STRIX-R9390-DC3OC-8GD5-GAMING

  STRIX-R9390-DC3OC-8GD5-GAMING

  ASUS STRIX R9 380 عملکرد قدرتمند در بازی و نهایت پایداری

  • 1050 مگاهرتز فرکانس پردازنده گرافیکی برای یک تجربه قدرتمند از بازی
  • DirectCU II با فناوری فن 0dB در سکوت از اجرای بازی‌های سبک لذت ببرید، بازی‌های سنگین نیز با 30 درصد دمای کمتر و 3 برابر نویز کمتر اجرا می‌شوند!
  • فناوری Auto-Extreme با قطعات Super Alloy Power II : اطمینان و کیفیتی در سطح ابزارهای فضانوردی
  • GPU Tweak II همراه با Xsplit Gamecaster افزایش عملکرد با تنظیمات بصری و امکان انتشار فوری جریان بازی
  Product Image

  سرعت-برق،. حفاظت -مسلح، . بسیار -خنک.

  نام Strix از یک کلمه روم و یونان باستان برای جغد الهام گرفته شده و به معنی چشمانی تیزبین و گوش‌هایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچک‌ترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است. Strix در خون شما است مانند ما.

  کارت گرافیک مخصوص بازی ASUS STRIX R9 390 همراه با فناوری‌های اختصاصی ایسوس تولید شده است مانند DirectCU II با تیغه‌های بال شکل دوگانه و فناوری 0dB در طراحی فن‌ها که بیشترین جریان هوا با 30% عملکرد خنک‌تر و 3 برابر صدای کمتر را فراهم می‌کند. این مدل همچنین از فناوری Auto-Extreme با قطعات Super Alloy Power II در سطح کیفیت و دوام ابزارهای فضانوردی استفاده می‌کند ضمن اینکه GPU Tweak II با XSplit Gamecaster برای افزایش عملکرد در یک رابط گرافیکی و انتشار فوری جریان بازی همراه این مدل عرضه می‌شوند.

  • فناوری AUTO-EXTREME همراه با Super Alloy Power II
  • DisplayPort, HDMI, DVI-D
  • سه فن با تیغه‌های شکل بال 0dB
  • پنل پشت
  • اولین لوله‌های حرارتی قطور 10 میلی‌متری

  خنک بازی کنید

  DirectCU II با لوله‌های حرارتی 10 میلی‌متری

  30% عملکرد خنک‌تر و 3 برابر ساکت‌تر

  فناوری اختصاصی سیستم خنک‌کننده DirectCU III مجهز به دو لوله حرارتی 10 میلی‌متری است که بطور مستقیم روی پردازنده گرافیکی نصب می‌شود و توانایی انتقال حرارت از پردازنده گرافیکی با 40 درصد ظرفیت بیشتر را دارند تا عملکرد سیستم خنک‌کننده 30 درصد افزایش پیدا کند.

  در سکوت بازی کنید

  طراحی دوگانه تیغه‌های بال‌شکل فن و صدای 0dB

  بیشترین جریان هوا با 105 درصد فشار هوای بیشتر

  DirectCU II مجهز به سه فن 0dB با طراحی مهندسی ثبت شده است. طراحی جدید تیغه‌ها به شکل بال بیشترین جریان هوا را ایجاد می‌کند و 105 درصد فشار ایستایی بیشتری روی سینک حرارتی دارد در حالی که نسبت به مدل مرجع صدای نویز آن 3 برابر کمتر است. فن‌های 0dB به شما اجازه می‌دهند از بازی‌هایی مانند League of Legends® و StarCraft® در سکوت کامل لذت ببرید.* این ویژگی باعث می‌شود DirectCU III خنک ترین و بی صداترین کارت گرافیک موجود در بازار باشد.

  مورد طراحی فن 0dB بیشتر بخوانید.اینجا .

  *عملکرد ممکن است بر اساس تنظیمات سیستم و نوع استفاده متفاوت باشد

  کیفیت و اطمینان در سطح ابزارهای فضانوردی

  فناوری AUTO-EXTREME

  اکنون تمام کارت‌های گرافیکی ایسوس با فناوری AUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه است و با بهترین مواد برای تعیین استانداردهای جدید کیفیت مورد استفاده قرار می‌گیرند. فناوری AUTO-EXTREME کیفیت مداوم، عملکرد بهتر و دوام بیشتر کارت گرافیکی را تضمین می‌کند. این فرآیند جدید همچنین با محیط زیست سازگار است، مواد شیمیایی مضر را حذف می‌کند و مصرف برق را 50 درصد کاهش می‌دهد.

  8 فاز Super Alloy Power II

  مهندسان ایسوس قطعات آلیاژی با کیفیت ابزارهای فضانوردی را در طراحی کارت‌های گرافیکی به خدمت گرفته‌اند تا استحکام آنها را تقویت کنند. قطعات Super Alloy Power II بطور قابل توجهی بهره‌وری را افزایش می‌دهند، مانع از افت توان می‌شوند و تا دو برابر نویز قطعات تحت بار پردازش را کاهش می‌دهند همچنین به سطحی از حرارت می‌رسند که در مقایسه با طراحی پیشین 50 درصد خنک‌تر است.

  همانند بازیکنان

  عملکرد کارت‌های گرافیک STRIX فراتر از انتظار است در حالی که ظاهر جذابی نیز دارند. جلوه نوری متناوب، نمای زیبایی به سیستم شما می‌دهد.

  حفاظت مسلح

  پنل پشتی پیشرفته حفاظت از کارت گرافیک را افزایش می‌دهد و از خمیدگی مدار چاپی در طول زمان جلوگیری می‌کند.

  آنچنان که می‌خواهید بازی کنید

  GPU Tweak II همراه با XSplit Gamecaster

  بهینه‌سازی تا قلب محتوای شما

  GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر از همیشه شود و جذابیت بصری بیشتری داشته باشد ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص تمام منابع، عملکرد سیستم را حداکثر می‌رساند. XSplit Gamecaster به شما امکان می‌دهد به راحتی جریان بازی را از درون آن ثبت و منتشر کنید.

  بیشتر بخوانید اینجا .

  تقویت بازی

  افزایش عملکرد با یک کلیک

  • جلوه‌های تصویری:

   عملکرد شما را از طریق خاموش کردن جلوه‌های تصویری ویندوز افزایش می‌دهد.

  • خدمات سیستم:

   بطور خودکار یا دستی فرآیندها و سرویس‌های ویندوز را خاموش می‌کند.

  • یکپارچه سازی حافظه:

   حافظه سیستم شما را بدون اینکه سرویسی بسته شود مرتب و آزاد می‌کند.

  Back to top