STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5-GAMING

  STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5-GAMING

  ASUS STRIX GTX™ 950 delivers truly elite gaming experience

  • فرکانس 1355 مگاهرتز برای افزایش کارایی و تجربه‌ای بی‌نظیر از بازی
  • DirectCU II با فناوری فن 0dBدر سکوت از اجرای بازی‌های سبک لذت ببرید، بازی‌های سنگین نیز با 20 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر اجرا می‌شوند!
  • فناوری Auto-Extreme همراه با Super Alloy Power II ارایه بهترین کیفیت و اطمینان
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster افزایش عملکرد با تنظیمات بصری و امکان انتشار فوری جریان بازی
  Product Image

  سرعت برق‌آسا، زره محافظ، بسیار خنک

  نام Strix از کلمه جغد در روم و یونان باستان الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوش‌هایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچک‌ترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است Strix در خون شما است مانند ما.

  کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS STRIX GTX 950 همراه با فناوری‌های اختصاصی ایسوس مانند DirectCU II با دو فن مجهز به تیغه‌های بال شکل و فناوری 0dB تولید شده است که بیشترین جریان هوا با 20% عملکرد خنک‌تر و 3 برابر صدای کمتر را فراهم می‌کند. این مدل همچنین از فناوری ASUS AUTO-EXTREME با قطعات Super Alloy Power II در برترین سطح کیفیت و دوام استفاده می‌کند ضمن اینکه GPU Tweak II با XSplit Gamecaster برای افزایش عملکرد در یک رابط گرافیکی و انتشار فوری جریان بازی همراه این مدل عرضه می‌شوند.

  ULTIMATE PERFORMANCE

  The Witcher 3™
  Resolution: 1920*1080
  Setting: High

  STRIX GTX 950
  Reference GTX 950

  Metro Last Light™
  Resolution: 1920*1080
  STRIX GTX 950
  Reference GTX 950

  خنک بازی کنید

  DirectCU II

  20% عملکرد خنک‌تر و 3 برابر ساکت‌تر

  لوله‌های پهن مسی در تماس مستقیم با سطح پردازنده گرافیکی هستند به این دلیل انتقال حرارت با کارایی بیشتری انجام می‌شود، دما آن 20 درصد خنک‌تر است و 3 برابر نویز کمتری ایجاد می‌کند در حالی که در مقایسه با مدل مرجع 8/2 برابر ناحیه دفع بیشتری دارد.

  در سکوت بازی کنید

  طراحی منحصر به فرد دو فن با تیغه‌های بال‌شکل 0dB

  بیشترین جریان هوا با 105 درصد فشار هوای بیشتر

  DirectCU II مجهز به دو فن 0dB با طراحی مهندسی منحصر به فرد است. طراحی جدید تیغه‌ها به شکل بال بیشترین جریان هوا را ایجاد می‌کند و 105 درصد فشار ایستایی بیشتری روی سینک حرارتی دارد در حالی که نسبت به مدل مرجع صدای نویز آن 3 برابر کمتر است. فن‌های 0dB به شما اجازه می‌دهند از بازی‌هایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید زیرا زمانی که حرارت کمتر از سطح مشخص شده باشد فن‌ها بطور کامل متوقف می‌شوند.

  در مورد طراحی فن 0dB بیشتر بخوانید. اینجا .

  *عملکرد ممکن است بر اساس تنظیمات سیستم و نوع استفاده متفاوت باشد

  برترین کیفیت و بهترین دوام

  فناوری AUTO-EXTREME

  اکنون تمام کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه است و از بهترین مواد برای تعیین استانداردهای جدید کیفیت استفاده می‌کنند. فناوری AUTO-EXTREME کیفیت مداوم، عملکرد بهتر و دوام بیشتر کارت گرافیکی را تضمین می‌کند. این فرآیند جدید همچنین با محیط زیست سازگار است، مواد شیمیایی مضر را حذف می‌کند و مصرف برق را 50 درصد کاهش می‌دهد.

  5 فاز Super Alloy Power II

  مهندسان ایسوس برترین قطعات آلیاژی را در طراحی کارت‌های گرافیکی به خدمت گرفته‌اند تا استحکام آنها را تقویت کنند. قطعات Super Alloy Power II بطور قابل توجهی بهره‌وری را افزایش می‌دهند، مانع از افت توان می‌شوند و تا 2 برابر نویز قطعات تحت بار پردازش را کاهش می‌دهند همچنین به سطحی از حرارت می‌رسند که در مقایسه با طراحی پیشین 50 درصد خنک‌تر است.

  آنچنان که می‌خواهید بازی کنید

  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

  بهینه‌سازی تا قلب بازی شما

  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما امکان می‌دهد به راحتی جریان بازی را از درون آن ثبت و منتشر کنید.

  بیشتر بخوانید.اینجا .

  Gaming Booster

  افزایش عملکرد با یک کلیک

  • جلوه‌های تصویری:

   عملکرد شما را از طریق خاموش کردن جلوه‌های تصویری ویندوز افزایش می‌دهد.

  • خدمات سیستم:

   بطور خودکار یا دستی فرآیندها و سرویس‌های ویندوز را خاموش می‌کند.

  • یکپارچه سازی حافظه:

   حافظه سیستم شما را بدون اینکه سرویسی بسته شود مرتب و آزاد می‌کند.

  بازگشت به ابتدای صفحه