TURBO-GTX1070TI-8G

  TURBO-GTX1070TI-8G

  کارت گرافیک ASUS Turbo GeForce® GTX 1070 TI برای دریافت مطبوع بهترین عملکرد

  • • با استفاده از فن مجهز به دو یاتاقان، اصطکاک کاهش یافته و بدین ترتیب عمر فن به 4 برابر می رسد؛ افزون بر آن افزایش بهره وری در خنک کننده نیز اتفاق می افتد.
  • • تنها فناوری Auto-Extreme به همراه Super Alloy Power II است که دارای بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان هستند.
  • • رابط HDMI واقعیت مجازی (VR) برای دریافت بهترین تجربیات واقعیت مجازی.
  • • لوگوی نورانی قابل برنامه ریزی؛ با لوگوی نورانی مجهز به LED سیستم خود را منحصر به فرد کنید.
  • • GPU Tweak II به همراه Xsplit Gamecaster افزایش عملکرد بازی و استریم گیم پلی را فراهم می سازد.
  • • NVIDIA ANSEL برای ارائه یک روش جدید و مدرن با هدف ثبت تصاویر در حین بازی.
  • • فناوری NVIDIA GameWorks™ یک تجربه تعاملی و سینمایی، و همچنین گیم پلی فوق العاده صاف را فراهم می کند.
   Product Image

   ساخت عالی و بی نظیر شما

   کارت گرافیک ASUS Turbo GeForce GTX 1070 TI مجهز به فن با دو یاتاقان و طول عمر 4 برابر بیش از مدل های معمول، و تکنولوژی منحصر به فرد Auto-Extreme به همراه قطعات Super Alloy Power II برای بالاترین ثبات و کارایی. لوگوی نورانی قابل برنامه ریزی و پورت های سازگاری با واقعیت مجازی که به کاربران امکان لذت بردن آسان از واقعیت مجازی را می دهد. ASUS Turbo GeForce® GTX 1070 TI دارای فناوری GPU Tweak II و برنامه XSplit Gamecaster است که ضمن بالا بردن عملکرد بصری، استریم جریان بازی با سرعت بالا را امکان پذیر می کند.

   رابط های پنل I/O

   1 رابط DVI-D
   2 رابط HDMI 2.0
   2 رابط Display Port

   فن دارای دو یاتاقان

   4 برابر طول عمر بیشتر

   بدون وجود مشکل رایج خشک شدن روغن، فن دارای دو یاتاقان که بر روی کارت گرافیک تعبیه شده است، دارای طول عمر 4 برابر ببیشتر است. همچنین با کاهش اصطکاک، گردش نرم و صاف، بهبود عملکرد و طول عمر خنک کننده ی کارت گرافیک رقم خواهد خورد.

   تکنولوژی Auto-Extreme به همراه
   Super Alloy Power II

   بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان

   کارت های گرافیک ایسوس با استفاده از فناوری Auto-Extreme تولید می شوند که نخستین فرایند 100% مکانیزه تولید در این صنعت است. در تولید این کارت گرافیک ها از قطعات Super Alloy Power II استفاده می شود که موجب افزایش کارایی، کاهش اتلاف انرژی کاهش نویز هنگام قرار گرفتن تحت بار، و دمای پایین تر شده و کیفیت بی نظیر و قابلیت اطمینان بالا را به همراه دارد.


   *این تصاویر تنها جنبه نمایشی دارد.

   سازگار با درگاه HDMI واقعیت مجازی

   از واقعیت مجازی فراگیر لذت ببرید

   کارت گرافیک ASUS Turbo GeForce® GTX 1070 TI دارای دو پورت HDMI به منظور اتصال یک دستگاه جانبی واقعیت مجازی و یک نمایشگر به طور همزمان است. بنابراین قادر خواهید بود تا بدون استفاده از رابط و کابل های اضافی، در هر لحظه از تجربیات واقعیت مجازی لذت ببرید.

   لوگوی نورانی با
   قابلیت شخصی سازی

   نگاهی منحصر به فرد برای سیستم شما

   کارت گرافیک ASUS Turbo GeForce® GTX 1070 TI دارای لوگوی نورانی نشان ایسوس است که شما با سفارشی سازی آن، قادر خواهید بود تا نگاهی منحصر به فرد را برای سیستم خود ایجاد نمائید.

   GPU Tweak II به همراه XSplit Gamecaster

   GPU Tweak II:
   افزایش بصری سرعت عملکرد

   هر طور که مایل هستید، سرعت فرکانس، ولتاژ و سرعت فن کارت گرافیک را تنظیم نمائید. بسته به سطح تجربه ی خود، یکی از وضعیت های استاندارد و یا پیشرفته را انتخاب نمائید. به منظور دسترسی به گزینه‌های گرافیکی و انجام آسان تغییرات، حالت استاندارد را انتخاب کنید.

   این حالت برای افرادی که تمایل ‏دارند نحوه تنظیم کارت گرافیک را بیاموزند عالی است. روش دیگر که همان حالت پیشرفته است برای اورکلاکرهای حرفه‌ای که می‌خواهند کنترل کامل کارت گرافیک خود را در دست بگیرند و از گزینه‌های پیچیده و متعدد تنظیمات استفاده نمایند مناسب خواهد بود.

   XSplitGamecaster:
   استریم جریان بازی با سرعت بالا

   هم اینک می توانید به وسیله یک کلیک از برنامه ی XSplit Gamecaster با اجرای بازی، شروع به ضبط و نحوه ی بازی خود نمائید. افزون بر آن می‌توانید امکانات یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها را برای انتشار بهتر بازی نیز بهره مند شوید.
   در زمینه XSplit Gamecaster بیشتر بدانید.

   Powered by
   قدرت گرفته از NVIDIA® GeForce® GTX 1070 TI

   سازگار با NVIDIA VRWorks

   فناوری‌های نسل بعد ‏™NVIDIA VRWorks‏ ‏ برای تاخیر کمتر، سازگاری با استاندارد پلاگ اند پلی و عملکرد فراگیر.‏

   سازگار با NVIDIA® G-SYNC

   با همگام کردن نرخ تازه‌سازی صفحه نمایش با ‏GPU، سریعترین و روانترین تجربه بازی را برای شما به ارمغان می آورد. ‏همچنین شکستگی تصویر را حذف کرده و تاخیر و وقفه را به حداقل میزان ممکن می‌رساند.‏

   پشتیبانی از NVIDIA® SLI

   با استفاده از چندین پردازنده گرافیکی می‌توانید عملکرد شگفت‌انگیزی را تجربه کنید.