STRIX-R9380-DC2-4GD5-GAMING

  STRIX-R9380-DC2-4GD5-GAMING

  ASUS STRIX R9 380 عملکرد فوق‌العاده در بازی‌ها و پایداری بی‌نهایت

  • DirectCU II همراه با فناوری فن 0dB در سکوت از اجرای بازی‌های سبک لذت ببرید، بازی‌های سنگین نیز با 30 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر اجرا می‌شوند!
  • Super Alloy Powerافزایش عملکرد با کاهش افت توان، افزایش دوام و اجرای خنک‌تر
  • Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster افزایش عملکرد با تنظیمات بصری و امکان انتشار فوری جریان بازی
   Product Image

   STRIX-R9380-DC2-4GD5-GAMING

   سرعت برق‌آسا، زره محافظ، بسیار خنک

   نام Strix از کلمه جغد در روم و یونان باستان الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوش‌هایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچک‌ترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است Strix در خون شما است مانند ما.

   کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS STRIX R9 380 همراه با فناوری‌های اختصاصی ایسوس تولید شده است مانند DirectCU II با تیغه‌های بال شکل دوگانه و فناوری 0dB در طراحی فن‌ها که بیشترین جریان هوا با 30% عملکرد خنک‌تر و 3 برابر صدای کمتر را فراهم می‌کند. این مدل همچنین از فناوری Auto-Extreme با قطعات Super Alloy Power II در برترین سطح کیفیت و دوام استفاده می‌کند ضمن اینکه GPU Tweak II با XSplit Gamecaster برای افزایش عملکرد در یک رابط گرافیکی و انتشار فوری جریان بازی همراه این مدل عرضه می‌شوند.

   خنک بازی کنید

   DirectCU II با لوله‌های حرارتی 10 میلی‌متری

   30% عملکرد خنک‌تر و 3 برابر ساکت‌تر

   فناوری اختصاصی سیستم خنک‌کننده DirectCU II برای اولین بار در صنعت توانایی انتقال حرارت از پردازنده گرافیکی با ظرفیت 40 درصد بیشتر را دارند، نسبت به مدل مرجع عملکرد بهتری ارایه می‌دهد! این طراحی دارای 3/2 برابر سطح دفع حرارت وسیع‌تر است: به این معنی که عملکرد کارت 30 درصد افزایش دارد و 3 برابر (3X) ساکت‌تر از مدل مرجع است تا بازی‌های سنگین را در کمترین میزان نویز اجرا کنید.

   در سکوت بازی کنید

   طراحی دوگانه تیغه‌های بال‌شکل فن و صدای 0dB

   بیشترین جریان هوا با 105 درصد فشار هوای بیشتر

   DirectCU II مجهز به سه فن 0dB با طراحی مهندسی ثبت شده است. طراحی جدید تیغه‌ها به شکل بال بیشترین جریان هوا را ایجاد می‌کند و 105 درصد فشار ایستایی بیشتری روی سینک حرارتی دارد در حالی که نسبت به مدل مرجع صدای نویز آن 3 برابر کمتر است. فن‌های 0dB به شما اجازه می‌دهند از بازی‌هایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید.* این ویژگی باعث می‌شود DirectCU II خنک ترین و بی صداترین کارت گرافیک موجود در بازار باشد.

   اینجا در مورد طراحی فن 0dB بیشتر بخوانید.

   *عملکرد ممکن است بر اساس تنظیمات سیستم و نوع استفاده متفاوت باشد

   برترین کیفیت و بیشترین اطمینان

   فناوری AUTO-EXTREME

   اکنون تمام کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه است و از بهترین مواد برای تعیین استانداردهای جدید کیفیت استفاده می‌کنند. فناوری AUTO-EXTREME کیفیت مداوم، عملکرد بهتر و دوام بیشتر کارت گرافیکی را تضمین می‌کند. این فرآیند جدید همچنین با محیط زیست سازگار است، مواد شیمیایی مضر را حذف می‌کند و مصرف برق را 50 درصد کاهش می‌دهد.

   8 فاز Super Alloy Power II

   مهندسان ایسوس قطعات آلیاژی با کیفیت ابزارهای فضانوردی را در طراحی کارت‌های گرافیکی به خدمت گرفته‌اند تا استحکام آنها را تقویت کنند. قطعات Super Alloy Power II بطور قابل توجهی بهره‌وری را افزایش می‌دهند، مانع از افت توان می‌شوند و تا 2 برابر نویز قطعات تحت بار پردازش را کاهش می‌دهند همچنین به سطحی از حرارت می‌رسند که در مقایسه با طراحی پیشین 50 درصد خنک‌تر است.

   آنچنان که می‌خواهید بازی کنید

   GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

   بهینه‌سازی تا قلب بازی شما

   GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما امکان می‌دهد به راحتی جریان بازی را از درون آن ثبت و منتشر کنید.

   اینجا بیشتر بخوانید.

   Gaming Booster

   افزایش عملکرد با یک کلیک

   • جلوه‌های تصویری:

    عملکرد شما را از طریق خاموش کردن جلوه‌های تصویری ویندوز افزایش می‌دهد.

   • خدمات سیستم:

    بطور خودکار یا دستی فرآیندها و سرویس‌های ویندوز را خاموش می‌کند.

   • یکپارچه سازی حافظه:

    حافظه سیستم شما را بدون اینکه سرویسی بسته شود مرتب و آزاد می‌کند.

   بازگشت به ابتدای صفحه