ECHELON NAVY

  ECHELON NAVY

  هدست مخصوص بازی با الهام از استتار ارتشی، پشتیبانی از چندین پلتفرم و راحتی مداوم

  • مگنتهای بزرگ 50 میلیمتری نئودیمیوم
  • میکروفون جمعشدنی با فیلتر نویز
  • قابل استفاده در رایانه و مک، حتی کنسولها، موبایلهای هوشمند و تبلتها
  • جداسازی موثر نویز 30dB
  • بالشتکهای سایز کامل 100 میلیمتری برای پوشش کامل گوشها
  • دارای یک کیف مخصوص زیبا
   Product Image

   سری Echelon هیجان بازیهای اول شخص را چند برابر میکند و دارای یک طراحی الهامگرفته از پوشش استتاری ارتشی است تا مطمابق با سلاح و یونیفرم نظامی باشد. صرف نظر از بازیها، این هدست برای کاربردهای روزمره نیز عالی است! Echelon را به دسکتاپ، لپتاپ، کنسول، موبایل یا تبلت خود متصل کنید و از صدای بینظیر با جزییات درخشان و یک باس قاطع لذت ببرید، تفاوتی میان آنچه میشنوید وجود ندارد.

   عملکرد
   قدرتمند
   صدا
   مگنتهای بزرگ نئودیمیوم با قطر 50 میلیمتر

   درایورهای بزرگ نئودیمیوم با قطر 50 میلیمتر از موقعیتیابی بهتر صدا درون بازیها پشتیبانی میکنند تا کاربران آگاهی بیشتری نسبت به محیط، حرکت دشمنان و موقعیت خود داشته باشند. باس عمیق، تاثیر غیرقابل انکاری در تمام صداها از موسقی تا انفجار دارد در حالی که محدوده گسترده صوتی، مزیتهایی مانند شفافیت صدا تا اعوجاج فوقالعاده اندک را ارائه میکند. منحنی واکنش فرکانسی این مدل برای بازیها بهینهسازی شده است تا بازتئلید صدای گامها و شلیکها را تقویت کند و هوشیاری محیطی بازیکنان برای واکنش دقیق و پیروزی در نبردها را همراه داشته باشد.

   ارتباط شفاف
   درون بازی
   میکروفون جمعشدنی مجهز به فیلتر نویز

   با دوستان خود در ارتباط باشید، ASUS Echelon Navy از یک میکروفون جمعشونده و انعطافپذیر استفاده میکند تا امکان تنظیم آسان آن وجود داشته باشد و زمانی که نیازی به آن ندارید، فضای اندکی اشغال کند. فناوری جدید فیلتر کاهش نویز، حساسیت صوتی بیشتری دارد تا حین بازیها با دوستان خود در ارتباط باشید.

   لذت از بازیهای رایانه و سرگرمیهای همراه
   سازگار با ویندوز و مک
   کابل مجزا با جکهای 3.5 میلیمتری مستقل برای صدا و میکروفون

   میتوانید با Echelon Navy مشکلات ناسازگاری با ابزارهای مختلف را فراموش کنید زیرا این مدل تقریبا با تمام ابزارها هماهنگ است. کابل اتصال 1.2 متری این مدل به یک کابل جانبی با طول 1.3 متر همراه با جعبه کنترل متصل میشود و جکهای جداگانهای برای صدا و میکروفون ارائه میدهد.

   و حتی کنسولها، موبایلها و تبلتها
   اتصال به ابزارهای هوشمند و کنسول PS4

   Echelon Navy با کانکتور ترکیبی هدفون و میکروفون، برای اتصال به موبایل، تبلت و پلیاستیشن 4 نیز عالی است و آن را به ابزارهای هوشمند خود متصل کنید تا با خانواده و دوستان خود حین حرکت در تماس باشید یا با PlayStation® 4 بازی کنید. تحقیقات ما نشان میدهد طول 1.2 متر بهترین اندازه برای ابزارهای همراه و کار با جویستیک پلیاستیشن است و مانع از ایجاد گره و پیچیدگی کابل میشود.

   صدای شفاف درون بازی
   تمرکز کامل در اختیار شما است
   جداسازی موثر نویز 30dB

   صدای مزاحم نویز یکی از مشکلات گیمرها است و غالبا باعث حواسپرتی و تصمیمات اشتباه در لحظات حساس میشود. Echelon Navy به گونهای طراحی شده است تا بالشتکها مانع موثری در برابر عوامل حواسپرتی مانند نویزهای محیطی یا صداهای انسانی به عنوان دو عامل ایجاد صدای مزاهم باشند. حتی کوچکترین صداها میتواند در بازی حیاتی باشد پس مطمئن شوید ابزارهای مخصوص بازی شما کامل مجهز باشند تا حرکت درست را انجام دهید.

   عالی برای
   جلسههای
   gطولانی
   بازی
   قرارگیری راحت با بالشتکهای بزرگ 100 میلیمتری روی گوشها

   هدبند این مدل در آزمایشگاه مورد بررسی قرار گرفته است تا بهترین نیروی لازم برای اندازههای مختلف سر را داشته باشد. Echelon Navy برای ابعاد مختلف مناسب است و در طول جلسات طولانی بازی به راحتی روی سر قرار میگیرد. بالشتکهای 100 میلیمتری دارای پوشش کامل روی گوشها هستند و به پوشش باکیفیت چرمی مجهز شدهاند تا مانع از خستگی گوشها شوند.

   دارای کیف مخصوص زیبا

   Echelon Navy ئارای کیف حمل مخصوص است که دوام و حفاظت لازم را ایجاد میکند پس میتوانید به هر کجا سفر کنید و هدست را زمانی که در حال استفاده نیست در کیف مخصوص خود قرار دهید.

   سایر ابزارهای مخصوص بازی Echelon