ROG-STRIX-GTX1080TI-11G-GAMING

  ROG-STRIX-GTX1080TI-11G-GAMING

  ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X مجهز به Aura Sync RGB برای بهترین بازی‌های VR و 4K

  • NVIDIA GeForce®GTX 1080 Ti سریع‌ترین پردازنده گرافیکی است که 35% عملکرد سریع‌تری نسبت به GeForce GTX 1080 دارد.
  • فناوری MaxContact برای افزایش انتقال حرارت، 2 برابر تماس بیشتری با پردازنده گرافیکی دارد.
  • فن‌های اختصاصی با تیغه‌های بال‌شکل با گواهی IP5X برای حداکثر جریان هوا و افزایش طول عمر فن.
  • ASUS FanConnect II مجهز به کنترل ترکیبی هدرهای فن برای بهترین خنک‌کنندگی سیستم
  • تنها فناوری Auto-Extreme در صنعت با Super Alloy Power II ارائه بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان.
  • ASUS Aura Sync هماهنگ‌سازی RGB LED که شخصی‌سازی سیستم بازی را فراهم می‌کند.
  • پورت‌های HDMI سازگار با VR از تجربه VR در هر زمان لذت ببرید بدون اینکه نیاز به تعویض کابل‌ها داشته باشید.
  • GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster امکان بهینه‌سازی بصری عملکرد و انتشار هم‌زمان آن را فراهم می‌کند.
  Product Image
  در رقابت‌ها
  پیروز باشید

  کارت گرافیک مخصوص بازی ایسوس ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti با فناوری‌های اختصاصی ایسوس مانند فناوری کاملا جدید MaxContact که دو برابر تماس بیشتری با پردازنده گرافیکی برای انتقال حرارتی بهتر ایجاد می‌کند و فن‌های اختصاصی با تیغه‌های بال‌شکل با گواهی IP5X برای بیشترین جریان هوا و افزایش طول عمر تولید شده است. ضمن اینکه ASUS FanConnect II دارای هدرهای 4 پین ترکیبی است که به فن‌های سیستم متصل می‌شوند تا بیشترین خنک‌کنندگی را داشته باشند. همگام‌سازی ASUS Aura Sync RGB LED امکان شخصی‌سازی سیستم بازی را فراهم می‌کند و پورت‌های HDMI سازگار با VR به گیمرها اجازه می‌دهند به‌آسانی از تجربه واقعیت مجازی لذت ببرند. همچنین ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti دارای GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster است که امکان افزایش عملکرد بصری و انتشار فوری جریان بازی را فراهم می‌کند.

  عملکرد را افزایش دهید

  Resolution: 1920 x 1080, Setting: Extreme

  Resolution: 2560 x 1440, Setting: Ultra

  خنک و ساکت
  بازی کنید
  40% افزایش سطح دفع حرارت
  تا 30% خنک‌تر و 3 برابر عملکرد ساکت‌تر بازی
  گرافیک‌های جدید ROG Strix در پهنای 2.5 اسلات ساخته‌شده‌اند و 40% سطح سینک گرمایی بیشتری برای دفع حرارت در مقایسه با طراحی 2 اسلات دارند تا عملکرد خنک‌تر و ساکت‌تری ارائه کنند.
  *تصاویر تنها برای ارجاع هستند.
  فناوری MaxContact
  2 برابر تماس بیشتر با GPU برای بهبود انتقال حرارت
  MaxContact اولین خنک‌کننده پردازنده گرافیکی است که از دفع‌کننده حرارت ارتقا یافته مسی در تماس مستقیم با پردازنده گرافیکی استفاده می‌کند. در MaxContact از یک فرآیند ماشینی دقیق استفاده شده است تا سطحی را فراهم کند که در مقایسه با دفع‌کننده‌های حرارت قبلی دو برابر تماس بیشتری با پردازنده گرافیکی دارد و نتیجه آن بهبود انتقال حرارت است.
  طراحی اختصاصی تیغه‌های بال‌شکل
  بیشترین جریان هوا با 105% فشار هوای بیشتر
  تیغه‌های بال‌شکل اختصاصی، بیشترین جریان هوا را ایجاد می‌کنند و 150% فشار ثابت بیشتری روی سینک حرارتی دارند ضمن اینکه عملکرد آن‌ها تا 3 برابر صدای کمتری در مقایسه با کارت‌های مرجع ایجاد می‌کند.
  فناوری 0dB
  بازی در سکوت کامل
  فناوری نوآورانه 0dB زمانی که دمای پردازنده گرافیکی پایین‌تر از سطح تعیین شده باشد فن را بطور کامل متوقف می‌کند و به شما اجازه می‌دهد از بازی در سکوت کامل لذت ببرید.
  *55 درجه سانتی‌گراد برای ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti
  گواهی IP5X مقاومت در برابر غبار
  طول‌عمر بیشتر فن
  فن در کارت‌های گرافیکی ROG Strix تحت International Protection Marking در سطح IP5X برای مقاومت در برابر غبار جهت افزایش طول عمر و اطمینان گواهی شده‌اند. این فرآیند دقیق صدور گواهی، اطمینان می‌دهد کارت‌های گرافیکی ROG Strix دارای بهترین عملکرد فن حتی در سخت‌ترین شرایط هستند.
  کنترل ترکیبی
  هدرهای فن
  ASUS FanConnect II
  بهترین خنک‌کنندگی سیستم
  ASUS FanConnect II مجهز به دو هدر 4 پین کنترل ترکیبی است که می‌تواند به هر دو نوع فن‌های سیستم PWM و DC برای بهترین خنک‌کنندگی متصل شود. فن‌های متصل شده روی هر دو بخش CPU و GPU فعال هستند و بر اساس بخشی که دارای حرارت بالاتر است، فعالیت می‌کنند. یک مجموعه کامل از گزینه‌های تنظیمی نیز به شما اجازه می‌دهد سرعت فن‌ها را برای خنک‌کنندگی مؤثر تنظیم کنید.
  *تصویر تنها برای ارجاع است. طراحی واقعی رایانه ممکن است متفاوت باشد.
  کنترل ترکیبی
  هدرهای فن
  GPU Tweak II به شما اجازه می‌دهد به‌آسانی این حالت‌های ASUS FanConnect II را انتخاب کنید:

  حالت خودکار:
  سرعت فن‌های کیس با مرجع حرارت پردازنده است و بر اساس تنظیمات پیش‌فرض کارخانه فعالیت می‌کنند.

  حالت دستی:
  به شما اجازه می‌دهد یک سرعت ثابت را برای فن‌های متصل انتخاب کنید.

  حالت قابل انتخاب توسط کاربر:
  به شما اجازه می‌دهد فن‌های کیس را به دمای CPU یا GPU ارجاع دهید تا سرعت فعالیت را مشخص کنید. علاوه بر این، یک کالیبره هوشمند و خودکار بطور منظم محدوده قابل‌کنترل از فن‌های متصل را تشخیص می‌دهد و می‌توانید بهترین سرعت را برای راندمان خنک‌کنندگی و نویز پایین انتخاب کنید.

  برترین کیفیت
  و بیشترین اطمینان
  فناوری Auto-Extreme
  تنها فناوری 100 خودکار تولید در صنعت
  اکنون تمام کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه است و از بهترین مواد برای تعیین استانداردهای جدید کیفیت استفاده می‌کنند. فناوری AUTO-EXTREME کیفیت مداوم، عملکرد بهتر و دوام بیشتر کارت گرافیکی را تضمین می‌کند. از زمانی که فرآیند AUTO-EXTREME معرفی شده قابلیت اطمینان 30% افزایش یافته است. این فرآیند جدید همچنین با محیط‌زیست سازگار است، مواد شیمیایی مضر را حذف می‌کند و مصرف برق را 50 درصد کاهش می‌دهد.
  100% خودکار
  حذف خطای انسانی از تولید
  تقویت قطعات
  اورکلاک پایدار
  کنترل کیفیت
  پیشرفته و دقیق
  نوآوری در طراحی پیشرفته قطعات
  مدار چاپی صاف بدون برجستگی‌های تیز
  تولید بدون شار
  10+2 Phase Super Alloy Power II
  افزایش دوام و کارایی
  مهندسان ایسوس بهترین قطعات آلیاژی را در طراحی کارت گرافیک ترکیب کرده‌اند تا عملکرد آن را تقویت کنند. قطعات Super Alloy Power II بطور قابل‌توجهی راندمان را افزایش می‌دهد و باعث کاهش افت توان و دستیابی به سطوح حرارتی می‌شوند که تقریبا 50% خنک‌تر از طراحی قبلی است.
  سبک بازی اختصاصی
  ASUS Aura Sync
  در رقابت‌ها بدرخشید
  کارت‌های گرافیک ROG Strix مجهز به نورپردازی Aura RGB در هر دو سمت پوشش و صفحه پشتی هستند و می‌توانند میلیون‌ها رنگ و 6 جلوه نوری متنوع را برای یک سیستم خاص ویژه بازی ایجاد کنند. کارت‌های گرافیک ROG Strix همچنین دارای ASUS Aura Sync، فناوری هماهنگ‌سازی RGB LED هستند و زمانی که کارت گرافیک با مادربردهای سازگار با Aura همگام شده باشد، اختصاصی‌سازی سیستم گیم را فعال می‌کند.
  تجربه رنگ و
  روشنایی در نورپردازی
  تجربه جلوه‌های نورانی
  ثابت
  همیشه روشن
  تنفس
  محو روشن و خاموش
  چشمک
  فلاش‌های روشن و خاموش
  چرخه رنگین
  حرکت و محو میان رنگ‌های رنگین‌کمان
  جلوه موسیقی
  ضربان متناسب با بیت‌های موسیقی
  دمای GPU
  تغییر رنگ متناسب با بار GPU
  برای یک تجربه بی‌پایان بازی مجهز شوید
  پورت‌های HDMI سازگار با VR
  از یک تجربه فراگیر واقعیت مجازی به‌آسانی لذت ببرید
  کارت‌های گرافیک ROG Strix دارای دو پورت HDMI برای اتصال به ابزارهای VR و نمایشگر بطور هم‌زمان است تا بتوانید از یک تجربه فراگیر واقعیت مجازی در هر زمان لذت ببرید بدون اینکه نیازی به تعویض کابل‌ها داشته باشید.
  رایانه خود را مجهز کنید با
  ASUS Beyond VR Ready.
  از یک بازی کامل و روان لذت ببرید
  بهترین ترکیب برای اجرای فوق‌العاده روان بازی‌ها
  NVIDIA G-SYNC™ نرخ به‌روزرسانی تصویر در مانیتورهای ROG Swift را با پردازنده گرافیکی در رایانه‌های مجهز به کارت GeForce® GTX هماهنگ می‌کند، محوشدگی تصویر را از بین می‌برد و وقفه‌های تصویر را به حداقل می‌رساند. با کارت‌های گرافیک ROG Strix و مانیتورهای مخصوص بازی ROG Swift، صحنه‌ها فورا نمایش داده می‌شوند، اجزای تصویر شفاف‌تر هستند و بازی فوق‌العاده روان اجرا می‌شود که تجربه‌ای بی‌نظیر از نمایش را با قدرت برتری بر رقیبان در اختیار شما قرار می‌دهد.
  اینجا در مورد مانیتورهای ویژه بازی ایسوس بیشتر بدانید.
  افزایش قابل‌توجه عملکرد در بازی
  بازی‌ها را با پیکربندی SLI توسط ROG SLI HB Bridge تقویت کنید
  پل کاملا جدید ROG SLI HB (با پهنای‌باند بالا) پهنای‌باند موجود را در مقایسه با نسخه‌های پیشین دو برابر می‌کند تا نمایش جزییات بی‌نظیر بازی‌ها و اجرای روان آن را فراهم کند.همچنین با پشتیبانی از چندین پیکربندی دوطرفه (3 اسلات و 4 اسلات) بیشترین انعطاف را ایجاد می‌کند. ROG SLI HB Bridge دارای قابلیت اختصاصی نورپردازی ایسوس Aura RGB است که میلیون‌ها رنگ را برای نمایش سبک منحصربه‌فرد شما در بازی منتشر می‌کند و فناوری Aura Sync که به‌خوبی روشنایی را برای سیستم هماهنگ می‌کند تا واقعاً بدرخشد.
  اینجا بیشتر بدانید.
  همان‌طور که می‌خواهید بازی کنید
  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster
  بهینه‌سازی بصری عملکرد
  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و تصویری‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد گرافیک را بطور خودکار به حداکثر می‌رساند.
  اینجا بیشتر بدانید.
  Gaming Booster
  افزایش عملکرد با یک کلیک
  جلوه‌های بصری:
  عملکرد را با خاموش کردن جلوه‌های بصری ویندوز افزایش دهید.
  سرویس‌های سیستم:
  سرویس‌ها و فرآیندهای ویندوز را بطور خودکار یا دستی خاموش کنید.
  مرتب‌سازی حافظه
  بازچینی و آزادسازی حافظه سیستم بدون نیاز به بستن برنامه‌ها.
  XSplit Gamecaster
  انتشار فوری جریان بازی
  مجوز یک‌ساله نسخه پیشرفته برنامه XSplit Gamecaster به ارزش 99 دلار، به شما اجازه می‌دهد به‌آسانی جریان بازی را از طریق یک پوشش روی تصویر ضبط و منتشر کنید. این پوشش، اطلاعاتی مانند فرکانس پردازنده گرافیکی، حرارت و میزان کاربرد رم را نمایش می‌دهد و دارای کنترل‌های GPU Tweak II است تا گیمرها بتوانند یک پروفایل بازی را انتخاب کنند و با یک کلیک، عملکرد را افزایش دهند.
  اینجا بیشتر بدانید.
  پلتفرم بی‌نهایت بازی
  GeForce® GTX 1080 Ti پردازنده گرافیکی پرچمدار جدید انویدیا بر پایه معماری Pascal™ است. با قابلیت‌های جدید پلتفرم بازی بی‌نهایت، این کارت به نیروگاه قدرتمند بازی‌ها، حافظه‌های 11 Gbps نسل جدید GDDR5X و یک بافر پرظرفیت 11 GB مجهز شده است. #GameReady.
  عملکرد
  GeForce® GTX 1080 Ti قدرتمندترین پردازنده گرافیکی در جهان است. 3584 هسته NVIDIA® CUDA® و یک بافر فریم پرظرفیت 11 گیگابایتی، 35% عملکرد بیشتری در مقایسه با GeForce GTX 1080 ارائه می‌کنند.
  NVIDIA Pascal
  کارت‌های گرافیکی GeForce® GTX سری 10 از Pascal قدرت می‌گیرند تا 3 برابر عملکرد بیشتری در مقایسه با نسل پیشین کارت‌های گرافیکی همراه با فناوری‌های نفس‌گیر مخصوص بازی و تجربه VR ارائه کنند.
  VR Ready
  با عملکرد نسل جدید VR، کمترین زمان تاخیر و سازگاری با اتصال انواع هدفون‌های مجهز به فناوری NVIDIA VRWorks™ را به دست آورید. توسط صدای واقعیت مجازی، فیزایکس و فناوری لمسی می‌توانید کوچک‌ترین حرکات را بشنوید و احساس کنید.
  طراحی نوآورانه
  یک نیروگاه قدرتمند مخصوص بازی. ساخت استثنایی. یک منبع تغذیه 7 فاز dualFET. همه توسط یک فن شعاعی با یک محفظه بخار پیشرفته خنک می‌شوند که برای عملکرد مداوم حتی در چالش برانگیزترین شرایط طراحی‌شده‌ است. این نوآوری، تفکری آینده‌نگر است که باعث می‌شود GeForce® GTX 1080 Ti نهایت جیفورس باشد.
  ROG Strix جدیدترین عضو Republic of Gamers است. یک سری از تجهیزات مخصوص بازی برای شورشیانی که درون همه ما وجود دارند طراحی شده است و Strix نمونه‌ای از نسل پیشتاز ROG با فناوری‌های نوآورانه و برترین کیفیت است اما درعین‌حال نگاه مطمئن و فعال خود را دارد. این سری هیجان‌انگیز جدید با طراحی برجسته و رنگ‌های درخشان، روحیه‌ای فردا گرا دارد که به هر تجربه‌ای از بازی هیجان می‌دهد. ROG Strix بازیکنان را با سرعت و چابکی لازم برای تسلط بر بازی‌ها مجهز می‌کند. نسل جدیدی از قدرت از راه رسیده است. به Republic ملحق شوید و قدرت ROG Strix را تجربه کنید.