STRIX-R9390-DC3-8GD5-GAMING

  STRIX-R9390-DC3-8GD5-GAMING

  ASUS STRIX R9 390 عملکرد فوق‌العاده در بازی‌ها با بیشترین اطمینان

  • DirectCU III همراه با فناوری فن 0dB تولید بیشترین جریان هوا با 30 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر!
  • فناوری Auto-Extreme با قطعات Super Alloy Power II ارایه بهترین کیفیت و اطمینان
  • Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster افزایش عملکرد با تنظیمات بصری و امکان انتشار فوری جریان بازی.
  Product Image

   STRIX-R9390-DC3-8GD5-GAMING

  سرعت برق‌آسا، زره محافظ، بسیار خنک

  نام Strix از کلمه جغد در روم و یونان باستان الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوش‌هایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچک‌ترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است Strix در خون شما است مانند ما. .

  کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS STRIX R9 390 همراه با فناوری‌های اختصاصی ایسوس تولید شده است مانند DirectCU II با سه فن مجهز به تیغه‌های بال شکل و فناوری 0dB که بیشترین جریان هوا با 30% عملکرد خنک‌تر و 3 برابر صدای کمتر را فراهم می‌کند. این مدل همچنین از فناوری Auto-Extreme با قطعات Super Alloy Power II در سطح کیفیت و دوام ابزارهای فضانوردی استفاده می‌کند ضمن اینکه GPU Tweak II با XSplit Gamecaster برای افزایش عملکرد در یک رابط گرافیکی و انتشار فوری جریان بازی همراه این مدل عرضه می‌شوند.

  • • فناوری AUTO-EXTREME همراه با Super Alloy Power II II
  • DisplayPort, HDMI, DVI-D
  • سه فن اختصاصی0dB با تیغه‌های بال‌شکل
  • پنل پشت
  • لوله‌های دوگانه فوق حرارتی 10 میلی‌متری برای اولین بار در صنعت

  خنک بازی کنید

  خنک بازی کنید

  DirectCU III با لوله‌های حرارتی 10 میلی‌متری

  30% عملکرد خنک‌تر و 3 برابر ساکت‌تر

  فناوری اختصاصی سیستم خنک‌کننده DirectCU III دارای دو لوله اختصاصی 10 میلی‌متری با تماس مستقیم روی پردازنده گرافیکی است و توانایی انتقال حرارت از پردازنده گرافیکی با 40 درصد ظرفیت بیشتر نسبت به مدل مرجع را دارد، این توانمندی‌ها باعث می‌شود عملکرد کارت در اجرای بازی‌ها 30 درصد خنک‌تر باشد.

  در سکوت بازی کنید

  طراحی منحصر به فرد سه فن با تیغه‌های بال‌شکل 0dB

  بیشترین جریان هوا با 105 درصد فشار هوای بیشتر

  DirectCU III مجهز به سه فن 0dB با طراحی مهندسی منحصر به فرد است. طراحی جدید تیغه‌ها به شکل بال بیشترین جریان هوا را ایجاد می‌کند و 105 درصد فشار ایستایی بیشتری روی سینک حرارتی دارد در حالی که نسبت به مدل مرجع صدای نویز آن 3 برابر کمتر است. فن‌های 0dB به شما اجازه می‌دهند از بازی‌هایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید.* این ویژگی باعث می‌شود DirectCU III خنک ترین و بی صداترین کارت گرافیک موجود در بازار باشد.

  اینجا در مورد طراحی فن 0dB بیشتر بخوانید.

  *عملکرد ممکن است بر اساس تنظیمات سیستم و نوع استفاده متفاوت باشد

  برترین کیفیت و بهترین دوام

  AUTO-EXTREME Technology

  اکنون تمام کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه است و از بهترین مواد برای تعیین استانداردهای جدید کیفیت استفاده می‌کنند. فناوری AUTO-EXTREME کیفیت مداوم، عملکرد بهتر و دوام بیشتر کارت گرافیکی را تضمین می‌کند. این فرآیند جدید همچنین با محیط زیست سازگار است، مواد شیمیایی مضر را حذف می‌کند و مصرف برق را 50 درصد کاهش می‌دهد.

  8 فاز Super Alloy Power II

  مهندسان ایسوس برترین قطعات آلیاژی را در طراحی کارت‌های گرافیکی به خدمت گرفته‌اند تا استحکام آنها را تقویت کنند. قطعات Super Alloy Power II بطور قابل توجهی بهره‌وری را افزایش می‌دهند، مانع از افت توان می‌شوند و تا 2 برابر نویز قطعات تحت بار پردازش را کاهش می‌دهند همچنین به سطحی از حرارت می‌رسند که در مقایسه با طراحی پیشین 50 درصد خنک‌تر است.

  مانند بازیکنان

  عملکرد کارت‌های گرافیک STRIX فراتر از انتظار است در حالی که ظاهر جذابی نیز دارند. جلوه نوری متناوب، نمای زیبایی به سیستم شما می‌دهد.

  زره محافظ

  STRIX GPU-Fortifier شده‌اند که برای مراقبت از پردازنده گرافیکی، تنش‌های فیزیکی در اطراف آن را کاهش می‌دهند.

  آنچنان که می‌خواهید بازی کنید

  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

  بهینه‌سازی تا قلب بازی شما

  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما امکان می‌دهد به راحتی جریان بازی را از درون آن ثبت و منتشر کنید.

  اینجا بیشتر بخوانید.

  Gaming Booster

  افزایش عملکرد با یک کلیک

  • جلوه‌های تصویری:

   عملکرد شما را از طریق خاموش کردن جلوه‌های تصویری ویندوز افزایش می‌دهد.

  • خدمات سیستم:

   بطور خودکار یا دستی فرآیندها و سرویس‌های ویندوز را خاموش می‌کند.

  • یکپارچه سازی حافظه:

   حافظه سیستم شما را بدون اینکه سرویسی بسته شود مرتب و آزاد می‌کند.

  بازگشت به ابتدای صفحه