STRIX-GTX980-DC2-4GD5

  STRIX-GTX980-DC2-4GD5

  ASUS Strix GeForce GTX 980 یک تجربه خنک و بیصدا از اجرای قدرتمند بازیها

  • DirectCU II با فناوری فن 0dB به شماامکان میدهد در سکوت از اجرای بازیهای سبک لذت ببرید، بازیهای سنگین نیز با 30 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر اجرا میشوند.
  • DIGI+ VRM با 10 فاز Super Alloy Powerتوان دقیق دیجیتالی را برای دسترسی به بهترین کارایی، پایداری و عملکرد فراهم میکند.
  • GPU Tweakبه شما کمک میکند فرکانس، ولتاژ، عملکرد فنها و موارد دیگر را از طریق یک رابط هوشمند کاربری تنظیم کنید.
  • GPU Tweak Streamingنمایش فعالیتهای خود را بطور همزمان منتشر کنید تا دیگران هم بطور زنده و حین اجرای بازی آن را مشاهده کنند.
  Product Image

  نام Strix از کلمه جغد در روم و یونان باستان الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوشهایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچکترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است Strix در خون شما است مانند ما.
  کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS Strix GTX 980 همراه با فناوریهای اختصاصی ایسوس تولید شده است مانند DirectCU II برای عملکرد خنک، ساکت و سریع در اجرای بازیها و فناوری فن 0dB برای اجرای بازیهای سبک در سکوت کامل و مشاهده فیلمهای Blu-ray بدون اینکه صدای نویز مزاحم شما باشد. Strix GTX 980 از فناوری اختصاصی ASUS DIGI+ رگولاتورهای تنظیم ولتاژ (VRM) بهرهمند است و در آن از اجزای سوپرآلیاژی در فازهای توان برای دوام و کاهش حرارت استفاده شده است. Strix GTX 980 از 4 گیگابایت حافظه ویدیویی فوق سریع GDDR5 بهره میبرد.

  DirectCU II با فناوری فن 0dB
  اجرای بازیها در سکوت.30 درصد خنکتر.

  فناوری اختصاصی سیستم خنککننده DirectCU II دارای لولههای حرارتی انحصاری با قطر 10 میلیمتر است و برای اولین بار توانستهاند توانایی انتقال حرارت از پردازنده گرافیکی را با 40 درصد ظرفیت بیشتر انجام دهند در نتیجه عملکرد بهتری نسبت به مدل مرجع دارند! این طراحی دارای 220 درصد سطح دفع حرارت وسیعتر است: به این معنی که عملکرد کارت 30 درصد افزایش دارد و 3 برابر (3X) ساکتتر از مدل مرجع است تا بازیهای سنگین را با کمترین میزان نویز اجرا کنید. Strix با فناوری فن 0dB میزان نویز را از این هم بیشتر کاهش میدهد و میتوانید از بازیهایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید زیرا زمانی که دمای پردازنده گرافیکی پایینتر از سطح حرارت مشخص شده باشد فن بطور کامل متوقف می شود.

 • *عملکرد بر اساس مشخصات سیستم و میزان استفاده متغیر است.
 • DIGI+ VRM با Super Alloy Power
  30 درصد نویز الکتریکی کمتر و 2.5 برابر دوام بیشتر

  طراحی DIGI+ VRM با 10 فاز توان انجام شده است و از رگولاتورهای دیجیتالی ولتاژ برای به حداقل رساندن نویز تا 30 درصد بهره میبرند. در این طراحی تحسین برانگیز، علاوه بر افزایش 15 درصدی عملکرد توان، مواردی مثل آستانه تنظیم ولتاژ پیشرفت کردهاند و پایداری و ماندگاری نسبت به مدل مرجع 2.5 برابر افزایش پیدا کرده است.

  GPU Tweak به همراه پخش زنده
  تنظیم همزمان در رابط گرافیکی

  • نمایش مشخصات و وضعیت حیقیقی کارت از طریق GPU-Z
  • ابزارک نظارتی برای اطلاع از جزییات پارامترهای مختلف
  • کنترل و بهروزرسانی خودکار درایور و بایوس کارت گرافیک

  پخش همزمان آنلاین

  ابزارپخش آنلاین GPU Tweak به شما اجازه میدهد تصویر نمایشگر را به صورت همزمان به اشتراک بگذارید و دیگران هم اجرای بازی را مشاهده کنند. حتی میتوانید به این تصویر مواردی مثل متن، عکس یا تصویر وبکم را هم اضافه کنید.

  بازگشت به ابتدای صفحه