TURBO-GTX970-OC-4GD5

  TURBO-GTX970-OC-4GD5

  کارت‌ گرافیک ASUS GeForce® GTX 970 DirectCU II برای بالاترین عملکرد

  • فرکانس پردازش 1228 مگاهرتزبرای عملکرد بهتر و تجربه‌ای بی‌نظیر از اجرای بازی‌ها
  • طراحی دمنده با دو ورودیو 10 درصد افزایش سطح دفع حرارت، ارایه 10 عملکرد خنک‌تر و کاملا ساکت
  • فن‌های دو بلبرینگعملکرد روان‌تر با کاهش اصطکاک، 4 برابر افزایش طول عمر کارت و راندمان خنک‌تر
  • Super Alloy Powerعملکرد را از طریق کاهش افت توان تقویت کنید، دوام را افزایش دهید و به اجرای خنک‌تر برسید
  • GPU Tweak و XSplit Gamecasterافزایش همزمان فرکانس GPU در یک رابط گرافیکی و انتشار فوری جریان بازی
  Product Image

  عملکرد خنک در برج سپید

  کارت گرافیک ASUS Turbo GTX 970یک نگارش ویژه با رنگ متمایز سفید است. این مدل با دو دهانه دمنده طراحی شده و 10 درصد سطح دفع حرارت وسیع‌تری دارد. در ASUS Turbo GTX 970 عملکرد سیستم خنک‌کننده 10 درصد افزایش داشته است و از پیکربندی SLI پشتیبانی می‌کند. همچنین این مدل فن‌های دو بلبرینگ مجهز شده است که تا چهار برابر دوام کارت را افزایش می‌دهند و از طریق قطعات اختصاصی توان سوپر آلیاژی، برترین سطح پایداری را ارایه می‌دهند.

  ASUS Turbo GTX 970 با یک سال مجوز رایگان نسخه پیشرفته ASUS GPU Tweak و ابزار XSplit Gamecaster می‌توانید از نهایت توان گرافیک بهره ببرید و جریان بازی خود را بلافاصله منتشر کنید. ASUS Turbo GTX 970به عنوان جدیدترین نوآوری در میان انبوهی از خلاقیت‌ها، شگفتی دیگری در جستجوی بهترین کارت گرافیک است.

  درگاه‌ها

  1 x Native DVI-I
  1 x Native DVI-D
  1 x Native HDMI 2.0
  1 x Native Display Port

  دو دریچه ورودی دمنده فن

  10 درصد خنک‌تر از مدل مرجع و 7 درصد حرارت کمتر در پیکربندی SLI

  ASUS Turbo GTX 970 با 10 درصد افزایش سطح دفع حرارت و طراحی دو ورودی برای دمنده 10 درصد خنک‌تر از مدل مرجع است و 7 درصد حرارت کمتری در پیکربندی SLI دارد.

  بلبرینگ‌های مقاوم در هر دو طرف فن باعث افزایش مقاومت حرارتی و استحکام می‌شوند. با کاهش اصطکاک همچنین کارت روان‌تر عمل می‌کند و دوام آن تا 4 برابر بیشتر می‌شود.

  فن‌های دو بلبرینگ

  4 برابر دوام بیشتر

  با کاهش مشکل خشک شدگی روغن که در فن‌های ماسوره‌ای شایع است، فن‌های دو بلبرینگ ASUS Turbo GTX 970 چهار برابر دوام بیشتری ارایه می‌دهند، با کاهش اصطکاک همچنین کارت روان‌تر عمل می‌کند و دوام آن تا 4 برابر بیشتر می‌شود.

  Super Alloy Power

  افزایش خنک‌کنندگی و دوام

  قطعات آلیاژی با فرمول ویژه عملکرد از طریق کاهش افت توان باعث افزایش عملکرد، بهبود دوام و تسهیل کارایی سیستم خنک‌کننده می‌شوند. چوک‌های هسته بتن، صدای مزاحم در بار پردازشی سنگین را از بین می‌برند و خازن‌های کارت دارای طول عمر 50.000 ساعت هستند که 2.5 برابر بیشتر از خازن‌های سنتی است.

  GPU Tweak به همراه پخش زنده

  تنظیم همزمان در یک رابط گرافیکی

  تنظیمات فرکانس، ولتاژ و سرعت فن برای افزایش سرعت کارت گرافیکی را دقیقا مطابق با خواسته خود انجام دهید. می‌توانید بر اساس مهارت خود میان حالت استاندارد و پیشرفته در GPU Tweak یکی را انتخاب کنید.

  انتخاب حالت استاندارد امکان دسترسی به بهینه‌سازی آسان در یک رابط بصری را فراهم می‌کند. این گزینه برای یادگیری نحوه بهینه‌سازی کارت گرافیک بسیار مفید است. از سوی دیگر می‌توانید حالت پیشرفته را امتحان کنید که گزینه‌های پیچیده و دقیقی برای افزایش توان کارت ارایه می‌دهد و کنترل کاملی را برای اورکلاکرها ایجاد می‌کند.

  XSplit Gamecaster: جریان بازی خود را به سرعت ضبط و منتشر کنید

  با اجرای XSplit Gamecaster می‌توانید تنها با یک کلیک از درون بازی، شروع به ثبت و انتشار نحوه بازی خود کنید. همچنین امکان یادداشت برداری در محیط بازی و ویرایش ویدیوها برای انتشار بهتر بازی را فراهم می‌کند.
  درباره XSplit Gamecaster بیشتر بخوانید

  GeForce GTX 970

  تکنولوژی نظارت هوشمند روی فرکانس، فعالیت GPU ‌با حداکثر توان و اجرای بازی با بالاترین سرعت فریم ممکن را تضمین می‌کند. این ابزار سطح جدیدی از تنظیمات را پیشنهاد می‌دهد که شامل دمای پردازنده گرافیکی، اورکلاکینگ و ولتاژ‌های باز است.

  بازی تنها سرعت فریم بالاتر نیست. با نوآوری خلاقانه Adaptive Vertical Sync شرکت NVIDIA® همواره بازی روانی را تجربه کنید. این فناوری برای حداکثر استفاده از جریان بازی vsync را به صورت فعال نسبت به نرخ فریم کنونی تنظیم می‌کند.

  اجرای بازی‌ با جلوه‌های پیشرفته مانند شعله‌های انفجار و شخصیت‌های واقعی همراه است و امکان نمایش جلوه‌های پیچیده برای پردازش همزمان توسط سوییچ بین پردازش گرافیک و فیزیک با 10 برابر سرعت بیشتر را فراهم می‌کند.

  فناوری پیکربندی چندین پردازنده گرافیکی برای عملکرد بی‌نهایت

  بازی‌ها را با فناوری NVIDIA® Surround™ توسط یک کارت گرافیک روی چندین مانیتور ببینید و یک حس واقعی را تجربه کنید.