STRIX-R9285-DC2-2GD5

  STRIX-R9285-DC2-2GD5

  کارت گرافیک ASUS Strix R9 285 با 30% عملکرد خنکتر و با صدای فوقالعاده اندک

  • DirectCU II با فناوری فن 0dBبه شما امکان میدهد در سکوت از اجرای بازیهای سبک لذت ببرید، بازیهای سنگین نیز با 30 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر اجرا میشوند!
  • DIGI+ VRM با 8 فاز Super Alloy Powerتوان دقیق دیجیتالی را برای دسترسی به بهترین کارایی، پایداری و عملکرد فراهم میکند.
  • GPU Tweak به شما کمک میکند فرکانس، ولتاژ، عملکرد فنها و موارد دیگر را از طریق یک رابط هوشمند کاربری تنظیم کنید
  • GPU Tweak Streamingنمایش فعالیتهای خود را بطور همزمان منتشر کنید تا دیگران هم بطور زنده و حین اجرای بازی آن را مشاهده کنند.
   Product Image

   نام Strix از کلمه جغد در روم و یونان باستان الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوشهایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچکترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است Strix در خون شما است مانند ما.

   کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS Strix R9 285 همراه با فناوریهای اختصاصی ایسوس تولید شده است مانند DirectCU II برای عملکرد خنک، ساکت و سریع در اجرای بازیها و فناوری فن 0dB برای اجرای بازیهای سبک در سکوت کامل و مشاهده فیلمهای Blu-ray بدون اینکه صدای نویز مزاحم شما باشد. Strix R9 285 از قطعات اختصاصی ASUS Super Alloy Power برای دوام و کاهش حرارت استفاده شده است. Strix از 2 گیگابایت حافظه ویدیویی فوق سریع GDDR5 بهره میبرد.

   DirectCU II با فناوری فن 0dB
   اجرای بازیها در سکوت.38 درصد خنکتر

   فناوری اختصاصی سیستم خنککننده DirectCU II با لولههای حرارتی انحصاری با قطر 10 میلیمتر که برای اولین بار در صنعت توانایی انتقال حرارت از پردازنده گرافیکی با ظرفیت 40 درصد بیشتر را دارند، نسبت به مدل مرجع عملکرد بهتری ارایه میدهد! این طراحی دارای 220 درصد سطح وسیعتر دفع حرارت است: به این معنی که عملکرد کارت 30 درصد افزایش دارد و 3 برابر (3X) ساکتتر از مدل مرجع است تا بازیهای سنگین را در کمترین میزان نویز اجرا کنید. Strix با فناوری فن 0dB میزان نویز را از این هم بیشتر کاهش میدهد و به شما اجازه میدهد از بازیهایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید زیرا زمانی که دمای پردازنده گرافیکی پایینتر از سطح مشخص شده باشد فن بطور کامل متوقف می شود.
   *عملکرد بر اساس مشخصات سیستم و میزان استفاده متغیر است.

   DIGI+ VRM همراه با Super Alloy Power
   30 درصد نویز الکتریکی کمتر و 2.5 برابر دوام بیشتر

   طراحی DIGI+ VRM با 8 فاز توان انجام شده است و از رگولاتورهای دیجیتالی ولتاژ برای به حداقل رساندن نویز تا 30 درصد بهره میبرند. در این طراحی تحسین برانگیز، علاوه بر افزایش 15 درصدی عملکرد توان، مواردی مثل آستانه تنظیم ولتاژ پیشرفت کردهاند و پایداری و ماندگاری نسبت به مدل مرجع 2.5 برابر افزایش پیدا کرده است.

   GPU Tweak به همراه پخش زنده
   تنظیم همزمان در یک رابط گرافیکی

   • نمایش مشخصات و وضعیت حیقیقی کارت از طریق GPU-Z
   • ابزارک نظارتی برای اطلاع از جزییات پارامترهای مختلف
   • کنترل و بهروزرسانی خودکار درایور و بایوس کارت گرافیک
   • به طور خودکار چک و به روز رسانی درایور ها و نسخه BIOS

   پخش همزمان آنلاین

   ابزارپخش آنلاین GPU Tweak به شما اجازه میدهد تصویر نمایشگر را به صورت همزمان به اشتراک بگذارید و دیگران هم اجرای بازی را مشاهده کنند. حتی میتوانید به این تصویر مواردی مثل متن، عکس یا تصویر وبکم را هم اضافه کنید.