STRIX-GTX980-DC2OC-4GD5

  STRIX-GTX980-DC2OC-4GD5

  گرافیک ASUS Strix GeForce GTX 980 همراه با پردازنده اورکلاک شده برای یک تجربه بازی روان و خنک

  • فرکانس 1279 مگاهرتز برای عملکرد بهتر و یک تجربه شگفت‌انگیز از اجرای بازی‌ها
  • DirectCU II با فناوری فن 0dB به شما امکان می‌دهد در سکوت از اجرای بازی‌های سبک لذت ببرید، بازی‌های سنگین نیز با 30 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر اجرا می‌شوند!
  • DIGI+ VRM با 10 فاز توان سوپر آلیا ژی توان دقیق دیجیتالی را برای دسترسی به بهترین کارایی، پایداری و عملکرد فراهم می‌کند.
  • GPU Tweak به شما کمک می‌کند فرکانس، ولتاژ، عملکرد فن‌ها و موارد دیگر را از طریق یک رابط هوشمند کاربری تنظیم کنید
  • GPU Tweak Streaming نمایش فعالیت‌های خود را بطور همزمان منتشر کنید تا دیگران هم بطور زنده و حین اجرای بازی آن را مشاهده کنند.
  Product Image

  نام Strix از یک کلمه روم و یونان باستان برای جغد الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوش‌هایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچک‌ترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است. Strix در خون شما است مانند ما.


  کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS Strix GTX 980 همراه با فناوری‌های اختصاصی ایسوس تولید شده است مانند DirectCU II برای عملکرد خنک، ساکت و سریع در اجرای بازی‌ها و فناوری فن 0dB برای اجرای بازی‌های سبک در سکوت کامل و مشاهده فیلم‌های Blu-ray بدون اینکه صدای نویز مزاحم شما باشد. Strix GTX 980 از فناوری اختصاصی ASUS DIGI+ رگولاتورهای تنظیم ولتاژ(VRM) بهره‌مند است و در آن از اجزای سوپرآلیاژی در فازهای توان برای دوام و کاهش حرارت استفاده شده است. Strix GTX 980 از 4 گیگابایت حافظه ویدیویی فوق سریع GDDR5 بهره می‌برد.

  چهار رکورد جهانی توسط STRIX GTX 980

  Benchmark STRIX GTX 980 4-way SLI
  3DMark Vantage Performance 112312 marks at 1900 / 2093MHz
  3DMark11 Performance 50569 marks at 1820 / 2093MHz
  3DMark Fire Strike Extreme 27242 marks at 1850 / 2093MHz
  3DMark Fire Strike 39862 marks at 1850 / 2093MHz

  DirectCU II با فناوری فن 0dB
  اجرای ساکت بازی‌ها.30 درصد خنک‌تر

  فناوری اختصاصی سیستم خنک‌کننده DirectCU II با لوله‌های حرارتی انحصاری با قطر 10 میلی‌متر که برای اولین بار در صنعت توانایی انتقال حرارت از پردازنده گرافیکی با ظرفیت 40 درصد بیشتر را دارند، نسبت به مدل مرجع عملکرد بهتری ارایه می‌دهد! این طراحی دارای 220 درصد سطح وسیع‌تر دفع حرارت است: به این معنی که عملکرد کارت 30 درصد افزایش دارد و 3 برابر (3X) ساکت‌تر از مدل مرجع است تا بازی‌های سنگین را در کمترین میزان نویز اجرا کنید. Strix با فناوری فن 0dB میزان نویز را از این هم بیشتر کاهش می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد از بازی‌هایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید زیرا زمانی که دمای پردازنده گرافیکی پایین‌تر از سطح حرارت مشخص شده باشد فن بطور کامل متوقف می شود.
  عملکرد بر اساس مشخصات سیستم و میزان استفاده متغیر است

  DIGI+ VRM با توان سوپر آلیاژی
  30 درصد دمای کمتر و 2.5 برابر دوام بیشتر

  فناوری تحسین شده DIGI+ VRM از طریق طراحی 10 فاز توان اجرا می‌شود و با استفاده از رگولاتورهای ولتاژ دیجیتالی نویز توان را 30 درصد کاهش می‌دهد. عملکرد توان نیز 15 درصد افزایش پیدا کند ضمن اینکه آستانه تحمل تغییرات ولتاژ وسیع‌تر می شود و پایداری کلی و دوام در مقایسه با مدل مرجع 2.5 برابر بیشتر است.

  بهینه‌سازی پردازنده گرافیکی همراه با قابلیت انتشار
  تنظیم همزمان گرافیک

  نمایش مشخصات و وضعیت کارت گرافیکی از طریق برنامه
  ابزارک‌های نظارتی اطلاعات مختلفی از پارامترهای کارت بطور همان نمایش می‌دهند
  بررسی و آپدیت خودکار درایوها و بایوس

  انتشار فوری آنلاین

  ابزار بهینه‌سازی پردازنده گرافیکی به شما امکان می‌دهد فعالیت‌های روی نمایشگر را بطور همزمان به اشتراک بگذارید تا دیگران هم آن را بطور زنده و همزمان با اجرای بازی مشاهده کنند. حتی می‌توانید از طریق یک پنجره مواردی مثل متن، عکس و تصاویر وب‌کم را هم منتشر کنید.

  Back to top