STRIX-GTX780-OC-6GD5

  STRIX-GTX780-OC-6GD5

  ASUS STRIX GTX 780 با 15 درصد عملکرد سریع‌تر

  • 941 مگاهرتز تقویت فرکانس برای افزایش عملکرد و یک تجربه بی‌نظیر از بازی‌ها
  • DirectCU II با فناوری فن 0dB در سکوت از اجرای بازی‌های سبک لذت ببرید، بازی‌های سنگین نیز با 30 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر اجرا می‌شوند!
  • DIGI+ VRM با 10 فاز Super Alloy Power ، قدرت دقیق دیجیتالی را برای دستیابی به بیشترین کارایی، اطمینان و عملکرد ارائه می‌کند.
  • GPU Tweak به شما کمک می‌کند فرکانس، ولتاژ، عملکرد فن‌ها و موارد دیگر را از طریق یک رابط هوشمند کاربری تنظیم کنید
  • GPU Tweak Streaming: فعالیت‌های خود را همزمان منتشر کنید تا دیگران هم بطور زنده و حین اجرای بازی آن را مشاهده کنند.
  Product Image

  نام Strix از کلمه جغد در روم و یونان باستان الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوش‌هایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچک‌ترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است Strix در خون شما است مانند ما.

  Strix GTX 750 Ti یک کارت گرافیک جدید مخصوص بازی از ایسوس است که بقای خود را بر اساس ذات خود ادامه می‌دهد. Strix GTX 750 Ti به پردازنده گرافیکی GeForce® GTX 750 Ti مجهز شده است و 38% دمای خنک‌تری دارد همچنین می‌تواند در سکوت کامل به اجرای بازی‌ها بپردازد! فناوری اختصاصی DirectCU II اجزای کارت را فوق‌العاده خنک نگه می‌دارد در حالی که فناوری جدید فن 0dB ما به معنی اجرای بازی‌ها در آرامش کامل حتی زمانی است که بازی‌ها را با کیفیت 1920×1080 اجرا می‌کنید و دمای پردازنده پایین‌تر از 65 درجه سانتی‌گراد قرار دارد! Strix GTX 780 ازمزیت‌های DIGI+ نیز بهره‌مند است که یک تنظیم‌‌کننده ولتاژ اختصاصی برای استقامت شگفت‌انگیز و کاهش نویزها است. شما علاوه بر این مدل GPU Tweak را هم بدست می‌اورید که یک ابزار عالی برای استفاده از حداکثر توان پردازنده گرافیکی است و می‌توانید توسط آن جریان بازی خود را بطور زنده منتشر کنید!

  DirectCU II با فناوری فن 0dB
  اجرای بازی‌ها در سکوت.38 درصد خنک‌تر

  فناوری اختصاصی سیستم خنک‌کننده DirectCU II با لوله‌های حرارتی انحصاری با قطر 10 میلی‌متر که برای اولین بار در صنعت توانایی انتقال حرارت از پردازنده گرافیکی با ظرفیت 40 درصد بیشتر را دارند، نسبت به مدل مرجع عملکرد بهتری ارایه می‌دهد! این طراحی دارای 220 درصد سطح وسیع‌تر دفع حرارت است: به این معنی که عملکرد کارت 30 درصد افزایش دارد و 3 برابر (3X) ساکت‌تر از مدل مرجع است تا بازی‌های سنگین را در کمترین میزان نویز اجرا کنید. Strix با فناوری فن 0dB میزان نویز را از این هم بیشتر کاهش می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد از بازی‌هایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید زیرا زمانی که دمای پردازنده گرافیکی پایین‌تر از 65 درجه سانتی‌گراد باشد فن بطور کامل متوقف می شود.

  DIGI+ VRM همراه با Super Alloy Power
  30 درصد نویز الکتریکی کمتر و 2.5 برابر دوام بیشتر

  طراحی DIGI+ VRM با 10 فاز توان انجام شده است و از رگولاتورهای دیجیتالی ولتاژ برای به حداقل رساندن نویز تا 30 درصد بهره می‌برند. در این طراحی تحسین برانگیز، علاوه بر افزایش 15 درصدی عملکرد توان، مواردی مثل آستانه تنظیم ولتاژ پیشرفت کرده‌اند و پایداری و ماندگاری نسبت به مدل مرجع 2.5 برابر افزایش پیدا کرده است.

  GPU Tweak به همراه پخش زنده
  تنظیم همزمان در یک رابط گرافیکی

  • نمایش مشخصات و وضعیت حیقیقی کارت از طریق GPU-Z
  • ابزارک نظارتی برای اطلاع از جزییات پارامترهای مختلف
  • کنترل و به‌روزرسانی خودکار درایور و بایوس کارت گرافیک

  پخش همزمان آنلاین

  ابزارپخش آنلاین GPU Tweak به شما اجازه می‌دهد تصویر نمایشگر را به صورت همزمان به اشتراک بگذارید و دیگران هم اجرای بازی را مشاهده کنند. حتی می‌توانید به این تصویر مواردی مثل متن، عکس یا تصویر وب‌کم را هم اضافه کنید.

  طراحی کاربرپسند

  بازگشت به ابتدای صفحه