STRIX-R7370-DC2-2GD5-GAMING

  STRIX-R7370-DC2-2GD5-GAMING

  ASUS STRIX R7 370 عملکرد فوقالعاده در بازیها و پایداری بینهایت

  • DirectCU II همراه با فناوری فن 0dB در سکوت از اجرای بازیهای سبک لذت ببرید، بازیهای سنگین نیز با 30 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر اجرا میشوند!
  • Super Alloy Power افزایش عملکرد با کاهش افت توان، افزایش دوام و اجرای خنکتر.
  • Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster افزایش عملکرد با تنظیمات بصری و امکان انتشار فوری جریان بازی.
  Product Image

  سرعت-برقآسا،. زره-محافظ،. بسیار-خنک.

  نام Strix از کلمه جغد در روم و یونان باستان الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوشهایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچکترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است Strix در خون شما است مانند ما.

  کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS STRIX R7 370 همراه با فناوریهای اختصاصی ایسوس تولید شده است مانند DirectCU II با تیغههای بال شکل دوگانه و فناوری 0dB در طراحی فنها که بیشترین جریان هوا با 30% عملکرد خنکتر و 3 برابر صدای کمتر را فراهم میکند. این مدل همچنین از فناوری Auto-Extreme با قطعات Super Alloy Power II در سطح کیفیت و دوام ابزارهای فضانوردی استفاده میکند ضمن اینکه GPU Tweak II با XSplit Gamecaster برای افزایش عملکرد در یک رابط گرافیکی و انتشار فوری جریان بازی همراه این مدل عرضه میشوند.

  خنک بازی کنید

  DirectCU II با لولههای حرارتی 10 میلیمتری

  30% عملکرد خنکتر و 3 برابر ساکتتر

  فناوری اختصاصی سیستم خنککننده DirectCU II برای اولین بار در صنعت توانایی انتقال حرارت از پردازنده گرافیکی با ظرفیت 40 درصد بیشتر را دارند، نسبت به مدل مرجع عملکرد بهتری ارایه میدهد! این طراحی دارای 3/2 برابر سطح دفع حرارت وسیعتر است: به این معنی که عملکرد کارت 30 درصد افزایش دارد و 3 برابر (3X) ساکتتر از مدل مرجع است تا بازیهای سنگین را در کمترین میزان نویز اجرا کنید.

  در سکوت بازی کنید

  طراحی دوگانه تیغههای بالشکل فن و صدای 0dB

  بیشترین جریان هوا با 105 درصد فشار هوای بیشتر

  فنهای 0dB با مهندسی اختصاصی جدید تیغهها به شکل بال بیشترین جریان هوا را ایجاد میکند و 105 درصد فشار ایستایی بیشتری روی سینک حرارتی دارند در حالی که نسبت به مدل مرجع صدای نویز آن 3 برابر کمتر است. فنهای 0dB به شما اجازه میدهند از بازیهایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید.* این ویژگی باعث میشود DirectCU II خنک ترین و بی صداترین کارت گرافیک موجود در بازار باشد.

  در مورد طراحی فن 0dB بیشتر بخوانید. اینجا.

  *عملکرد ممکن است بر اساس تنظیمات سیستم و نوع استفاده متفاوت باشد

  Super Alloy Power

  30 درصد نویز الکتریکی کمتر و 2.5 برابر دوام بیشتر

  رگولاتورهای دیجیتالی ولتاژ از طراحی 6 فاز برای به حداقل رساندن نویز تا 30 درصد بهره میبرند. در این روش علاوه بر افزایش 15 درصدی راندمان توان، مواردی مثل توسعه آستانه تنظیم ولتاژ و بهبود 2.5 برابری پایداری و ماندگاری نسبت به مدل مرجع پیشرفت پیدا کردهاند.

  آنچنان که میخواهید بازی کنید

  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

  بهینهسازی تا قلب بازی شما

  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ سادهتر و جذابتر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینههای پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفهای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر میرساند. XSplit Gamecaster به شما امکان میدهد به راحتی جریان بازی را از درون آن ثبت و منتشر کنید.

  بیشتر بخوانیداینجا.

  Gaming Booster

  افزایش عملکرد با یک کلیک

  • جلوههای تصویری:

   عملکرد شما را از طریق خاموش کردن جلوههای تصویری ویندوز افزایش میدهد.

  • خدمات سیستم:

   بطور خودکار یا دستی فرآیندها و سرویسهای ویندوز را خاموش میکند.

  • یکپارچه سازی حافظه:

   حافظه سیستم شما را بدون اینکه سرویسی بسته شود مرتب و آزاد میکند.

  بازگشت به ابتدای صفحه