به سبک خود بهینه سازی کنید

   GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، بازطراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تری داشته باشید، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص خودکار تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما اجازه می‌دهد از طریق منوی درون بازی، به آسانی جریان بازی خود را ضبط و پخش کنید.

   XSplit Gamecaster: فوراً گیم پلی خود را ضبط و منتشر نمایید

   اکنون همچنین می توانید XSplitGamecaster را اجرا کرده و با فشار یک دکمه جریان بازی خود را منتشر یا ضبط نمایید. علاوه بر این می‌توانید از ویژگی‌های حاشیه نوسیی درون بازی و ویرایشگر ویدیو برای افزایش لذت انتشار بازی خود استفاده نمایید.
   درباره XSplitGamecaster بیشتر بدانید

   قدرت گرفته از AMD Radeon™ R7 360

   فناوری AMD Eyefinity

   با انتشار تصاویر بازی در 4 نمایشگر، خودتان را در بازی و سرگرمی غرق کنید.

   فناوری AMD CrossFire

   با فناوری AMD CrossFire و بدون اتصال هرگونه کابلی قدرت گرافیکی بازی خود را دو برابر کنید.

   فناوری AMD FreeSync

   با عملکرد منعطف و طبیعی، به گیم‌ پلی‌های متلاطم و فریم‌های شکسته پایان می‌دهد.

   ‌PCI Express 3.0

   برای ارتباط سریعتر GPU-CPU، پهنای باند مسیرهای PCIe 2.0 را دو برابر می‌کند.

   Microsoft DirectX® 12

   سطوحی جدیدی از واقع‌گرایی گرافیکی و عملکردی درجه یک را برای رایانه شما به ارمغان می‌آورد.