ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING

  ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING

  نسخه اورکلاک شده ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti، همراه با 11 گيگابايت حافظه GDDR5X و فناوري Aura Sync RGB براي تجربه بهترين بازي 4K و واقعيت مجازي

  • NVIDIA GeForce® GTX 1080 Ti سريعترين پردازنده گرافيکي مخصوص بازي است که عملکرد آن 35% سريعتر از GeForce GTX 1080 مي باشد.
  • فناوري MaxContact و پهناي 2.5 اسلاته براي خنک‌ترين و بي صداترين عملکرد حين بازي.
  • طراحي جديد و ثبت شده تيغه پره هاي فن و استاندارد مقاومت در برابر گرد و غبار IP5X براي افزايش طول عمر فن.
  • ASUS FanConnect II براي عملکرد خنک کنندگي مطلوب
  • تنها فناوري Auto-Extreme موجود در صنعت به همراه Super Alloy Power II براي ارائه بهترين کيفيت و اطمينان.
  • ASUS Aura Sync براي همگام سازي فوق العاده زيباي ال اي دي هاي RGB.
  • درگاه هاي HDMI سازگار با واقعيت مجازي که به شما اجازه مي دهند بدون جابجايي کابل‌ها در هر زماني از واقعيت مجازي لذت ببريد.
  • GPU Tweak II به همراه XSplit Gamecaster جهت بهينه‌سازي عملکرد در محيط گرافيکي و انتشار فوري جريان بازي.
  Product Image
  در رقابت
  بدرخشيد

  کارت هاي گرافيک مخصوص بازي ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti مجهز به فناوري هاي اختصاصي ايسوس مانند فناوري جديد MaxContact مي باشد که به منظور بهبود انتقال حرارت، ميزان تماس آن با GPU دو برابر شده است. براي توليد حداکثر جريان هوا و طول عمر طولاني تر فن نيز از پره هايي با استاندارد IP5X استفاده شده است. همچنين هدرهاي فنِ سيستمِ ASUS FanConnect II از نوع هيبريديِ 4 پين مي باشند که موجب خنک کنندگي مطلوب سيستم مي شوند. همگام سازي Aura Sync RGB LED ايسوس موجب شخصي سازي سيستم بازي شما شده و درگاه هاي HDMI سازگار با واقعيت مجازي اين کارت گرافيک به گيمرها اجازه مي دهد نهايت لذت را از تجربه واقعيت مجازي فراگير ببرند. کارت گرافيک ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti همچنين مجهز به فناوري GPU Tweak II وXSplit Gamecaster مي باشد که تغييرات آسان و گرافيکي و پخش فوري جريان بازي را براي شما به ارمغان مي‌آورد.

  خنک و بي صدا
  بازي کنيد
  40% منطقه انتشار گرماي بيشتر
  تا %30 خنکتر و 3 برابر عملکرد بازي بي صداتر
  در حال حاضر کارت هاي گرافيک ROG Strix با عرض 2.5 اسلات ساخته مي شوند که در مقايسه با کارت هاي گرافيک 2 اسلاته، سطح گرماگير آنها که مسئوليت پراکنده کردن حرارت را دارد %40 بيشتر بوده و همين موضوع عملکردي به مراتب خنک‌تر و بي صداتر را براي شما فراهم مي آورد.
  *تصاوير فقط جنبه نمايشي دارند.
  فناوري MaxContact
  2 برابر تماس بيشتر با GPU براي انتقال بهينه حرارت
  MaxContact اولين فناوري خنک کنندگي GPU است که مجهز به پخش کننده حرارت مسي تقويت شده و در تماس مستقيم با GPU مي باشد. MaxContact براي ارائه سطحي که در مقايسه با پخش کننده هاي متعارف حرارت 2 برابر تماس بيشتري با GPU برقرار کند از ماشين کاري دقيق بهره مي برد و نتيجه آن انتقال بهينه حرارت مي باشد.
  طراحي ثبت شده تيغه فن
  حداکثر جريان هوا با %105 فشار هواي بيشتر
  تيغه هاي جديد و ثبت شده اين کارت گرافيک با وجود توليد حداکثر جريان هوا و %105 فشار ايستاتيک بيشتر بر روي گرماگير، 3 برابر بي صداتر از کارت هاي گرافيک مرجع کار مي کند.
  فناوري 0 دسي‌بل
  بازي در سکوت محض
  زماني که حرارت GPU کمتر از سطح تعيين شده باشد*، فناوري ابتکاري 0دسي‌بل، فن را به طور کامل متوقف مي کند و اين امکان را براي شما فراهم مي‌آورد که در سکوت کامل بازي کنيد.
  *55°C براي ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti
  مقاوم در برابر گرد و غبار (مورد تاييد استاندارد IP5X)
  طول عمر طولاني‌تر فن
  فن هاي کارت‌هاي گرافيک ROG Strix تحت حفاظت بين المللي علامت گذاري (کد IP)، داراي درجه IP5X بوده و به منظور قابليت اطمينان مطلوب و طول عمر طولاني تر، در برابر گرد و خاک مقاوم مي باشند. اين فرايند سختگيرانه در صدور گواهينامه هاي ايمني تضمين مي ‌نمايد که فنِ کارت هاي گرافيک ROG Strix حتي تحت شرايط سخت نيز عملکردي مطلوب خواهند داشت.
  کنترل هدرهاي فن
  توسط GPU
  ASUS FanConnect II
  سيستم خنک کننده بهينه
  هدرهاي متصل به فنِ ASUS FanConnect II از نوع هيبريديِ 4 پين مي باشند که مي توانند به هر دو فن سيستم DC و PWM متصل شده و موجب خنک کنندگي مطلوب سيستم شوند. فن هاي متصل، GPU و CPU را به صورت همزمان کنترل کرده و هر کدام از آنها که دماي بالاتري داشته باشند را به صورت خودکار خنک مي کنند. مجموعه کاملي از تنظيمات به شما کمک مي‌کند سرعت فن‌ها را براي خنک کنندگي مطلوب تنظيم نماييد.
  *تصاوير فقط جنبه نمايشي دارند. طرح کلي کامپيوتر ممکن است متفاوت باشد.
  کنترل هدرهاي فن
  توسط GPU
  GPU Tweak II اين امکان را براي شما فراهم مي آورد که حالت‌هاي زير ASUS FanConnect II را به آساني تنظيم نماييد:

  حالت خودکار:
  سرعت فن شاسي مطابق با دماي GPU بوده و بر اساس تنظيمات پيش فرض کارخانه عمل مي نمايد.

  حالت دستي:
  به شما اجازه مي دهد سرعت ثابتي را براي فن هاي متصل تعيين نماييد.

  حالت تعريف شده توسط کاربر:
  به شما اجازه مي دهد انتخاب کنيد که فن هاي شاسي بر اساس دماي GPU يا CPU عمل نموده و سرعت چرخش آنها را تعيين نماييد. همچنين يک سيستم کاليبراسيون خودکار، دامنه قابل کنترل فن‌هاي متصل را هميشه بررسي مي کند و به شما اجازه مي دهد با تنظيم دقيق سرعت فن، از خنک کنندگي بهينه و کمترين صداي فن بهره مند شويد.

  بهترين کيفيت و
  بيشترين اطمينان
  فناوري Auto-Extreme
  اولين شيوه توليد %100 مکانيزه در صنعت
  اکنون تمام کارت‌هاي گرافيک ايسوس با فناوريAUTO-EXTREME توليد مي‌شوند که اولين شيوه توليد 100 درصد مکانيزه است و از بهترين مواد براي تعيين استانداردهاي جديد کيفيت استفاده مي‌کنند. فناوريAUTO-EXTREME کيفيت مداوم، عملکرد بهتر و دوام بيشتر کارت گرافيکي را تضمين مي‌کند. از زمان معرفي فناوري Auto-Extreme، قابليت اطمينان کارت هاي گرافيک ايسوس %30 افزايش يافته است. اين فرآيند جديد همچنين با محيط زيست سازگار است، مواد شيميايي مضر را حذف مي‌کند و مصرف برق را تا %50 کاهش مي‌دهد.
  100% مکانيزه
  حذف خطاهاي انساني از توليد
  تقويت قطعات براي
  پايداري اورکلاک
  کنترل کيفيت
  پيشرفته و سختگيرانه
  نوآوري در طراحي قطعات پيشرفته
  تخته مدار صاف بدون برجستگي‌هاي تيز
  توليد بدون شار الکتريکي
  10+2 فاز Super Alloy Power II
  افزايش طول عمر و بهره‌وري
  مهندسين ايسوس برترين قطعات آلياژي را در طراحي کارت‌هاي گرافيکي به خدمت گرفته‌اند تا استحکام آنها را تقويت کنند. قطعات Super Alloy Power II بطور قابل توجهي بهره‌وري را افزايش مي‌دهند، مانع از افت توان مي‌شوند و به سطحي از حرارت مي‌رسند که در مقايسه با طراحي پيشين 50 درصدخنک‌تراست.
  سبک بازي شخصي
  ASUS Aura Sync
  در رقابت بدرخشيد
  کارت‌هاي گرافيک ROG Strix با استفاده از نورپردازي آر جي بي Aura بر روي قاب و پنل پشت قادرند ميليون‌ها رنگ را به نمايش بگذارند و با توجه به سيستم بازي شخصي شما شش جلوه مختلف را به کار گيرند. کارت هاي گرافيک ROG Strix همچنين مجهز به ASUS Aura Sync، يا همان فناوري همگام سازي ال اي دي هاي RGB هستند. زماني که کارت گرافيک خود را به مادربورد مخصوص بازي اي که داراي فناوري Aura باشد وصل نماييد از شخصي سازي کامل سيستم بازي خود لذت خواهيد برد.
  رنگ و درخشندگي
  Aura را تجربه کنيد
  جلوه هاي نورپردازي Aura را تجربه کنيد
  ثابت
  هميشه روشن
  موجي
  کم رنگ و پر رنگ مي‌شود
  حرکات نامنظم
  خاموش و روشن مي‌شود
  چرخه رنگ
  بين رنگ‌هاي رنگين کمان ناپديد مي‌شود
  جلوه موسيقي
  بر اساس نوع موسيقي تغيير مي‌کند
  دماي GPU
  با توجه به فشار وارده بر GPU تغيير رنگ مي‌دهد
  براي بالاترين تجربه بازي آماده شويد
  درگاه هاي HDMI سازگار با واقعيت مجازي
  از تجربه واقعيت مجازي فراگير لذت ببريد
  کارت‌هاي گرافيک ROG Strix براي اتصال دستگاه واقعيت مجازي و نمايش همزمان، مجهز به دو درگاه HDMI مي‌باشند. بنابراين هميشه مي‌توانيد بدون نياز به جابجايي کابل‌ها از تجربه واقعيت مجازي فراگير نهايت لذت را ببريد.
  رايانه خود را با قابليت
  ASUS Beyond VR Readyارتقاء دهيد.
  از گيم پلي بي عيب و نقص وکامل لذت ببريد
  بهترين انتخاب براي بازي فوق‌العاده روان
  NVIDIA G-SYNC™ با همگام سازي نرخ ‌تازه‌سازي مانيتور مخصوص بازي ROG Swift با GPU در رايانه حاوي کارت گرافيک GeForce® GTX شما، شکستگي‌هاي صفحه نمايش را از بين برده و تاخير و وقفه‌هاي صفحه نمايش را به حداقل مي‌رساند. با کارت گرافيک ROG Strix و مانيتورهاي مخصوص بازي ROG Swift، صحنه ها فورا نمايش داده مي‌شوند، اشياء درخشان‌تر ديده مي‌شوند و گيم پلي فوق العاده رواني خواهيد داشت؛ بنابراين با کمک اين همه امکانات تجربه بصري خيره‌کننده و مزيت رقابتي جدي اي خواهيد داشت.
  براي اطلاعات بيشتر در مورد مانيتورهاي مخصوص بازي ايسوس اينجا کليک کنيد.
  تقويت خيره کننده عملکرد بازي
  با پل ROG SLI HB و با پيکربندي SLI عملکرد بازي خود را ارتقاء دهيد
  پل جديد ROG SLI HB( با پهناي باند بالا) پهناي باند انتقال داده را به دو برابر نسل قبلي خود افزايش داده و تصاويري پرجزئيات و گيم پلي فوق العاده روان براي شما به ارمغان مي‌آورد. پشتيباني از پيکربندي هاي متعدد 2-مسير - 3 اسلات و 4 اسلات - حداکثر انعطاف پذيري را براي شما فراهم مي‌آورد. پل ROG SLI HB مجهز به فناوري اختصاصي نورپردازي Aura RGB ايسوس مي باشد که با نمايش ميليون ها رنگ نشان دهنده سبک منحصر به فرد بازي شما است. همچنين فناوري Aura Sync با همگام سازي نورپردازي در سراسر سيستم شما موجب درخشش شما در ميان جمع مي شود.
  براي کسب اطلاعات بيشتر اينجاکليک کنيد.
  به روش خودتانبازي کنيد
  GPU Tweak II به همراه XSplit Gamecaster
  تغيير آسان و گرافيکي عملکرد
  GPU Tweak II با يک رابط کاربري کاملا جديد، دوباره طراحي شده است تا اورکلاکينگ ساده‌تر و جذاب‌تر از هميشه شود، ضمن اينکه گزينه‌هاي پيشرفته آن نيز براي اورکلاکرهاي حرفه‌اي حفظ شده است. ويژگي جديد Gaming Booster با يک کليک، از طريق حذف فرآيندهاي اضافي و تخصيص خودکار تمام منابع، عملکرد سيستم را به حداکثر مي‌رساند.
  براي کسب اطلاعات بيشتر اينجاکليک کنيد.
  Gaming Booster
  افزايش کارايي با يک کليک
  جلوه هاي بصري:
  با غير فعال کردن جلوه هاي گرافيکي ويندوز عملکرد را افزايش مي‌دهد.
  خدمات سيستم:
  به صورت خودکار يا دستي خدمات يا فرايندهاي ويندوزرا غيرفعال مي‌کند.
  يکپارچه سازي حافظه:
  بدون بستن فرايندهاي جاري، حافظه سيستم را مرتب و آزاد مي‌کند.
  XSplit Gamecaster
  انتشار فوري جريان بازي
  عضويت ممتاز 1 ساله XSplit Gamecaster، به ارزش 99 دلار، به شما اجازه مي‌دهد از طريق منوي درون بازي، به آساني جريان بازي خود را ضبط و پخش کنيد. اين منو همچنين سرعت ساعت GPU، دما، و استفاده VRM را نشان مي‌دهد، و داراي ابزار کنترلي GPU Tweak II مي‌باشد، تا گيمرها بتوانند فقط با يک کليک کارايي خود را افرايش داده و پروفايل بازي خود را انتخاب کنند.
  براي کسب اطلاعات بيشتر اينجاکليک کنيد.
  برترين پلتفرم بازي
  GeForce® GTX 1080 Ti پردازنده گرافيکيِ مخصوص بازي و پرچم دار جديد شرکت NVIDIA است که از معماري جديد NVIDIA Pascal™ بهره مي برد. اين کارت که جديدترين و آخرين پلتفرم مخصوص بازي است از توان بازي فوق العاده بالايي برخوردار است و مجهز به نسل جديد حافظه 11 گيگاباييتي GDDR5X و پهناي باند عظيم 11 گيگابايت مي باشد. #GameReady.
  عملکرد
  GeForce® GTX 1080 Ti سريعترين پردازنده گرافيکي مخصوص بازي دنيا است. اين پردازنده گرافيکي مجهز به 3584 هسته NVIDIA® CUDA® و پهناي باند 11 گيگابايتي است و عملکرد آن %35 بيشتر از کارت گرافيک GeForce GTX 1080 مي باشد.
  پاسکال انويديا
  کارت هاي گرافيک سري GeForce® GTX 10 براي ارائه عملکرد 3 برابر بيشتر از کارت هاي گرافيک نسل قبل و همچنين فناوري هاي پيشرفته مخصوص بازي و فراهم کردن تجربه واقعيت مجازي از معماري پاسکال بهره مي برند.
  سازگار با واقعيت مجازي
  عملکرد نسل بعدي واقعيت مجازي، کمترين تاخير و سازگاري با استاندارد پلاگ اند پلي با هدست‌هاي پيشرفته را با فناوري‌هاي NVIDIA VRWorks™ تجربه کنيد.‏ با صدا، ويژگي‌هاي مادي و حس لامسه ‏واقعيت مجازي‏ مي‌توانيد هر لحظه‌اي را بشنويد و ‏احساس کنيد.
  طر احي جديد و مبتکرانه
  توان بازي بي‌نظير. ساخت استثنايي منبع تغذيه dualFET هفت فاز اين پردازنده گرافيکي توسط يک فن تابشي و يک محفظه بخار پيشرفته طراحي و ساخته شده است تا حتي در محيط هاي بسيار گرم نيز عملکردي پايدار و يکنواخت داشته باشد. اين نوآوري يک طراحي جديد و مبتکرانه است که کارت گرافيک GeForce® GTX 1080 Ti را تبديل به پرچم دار پردازنده هاي گرافيکي GeForce کرده است.
  ROG Strix جديدترين عضو جمهوري بازيکنان است. در واقع ROG Strix مجموعه‌اي از تجهيزات گيمينگ تخصصي است که براي ارضاء حس ياغي‌گري شما طراحي شده است. Strix نمونه‌اي از عملکرد برتر، فناوري نوآورانه و کيفيت پيشروي جمهوري بازيکنان به سبک و سياق خودش است. پردازنده‌هاي گرافيکي سري جديد Strix با طراحي‌هاي جسورانه و رنگ‌هاي روشن و درخشان، الهام بخش يک روح فردگرايي شديد مي باشند که موجب هيجان انگيزتر شدن بازي‌هاي شما خواهند شد. ROG Strix بازيکنان را به سرعت و چابکي لازم مجهز خواهد کرد تا در بازي‌‌هاي خود بر دشمن تسلط داشته باشند. نسل جديد نيروهاي جمهوري بازيکنان رسيده‌اند، به جمهوري بپيونديد و قدرت ROG Strix را تجربه کنيد.