ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING

  ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING

  کارت گرافیک ROG Strix GeForce® GTX 1070 ایسوس، از طریق واقعیت مجازی تجربه بازی فراگیر را برای شما به ارمغان می‌آورد

  • DirectCU III به همراه فن‌های داری تیغه بال شکل ثبت اختراع شده، برای عملکرد 30% خنکتر و 3 برابر ساکت‌تر.
  • ASUS FanConnect مجهز به هدرهای 4 پین کنترل شده توسط GPU که برای عملکرد حرارتی بهینه به فن های سیستم متصل می شوند.
  • فناوری Auto-Extreme و قطعات Super Alloy Power II برای ارائه بهترین کیفیت و اطمینان.
  • سیستم نورپردازی آر جی بی Aura برای نمایش سبک بازی شخصی شما.
  • درگاه های HDMI مناسب برای واقعیت مجازی برای تجربه واقعیت مجازی فراگیر.
  • GPU Tweak II به همراه Xsplit Gamecaster افزایش عملکرد با تنظیمات بصری و امکان انتشار فوری جریان بازی.
  • NVIDIA ANSEL روشی جدید و انقلابی برای گرفتن عکس از بازی.
  • NVIDIA GameWorks™ برای ارائه تجربه تعاملی و سینمایی و گیم پلی فوق العاده روان.
  Product Image
  در رقابت بدرخشید

  کارت‌های گرافیک مخصوص بازی ROG Strix GeForce® GTX 1070 مجموعه‌ای از فناوری‌های اختصاصی ایسوس را در بر دارند که عبارتند از فناوری DirectCU III به همراه فن‌های داری تیغه بال شکل ثبت اختراع شده، برای عملکرد 30% خنکتر و 3 برابر ساکت‌تر، و فناوری تولید 100% مکانیزه برای ارائه بهترین کیفیت و بیشترین میزان اطمینان. نورپردازی آر جیبی Aura، امکان شخصی‌سازی سیستم بازی را برای شما به ارمغان می‌آورد و گیمرها می‌توانند با استفاده از درگاه‌های HDMI سازگار با واقعیت مجازی از تجارب واقیت مجازی فراگیر لذت ببرند.کارت گرافیک ROG Strix GeForce® GTX 1070 همچنین مجهز به GPU Tweak II به همراه XSplitGamecaster می‌باشد که امکان انجام ساده تغییرات در عملکرد و انتشار فوری جریان بازی را برای شما امکانپذیر می‌نمیاد.

  افزایش عملکرد
  DOOM™
  رزولوشن: 3840 x 2160
  محیط: Ultra

  HITMAN™
  رزولوشن: 3840 x 2160
  محیط: Ultra

  در محیطی خنک و ساکت بازی کنید
  فناوری DirectCU III
  همراه با لوله های انتقال حرارت که درتماس مستقیم با GPU می باشند
  30% خنک تر و 3 برابر عملکرد ساکت تر
  فناوری اختصاصی خنک کننده DirectCU III مجهز به لوله های انتقال حرارتی هستند که با GPU در تماس مستقیم می باشند. این لوله ها در مقایسه با لوله های مرجع، حرارت بیشتری را از GPU دفع کرده و محیط بازی را تا 30% خنک تر می کند.
  * تصویر فقط جنبه نمایشی دارد. طراحی اصلی ممکن است متفاوت باشد.
  سه فن ثبت اختراع شده
  با تیغه های بال شکلِو صدای 0دسی بل
  حداکثر جریان هوا با 105% فشار بیشتر هوا
  DirectCU III مجهز به سه فن0 دسیبل با طراحی مهندسی منحصر به فرد است. طراحی جدید تیغه‌ها به شکل بال بیشترین جریان هوا را ایجاد می‌کند و 105 درصد فشار ایستایی بیشتری روی سینک خنک کننده دارد در حالی که نسبت به مدل مرجع صدای نویز آن 3 برابر کمتر است. فن‌های 0 دسیبل به شما اجازه می‌دهند از بازی‌ها در سکوت کامل لذت ببرید و این ویژگی باعث می‌شود DirectCU III خنکترین و بی صدا ترین کارت گرافیک موجود در بازار باشد.
  هدرهای فن
  کنترل شده توسط GPU
  ASUS FanConnect
  خنک کنندگی تکمیلی هدفمند
  معمولا دمای GPU هنگام بازی بالاتر از دمای CPU می باشد. با این وجود، فن های کیس فقط دمای CPU را در نظر می گیرند و همین عامل موجب خنکی ناکافی سیستم می شود. برای عملکرد حرارتی بهینه، کارت های گرافیک ROG Strix مجهز به دو هدر 4 پین هستند که توسط GPU کنترل می شوند و می توان با متصل کردن آنها به فن های سیستم به خنکی مورد نظر دست یافت.
  *تصویر فقط برای نمایش بوده و طرح کلی رایانه ممکن است متفاوت باشد.
  کیفیت عالی و
  بیشترین اطمینان
  فناوری Auto-Extreme
  اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه در صنعت
  اکنون تمام کارت‌های گرافیک ایسوس با فناوریAUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه است و از بهترین مواد برای تعیین استانداردهای جدید کیفیت استفاده می‌کنند. فناوریAUTO-EXTREME کیفیت مداوم، عملکرد بهتر و دوام بیشتر کارت گرافیکی را تضمین می‌کند. این فرآیند جدید همچنین با محیط زیست سازگار است، مواد شیمیایی مضر را حذف می‌کند و مصرفبرق را 50 درصد کاهش می‌دهد.
  100% مکانیزه
  حذف خطاهای انسانی از تولید
  تقویت قطعات برای
  پایداری در هنگام اورکلاک
  کنترل کیفیت
  پیشرفته و سختگیرانه
  نوآوری در طراحی قطعات پیشرفته
  تخته مدار صاف بدون برجستگی‌های تیز
  تولید بدون شار الکتریکی
  8+2 فاز Super Alloy Power II
  افزایش طول عمر و بهره‌وری
  مهندسین ایسوس برترین قطعات آلیاژی را در طراحی کارت‌های گرافیکی به خدمت گرفته‌اند تا استحکام آنها را تقویت کنند. قطعاتSuper Alloy Power II بطور قابل توجهی بهره‌وری را افزایش می‌دهند، مانع از افت توان می‌شوند و به سطحی از حرارت می‌رسند که در مقایسه با طراحی پیشین 50 درصدخنک‌تراست.
  • چوک 2 برابر ساکت‌تر

   کاهش صدای وزوز با چوک‌هایی از جنس بتون

  • 20% DrMOS خنک تر

   کاهش دما و افزایش بهره‌وری انرژی

  • طول عمر 2.5 برابر خازن‌ها

   بیش از 90,000 ساعت طولانی‌تر از خازن‌های متداول

  • POSCAP

   افزایش حداکثری توان اورکلاک. (در پشت GPU قرار گرفته است)

  سبک بازی شخصی
  نورپردازی آر جی بی Aura
  ترکیب زیبایی و عملکرد
  کارت‌های گرافیک ROG Strix با استفاده از نورپردازی آر جی بی Aura بر روی قاب و پنل پشت قادرند میلیون‌ها رنگ را به نمایش بگذارند و با توجه به سیستم بازی شخصی شما شش جلوه مختلف را به کار گیرند.
  رنگ و درخشندگی
  Aura را تجربه کنید
  جلوه‌های نورپردازی Aura را تجربه کنید
  ثابت
  همیشه روشن
  موجی
  کم رنگ و پر رنگ می‌شود
  حرکات نامنظم
  خاموش و روشن می‌شود
  چرخه رنگ
  بین رنگ‌های رنگین کمان ناپدید می‌شود
  جلوه موسیقی
  بر اساس نوع موسیقی تغییر می‌کند
  دمای GPU
  با توجه به فشار وارده بر GPU تغییر رنگ می‌دهد
  برای تجربه برترین بازی ها آماده شوید
  درگاه‌های HDMI سازگار با VR
  از تجربه واقعیت مجازی فراگیر لذت ببرید
  کارت‌های گرافیک ROG Strix برای اتصال دستگاه واقعیت مجازی و نمایش همزمان، مجهز به دو درگاه HDMI می‌باشند. بنابراین همیشه می‌توانید بدون نیاز به جابجایی کابل‌ها از تجربه واقعیت مجازی فراگیر نهایت لذت را ببرید.
  از گیم پلی بی عیب و نقص وکامل لذت ببرید
  بهترین انتخاب برای بازی فوق‌العاده روان
  ™NVIDIA G-SYNC با همگام سازی نرخ ‌تازه‌سازی مانیتور مخصوص بازی ROG Swift با GPU در رایانه حاوی کارت گرافیک GeForce® GTX شما، شکستگی‌های صفحه نمایش را از بین برده و تاخیر و وقفه‌های صفحه نمایش را به حداقل می‌رساند. با کارت گرافیک ROG Strix و مانیتورهای مخصوص بازی ROG Swift، صحنه ها فورا نمایش داده می‌شوند، اشیاء درخشان‌تر دیده می‌شوند و گیم پلی فوق العاده روانی خواهید داشت؛ بنابراین با کمک این همه امکانات تجربه بصری خیره‌کننده و مزیت رقابتی جدی خواهید داشت.
  برای اطلاعات بیشتر در مورد مانیتورهای مخصوص بازی ایسوس اینجا کلیک کنید.
  به سبک خود بازی کنید
  GPU Tweak II به همراه XSplit Gamecaster
  بهینه‌سازی تا قلب محتوای شما
  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص خودکار تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند.
  Gaming Booster
  افزایش کارایی با یک کلیک
  جلوه های بصری:
  با غیر فعال کردن جلوه های بصری ویندوز عملکرد را افزایش می‌دهد.
  خدمات سیستم:
  به صورت خودکار یا دستی خدمات یا فرایندهای ویندوزرا غیرفعال می‌کند.
  یکپارچه سازی حافظه:
  بدون بستن فرایندهای جاری، حافظه سیستم را مرتب و آزاد می‌کند.
  XSplit Gamecaster
  پخش فوری جریان بازی
  عضویت ممتاز 1 ساله XSplit Gamecaster، به ارزش 99 دلار، به شما اجازه می‌دهد از طریق منوی درون بازی، به آسانی جریان بازی خود را ضبط و پخش کنید. این منو همچنین سرعت ساعت GPU، دما، و استفاده VRM را نشان می‌دهد، و دارای ابزار کنترلی GPU Tweak II می‌باشد، تا گیمرها بتوانند فقط با یک کلیک کارایی خود را افرایش داده و پروفایل بازی خود را انتخاب کنند.
  برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
  نهایت پلتفرم بازی
  بدون اینکه ضربه ای را از دست دهید، نهایت لذت را از چالش انگیزترین و سنگین‌ترین بازی‌ها روز ببرید. کارت گرافیک GeForce GTX 1070 سطح جدیدی از عملکرد گیمینگ و واقعیت مجازی را به شما ارائه می‌دهد؛ این کارت گرافیک قدرت خود را از پردازنده ™NVIDIA Pascal می‌گیرد که پیشرفته ترین پردازنده گرافیکی‌ است که تا کنون ساخته شده است.
  عملکرد
  کارت گرافیک GeForce GTX 1070 به لطف وجود FinFET فوق العاده سریع و نسل بعدی حافظه، و همچنین پشتیبانی از امکانات DirectX 12، پیشرفت چشمگیری در زمینه عملکرد و صرفه جویی در مصرف انرژی به حساب می آید. و این به آن معنی است که شما می‌توانید روی سریعترین، راونترین و کم مصرف‌ترین تجربه بازی از لحاظ انرژی حساب کنید.
  فناوری‌های پیشرفته مخصوص بازی
  برای بهره بردن از جریان بازی روان، تجارب سینمایی و گرفتن تصاویر 360 درجه انقلابی حتی در حالت واقعیت مجازی، از جدیدترین فناوری‌های ™NVIDIA GameWorks استفاده نمایید. همچنین، با استفاده از این فناوری‌ها می‌توانید از امکانات جدیدترین صفحه نمایش‌ها، از جمله VR، رزولوشن بالا و استفاده همزمان از چندین مانیتور نهایت بهره را ببرید.
  سازگار با واقعیت مجازی
  با فناوری‌های ™NVIDIA VRWorks عملکرد نسل بعدی واقعیت مجازی، کمترین تاخیر و سازگاری استاندارد پلاگ اند پلی با هدست‌های پیشرفته را ‏ تجربه کنید. با صدا، ویژگی‌های مادی و حس لامسه VR می‌توانید هر لحظه‌ای را بشنوید و احساس کنید.‏
  ROG Strix جدیدترین عضو جمهوری بازیکنان است. در واقع ROG Strix مجموعه‌ای از تجهیزات گیمینگ تخصصی است که برای ارضاء حس یاغی‌گری ما طراحی شده است. Strix نمونه‌ای از عملکرد برتر، فناوری نوآورانه و کیفیت پیشروی جمهوری بازیکنان به سبک و سیاق خودش است. پردازنده‌های گرافیکی سری جدید Strix با طراحی‌های جسورانه و رنگ‌های روشن و درخشان، الهام بخش یک روح فردگرایی شدید می باشند که موجب هیجان انگیزتر شدن بازی‌های شما خواهند شد. ROG Strix بازیکنان را به سرعت و چابکی لازم مجهز خواهد کرد تا در بازی‌‌های خود بر دشمن تسلط داشته باشند. نسل جدید نیروهای جمهوری بازیکنان رسیده‌اند. به جمهوری بپیوندید و قدرت ROG Strix را تجربه کنید.