Echelon

  Echelon

  عظمت صدا، طراحی الهام گرفته از بازیها، راحتی دائمی

  • جزییات صدای زنده درون بازیها با مگنتهای بزرگ 50 میلیمتری نئودیمیوم
  • تمرکز کامل بر میدان نبرد با جداسازی نویز 30dB
  • بالشتکهای بزرگ 100 میلیمتری با پوشش کامل گوشها و قرارگیری راحت برای جلسات طولانی بازی
  Product Image


  طراحی در ترکیب با بهترین بازی

  Echelon Camo Edition هیجان بازیهای اول شخص را چند برابر میکند که یکی از ژانرهای پرطرفدار در میان بازیها است. بسیاری از این بازیها به گیمرها اجازه میدهند لباس و اسلحه را متناسب با محیط بازی انتخاب کنند و Echelon Camo Edition نیز از همین روش پیروی میکند. زمانی که هدست روی سر گیمر قرار میگیرد با ظاهر نظامی خود باعث میشود بازیکن تمرکز بیشتری روی بازی داشته باشد. بافت استتاری دیجیتال، یک عامل آشنا در تمام بازیهای سبک شوتر است در حالی که پنل جانبی متالیک نمادی از روح محافظ گیمر محسوب میشود و نشان میدهد دارندگان Echelon Camo Edition را نمیتوان به آسانی شکست داد.

  عملکرد صوتی برتر

  مگنتهای بزرگ نئودیمیوم با قطر 50 میلیمتر

  درایورهای بزرگ نئودیمیوم با قطر 50 میلیمتر از موقعیتیابی بهتر صدا درون بازیها پشتیبانی میکنند تا کاربران آگاهی بیشتری نسبت به محیط، حرکت دشمنان و موقعیت خود داشته باشند. باس عمیق، تاثیر غیرقابل انکاری در تمام صداها از موسقی تا انفجار دارد در حالی که محدوده گسترده صوتی، مزیتهایی مانند شفافیت صدا تا اعوجاج فوقالعاده اندک را ارائه میکند. منحنی واکنش فرکانسی این مدل برای بازیها بهینهسازی شده است تا بازتئلید صدای گامها و شلیکها را تقویت کند و هوشیاری محیطی بازیکنان برای واکنش دقیق و پیروزی در نبردها را همراه داشته باشد.

  میکروفون جمعشدنی مجهز به فیلتر نویز

  با دوستان خود در ارتباط باشید، Echelon از یک میکروفون جمعشونده و انعطافپذیر استفاده میکند تا امکان تنظیم آسان آن وجود داشته باشد و زمانی که نیازی به آن ندارید، فضای اندکی اشغال کند. فناوری جدید فیلتر کاهش نویز، حساسیت صوتی بیشتری دارد تا حین بازیها با دوستان خود در ارتباط باشید.  جداسازی موثر نویز 30dB

  صدای مزاحم نویز یکی از مشکلات گیمرها است و غالبا باعث حواسپرتی و تصمیمات اشتباه در لحظات حساس میشود. Echelon Navy به گونهای طراحی شده است تا بالشتکها مانع موثری در برابر عوامل حواسپرتی مانند نویزهای محیطی یا صداهای انسانی به عنوان دو عامل ایجاد صدای مزاهم باشند. حتی کوچکترین صداها میتواند در بازی حیاتی باشد پس مطمئن شوید ابزارهای مخصوص بازی شما کامل مجهز باشند تا حرکت درست را انجام دهید.

  طراحی اختصاصی برای گیمرها

  بهترین تنظیم نیروی نگهدارنده

  هدبند از نیروی بهینه نگهدارنده بر اساس بررسیهای انجام شده در آزمایشگاه بر روی انواع سرهای مختلف استفاده یمکند. Echelon Camo Edition برای ابعاد مختلف مناسب است و در طول جلسات طولانی بازی به راحتی روی سر قرار میگیرد و مانع از استرس میشود.

  hionsبالشتکهای 100 میلیمتری برای پوشش کامل گوش

  بالشتکهای 100 میلیمتری روی گوشها را بطور کامل میپوشانند و بدنه آنها از جنس چرم طراحی شده است تا مانع از خستگی گوشها شوند.


  کابل 2.5 متربا روکش طلای جک

  Echelon Camo Edition با یک کابل بافته شده مقاوم و جکهایی با روکش طلا همراه شده است تا دوام بیشتری داشته باشد و مانع از انحراف صدا شود. همچنین طول 2.5 متری کابل باعث آزادی عمل بازیکنان میشود.

  کنترل صدا روی سیم

  به سادگی کنترل صدا و قطع آن را از طریق گیره کنترل انجام دهید بدون اینکه مزاحمتی برای بازی داشته باشد.


  ست مخصوص بازی Echelon: ترکیبی از چند پیروزی قاطعانه

  Echelon gaming set

  ست مخصوص بازی ASUS Echelon دارای یک طراحی جذاب، الهام گرفته از محبوبترین بازیها و البته بافت نظامی در جهان واقعی است. این ست هر آنچه برای یک ظاهر جذاب و پیروزی مطمئن نیاز دارید را شامل میشود. یک هدست، کارت صدای 7.1 کانال USB و آمپلیفایر هدفون، یک کیبورد مکانیکی، ماوس لیزری و ماوسپد مخصوص. این ترکیبی از چندین پیروزی قطعی است که حتما مورد خواست شما است!