STRIX-GTX750TI-2GD5

  STRIX-GTX750TI-2GD5

  ASUS GeForce® GTX 750 Ti performance graphics

  • •DirectCU II با فناوری فن 0dB در سکوت از اجرای بازی‌های سبک لذت ببرید، بازی‌های سنگین نیز با 30 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر اجرا می‌شوند!
  • استفاده از بهترین آلیاژها در قطعات توان،حرارت کارت را کاهش می‌دهند تا 15% عملکرد بهتر و 2.5 برابر دوام بیشتر نسبت به مدل مرجع بدست آورید.
  • پشتیبانی از G-syncبرای ارایه روان‌ترین و سریع‌ترین تجربه توسط تطبیق نرخ بازسازی تصویر در مانیتور با پردازنده گرافیکی GPU که باعث حذف محوشدگی و کاهش وقفه‌ها و پرش‌های تصویر می‌شود.
  • GPU Tweak به شما کمک می‌کند فرکانس، ولتاژ، عملکرد فن‌ها و موارد دیگر را از طریق یک رابط هوشمند کاربری تنظیم کنید
  • GPU Tweak streaming:فعالیت‌های خود را همزمان منتشر کنید تا دیگران هم بطور زنده و حین اجرای بازی آن را مشاهده کنند.
  Product Image

  نام Strix از کلمه جغد در روم و یونان باستان الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوش‌هایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچک‌ترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است Strix در خون شما است مانند ما.

  قابلیت‌ها و اطلاعات بر اساس Strix GTX 780 برای معرفی کلی تدوین شده است و ممکن است بنا به نوع مدل متفاوت باشد.

  Strix GTX 750 Ti یک کارت گرافیک جدید مخصوص بازی از ایسوس است که بقای خود را بر اساس ذات خود ادامه می‌دهد. Strix GTX 750 Ti به پردازنده گرافیکی GeForce® GTX 750 Ti مجهز شده است و 58% دمای خنک‌تری دارد همچنین می‌تواند در سکوت کامل به اجرای بازی‌ها بپردازد! فناوری اختصاصی DirectCU II اجزای کارت را فوق‌العاده خنک نگه می‌دارد در حالی که فناوری جدید فن 0dB ما به معنی اجرای بازی‌ها در آرامش کامل است تا زمانی که دمای پردازنده پایین‌تر از سطح مشخص شده قرار داشته باشد. Strix GTX 750 Ti ازمزیت‌های قطعات Super Alloy Power بهره می‌برد که فرمول آن بطور انحصاری برای افزایش عملکرد و کاهش افت انرژی، افزایش دوام کارت و دستیابی به پایین‌ترین دمای فعالیت طراحی شده است. شما علاوه بر این مدل GPU Tweak را هم بدست می‌اورید که یک ابزار عالی برای استفاده از حداکثر توان پردازنده گرافیکی است و می‌توانید توسط آن جریان بازی خود را بطور زنده منتشر کنید.

  DirectCU II با فناوری فن 0dB
  اجرای بازی‌ها در سکوت.30 درصد خنک‌تر

  فناوری اختصاصی سیستم خنک‌کننده DirectCU II نسبت به مدل مرجع عملکرد بهتری ارایه می‌دهد زیرا دارای لوله‌های حرارتی با ارتباط مستقیم روی سطح پردازنده گرافیکی و 190 درصد سطح وسیع‌تر دفع حرارت است: به این معنی که عملکرد کارت 30 درصد افزایش دارد و 3 برابر (3X) ساکت‌تر از مدل مرجع است تا بازی‌های سنگین را در کمترین میزان نویز اجرا کنید. Strix با فناوری فن 0dB میزان نویز را از این هم بیشتر کاهش می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد از بازی‌هایی مانند like Counter-Strike Online در سکوت کامل لذت ببرید زیرا زمانی که دمای پردازنده گرافیکی پایین‌تر از سطح حرارت مشخص شده باشد فن بطور کامل متوقف می شود.

  Super Alloy Power
  بهبود استحکام و خنک کنندگی

  فرمول انحصاری قطعات آلیاژی با کاهش اتلاف توان، میزان کارایی را افزایش می‌دهند و علاوه بر عمر بیشتر کارت به عملکرد خنک آن کمک می‌کنند. چوک‌های هسته بتنی تحت بار کامل پردازشی فاقد نویز هستند ضمن اینکه خازن‌های این مدل تا 50,000 ساعت طول عمر دارند: این مقدار 2.5 برابر خازن‌های قدیمی است.

  GPU Tweak به همراه پخش زنده
  تنظیم فوری در رابط گرافیکی

  • نمایش مشخصات و وضعیت حیقیقی کارت از طریق GPU-Z
  • ابزارک نظارتی برای اطلاع از جزییات پارامترهای مختلف
  • کنترل و به‌روزرسانی خودکار درایور و بایوس کارت گرافیک

  انتشار آنلاین همزمان

  ابزار GPU Tweak streaming امکان اشتراک‌گذاری صفحه نمایش همزمان با اجرای تنظیمات را فراهم می‌کند و دیگران هم می‌توانند به صورت زنده اجرای بازی را مشاهده کنند. حتی می‌توانید در پنجره انتشار تصویر مواردی مثل متن، عکس یا وب کم را اضافه کنید.

  بازگشت به ابتدای صفحه