STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5-SP

  STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5-SP

  کارت گرافیک ASUS Strix GeForce GTX 970 همراه با پردازنده اورکلاک شده برای یک تجربه بازی بی صدا و خنک

  • 1253 مگاهرتز اورکلاک در کارخانه
  • 1253 مگاهرتز افزایش توان پردازنده گرافیکی برای عملکرد بهتر و تجربه‌ای بی‌نظیر از بازی‌ها
  • DirectCU II همراه با فناوری فن 0dB در سکوت از اجرای بازی‌های سبک لذت ببرید، بازی‌های سنگین نیز با 30 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر اجرا می‌شوند!
  • DIGI+ VRM با 6 فاز توان سوپر آلیاژی، قدرت دقیق دیجیتالی را برای دستیابی به بیشترین کارایی، اطمینان و عملکرد ارائه می‌کند.
  • GPU Tweak به شما کمک می‌کند فرکانس، ولتاژ، عملکرد فن‌ها و موارد دیگر را از طریق یک رابط هوشمند کاربری تنظیم کنید
  • GPU Tweak Streamingفعالیت‌های خود را همزمان منتشر کنید تا دیگران هم بطور زنده و حین اجرای بازی، آن را مشاهده کنند.
  • تنها برای منطقه APAC و تایوان.
  Product Image

  نام Strix از کلمه جغد در روم و یونان باستان الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوش‌هایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچک‌ترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است Strix در خون شما است مانند ما.
  کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS Strix GTX 970 تا فرکانس 1253 مگاهرتز اورکلاک شده و همراه با فناوری‌های اختصاصی ایسوس مانند DirectCU II برای عملکرد خنک، ساکت و سریع در اجرای بازی‌ها عرضه می‌شود همچنین ASUS Strix GTX 970 دارای فناوری فن 0dB است تا گیمرها بتوانند از در سکوت کامل در اجرای بازی‌های سبک لذت ببرند و فیلم‌های Blu-ray را بدون صدای مزاحم نویز مشاهده کنند. Strix GTX 970 از فناوری اختصاصی ASUS DIGI+ رگولاتورهای تنظیم ولتاژ(VRM) بهره‌مند است و در آن از 6 فاز توان سوپرآلیاژی برای دوام بیشتر کارت و کاهش حرارت استفاده شده است. می‌توانید از GPU Tweak نیز برای اورکلاک و انتشار آنلاین بهره ببرید.

  DirectCU II با فناوری فن 0dB
  اجرای بازی‌ها در سکوت.30 درصد خنک‌تر

  فناوری اختصاصی سیستم خنک‌کننده DirectCU II دارای لوله‌های حرارتی انحصاری با قطر 10 میلی‌متر است و برای اولین بار توانسته‌اند توانایی انتقال حرارت از پردازنده گرافیکی را با 40 درصد ظرفیت بیشتر انجام دهند در نتیجه عملکرد بهتری نسبت به مدل مرجع دارند! این طراحی دارای 220 درصد سطح دفع حرارت وسیع‌تر است: به این معنی که عملکرد کارت 30 درصد افزایش دارد و 3 برابر (3X) ساکت‌تر از مدل مرجع است تا بازی‌های سنگین را با کمترین میزان نویز اجرا کنید. Strix با فناوری فن 0dB میزان نویز را از این هم بیشتر کاهش می‌دهد و می‌توانید از بازی‌هایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید زیرا زمانی که دمای پردازنده گرافیکی پایین‌تر از سطح حرارت مشخص شده باشد فن بطور کامل متوقف می شود.

 • *عملکرد بر اساس مشخصات سیستم و میزان استفاده متغیر است
 • DIGI+ VRM با توان سوپر آلیاژی
  30 درصد نویز الکتریکی کمتر و 2.5 برابر دوام بیشتر

  طراحی DIGI+ VRM با 6 فاز توان انجام شده است و از رگولاتورهای دیجیتالی ولتاژ برای به حداقل رساندن نویز تا 30 درصد بهره می‌برند. در این روش تحسین برانگیز طراحی، علاوه بر افزایش 15 درصدی عملکرد توان، مواردی مثل آستانه تنظیم ولتاژ توسعه داشته است و پایداری و ماندگاری نسبت به مدل مرجع 2.5 برابر افزایش پیدا کرده است.

  GPU Tweak به همراه پخش زنده
  تنظیم همزمان با رابط گرافیکی

  • نمایش مشخصات و وضعیت حیقیقی کارت از طریق GPU-Z
  • ابزارک نظارتی برای اطلاع از جزییات پارامترهای مختلف
  • کنترل و به‌روزرسانی خودکار درایور و بایوس کارت گرافیک

  پخش آنلاین همزمان

  ابزارپخش آنلاین GPU Tweak به شما اجازه می‌دهد تصویر نمایشگر را به صورت همزمان به اشتراک بگذارید و دیگران هم اجرای بازی را مشاهده کنند. حتی می‌توانید به این تصویر مواردی مثل متن، عکس یا تصویر وب‌کم را هم اضافه کنید.

  Back to top