STRIX-GTX960-DC2OC-2GD5

  STRIX-GTX960-DC2OC-2GD5

  گرافیک ASUS Strix GeForce GTX 960 همراه با پردازنده اورکلاک شده برای یک تجربه بازی روان و خنک

  • 1291 مگاهرتز اورکلاک بطور پیش‌فرض
  • 1317 مگاهرتز افزایش توان پردازنده گرافیکی در حالت OC
  • DirectCU II با فناوری فن 0dBدر سکوت از اجرای بازی‌های سبک لذت ببرید، بازی‌های سنگین نیز با 30 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر اجرا می‌شوند!
  • استفاده از بهترین آلیاژها در قطعات توان، حرارت کارت را کاهش می‌دهند تا 15% عملکرد بهتر و 2.5 برابر دوام بیشتر نسبت به مدل مرجع بدست آورید.
  • GPU Tweak به شما کمک می‌کند فرکانس، ولتاژ، عملکرد فن‌ها و موارد دیگر را از طریق یک رابط هوشمند کاربری تنظیم کنید
  • GPU Tweak همراه با XSplit Gamecaster: فعالیت‌های خود را همزمان منتشر کنید تا دیگران هم بطور زنده و حین اجرای بازی آن را مشاهده کنند.
  Product Image

  نام Strix از کلمه جغد در روم و یونان باستان الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوش‌هایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچک‌ترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است Strix در خون شما است مانند ما.

  کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS Strix GTX 960 یک مدل کاملا جدید است که با فناوری‌های اختصاصی ایسوس مانند DirectCU II برای عملکرد خنک، ساکت و سریع در اجرای بازی‌ها و فناوری فن 0dB برای اجرای بازی‌های سبک در سکوت کامل تولید شده است.

  این کارت گرافیک جدید از ویژگی اختصاصی قطعات ASUS Super Alloy Power همراه با طراحی پنل پشتی استفاده می‌کند تا دوام و قدرت خنک‌کنندگی را افزایش دهد. همچنین GPU Tweak همراه با XSplit Gamecaster نیز برای اورکلاک و انتشار آنلاین آسان در نظر گرفته شده است. Strix GTX 960 همراه با یک رابط DisplayPort برای پشتیبانی از تصاویر با کیفیت 4K/UHD استفاده می‌کند.

  Strix GTX 960 به صورت اورکلاک شده با فرکانس 1291 مگاهرتز عرضه می‌شود و این فرکانس در حالت OC‌ تا سرعت 1317 مگاهرتز قابل افزایش است تا عملکردی بی‌نظیر در بازی‌ها ارایه کند. Strix GTX 960 در بازی Assassin's Creed® و بازی Battlefield 4 تا 12 درصد سرعت بیشتری ارایه می‌کند همچنین در برنامه بنچمارک 3DMark 11 (Extreme) در وضوح تصویر Full HD 1080×1920 نسبت به کارت گرافیک مدل مرجع 6.5 درصد عملکرد دارد. این کارت همراه با 2 گیگابایت حافظه گرافیکی سریع GDDR5 تولید شده است و فرکانس آن تا 7200 مگاهرتز افزایش پیدا کرده است.

  DirectCU II با فناوری فن 0dB
  اجرای بازی‌ها در سکوت.30 درصد خنک‌تر

  فناوری اختصاصی سیستم خنک‌کننده DirectCU II با لوله‌های حرارتی انحصاری با قطر 10 میلی‌متر که برای اولین بار در صنعت توانایی انتقال حرارت از پردازنده گرافیکی با ظرفیت 40 درصد بیشتر را دارند، نسبت به مدل مرجع عملکرد بهتری ارایه می‌دهد! این طراحی دارای 220 درصد سطح وسیع‌تر دفع حرارت است: به این معنی که عملکرد کارت 30 درصد افزایش دارد و 3 برابر (3X) ساکت‌تر از مدل مرجع است تا بازی‌های سنگین را در کمترین میزان نویز اجرا کنید. Strix با فناوری فن 0dB میزان نویز را از این هم بیشتر کاهش می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد از بازی‌هایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید زیرا زمانی که دمای پردازنده گرافیکی پایین‌تر از سطح حرارت مشخص شده باشد فن بطور کامل متوقف می شود.

  *عملکرد بر اساس مشخصات سیستم و میزان استفاده متغیر است.

  توان سوپرآلیاژها
  بهبود استحکام و خنک کنندگی

  فرمول انحصاری قطعات آلیاژی با کاهش اتلاف توان، میزان کارایی را افزایش می‌دهند و علاوه بر عمر بیشتر کارت به عملکرد خنک آن کمک می‌کنند. چوک‌های هسته بتنی تحت بار کامل پردازشی فاقد نویز هستند ضمن اینکه خازن‌های این مدل تا 50,000 ساعت طول عمر دارند: این مقدار 2.5 برابر خازن‌های قدیمی است.

  • خازن‌های Super Alloy:
   2.5 برابر عمر بیشتر (بیش از 90.000 ساعت بیشتر از خازن‌های پیشین)
  • SAP CAP اختصاصی:
   افزایش ظرفیت‌های اورکلاکینگ (قرارگیری در پشت پردازنده گرافیکی)
  • چوک‌های Super Alloy:
   کاهش نویز از طریق تجمع آلیاژ
  • ماسفت Super Alloy:
   30 درصد افزایش آستانه ولتاژ برای افزایش قابلیت‌های اورکلاکینگ

  220 درصد افزایش سطح سینک برای دفع بهتر حرارت

  محافظت از کارت و کاهش دمای برد توسط پنل پشتی

  پاور 6 پین در ناحیه کناری با چراغ نمایشگر سفید-قرمز برای نمایش اتصال صحیح

  نور نشانگر قرمز:
  نصب نادرست

  چراغ نشانگر سفید:
  کابل برق به درستی نصب شده است

  GPU Tweak به همراه پخش زنده
  تنظیم همزمان با رابط گرافیکی

  • نمایش مشخصات و وضعیت حیقیقی کارت از طریق GPU-Z
  • ابزارک نظارتی برای اطلاع از جزییات پارامترهای مختلف
  • کنترل و به‌روزرسانی خودکار درایور و بایوس کارت گرافیک

  XSplit Gamecaster x GPU Tweak

  توسط XSplit Gamecaster می‌توانید با کلیک روی یک دکمه بهترین لحظات بازی خود را ثبت و منتشر کنید. این ویژگی آسان و کاربردی است و بهترین راه را برای انتشار نحوه بازی خود در تمام دنیا است. توسط ASUS GPU Tweak می‌توانید ولتاژ، فرکانس، عملکرد فن‌ها و موارد دیگر را از طریق یک رابط گرافیکی تنظیم کنید. XSplit Gamecaster را دانلود کنید و از یک سال مجوز رایگان XSplit Premium بهره‌مند شوید.

  *این برنامه از اول مارس 2015 قابل استفاده است. لطفا برای اطلاعات بیشتر به asus.com و xsplit.com/asus مراجعه کنید.

  Back to top