Orion

  Orion

  درایورهای نئودیمیومی 50 میلیمتری، عایق صوتی 30 دسیبلی و بالشتک‌های روگوشی بزرگ 100 میلیمتری برای بازی‌های طولانی

  • صدای زنده بازی‌ها با جزییات واقعی توسط مگنت‌های 50 میلی‌متری نئودیمیوم
  • تمرکز کامل در میدان نبرد با عایق صوتی موثر 30 دسیبلی
  • پوشش کامل گوش توسط بالشتک‌های سایز کامل 100 میلی‌متر، ایده‌آل برای بازی‌های طولانی
  Product Image

  به سبک خود بازی را ببرید و در نهایت آرامش مبارزه کنید

  هدست سایز کامل‌ Orion برای ارایه بهترین صدا و قدرت تشخیص موقعیت به طرفداران بازی طراحی شده است که یک ویژگی حیاتی در اجرای بازی‌های مختلف است. پس از تحقیقات گسترده و دریافت نظرات مشتریان، تیم ROG به این نتیجه رسید که آسایش کاربران در استفاده از هدست یک نکته کلیدی است. در همین راستا، ROG Orion دارای بالشتک‌های روگوشی 100 میلی‌متری است تا با با درایورهای 50 میلی‌متری نئودیمیوم نهایت آسایش و صدای فراگیر را برای شما به ارمغان آورد.

  صدای طبیعی در بازی‌ها

  واحدهای درایور با آهنرباهای نئودیمیومی 50 میلی‌متری

  درایورهای 50 میلی‌متری نئودیمیومی هدست Orion با دقت بسیار بالایی تنظیم شده است تا بطور فعال موقعیت‌یابی صوتی را فراهم کند. این درایورها علاوه بر وضوح فوق‌العاده‌ای دارای باس قدرتمندی هستند و کمترین انحراف را در صدا ایجاد می‌کنند. صدای قدرتمند و فعال تولید شده به میدان مجازی نبرد یک حس واقعی می‌بخشد و به همین دلیل هر حرکتی با واکنشی برق‌آسا همراه خواهد بود.  میکرفون تاشو با قابلیت فیلتر نویز

  ROG Orion با دریافت نظرات مصرف‌کنندگان از یک بوم انعطاف‌پذیر و تاشو استفاده می‌کند تا به راحتی امکان تنظیم زاویه را داشته باشد و زمانی که در حال استفاده نیست بتوان آن را بطور مرتب جمع کرد. فناوری جدید فیلتر نویز میکروفون، حساسیت دریافت صدا را افزایش می‌دهد تا ارتباط بهتری حین بازی داشته باشید.  تمرکز کامل در میدان نبرد با عایق صوتی موثر 30 دسیبلی

  نویز یکی از مشکلات اصلی بازیکنان است و غالبا باعث حواس‌پرتی آنها و اتخاذ تصمیمات نادرست حین اجرای بازی می‌شود. ROG Orion به گونه‌ای طراحی شده است تا بالشتک‌های بزرگ آن بطور کامل روی گوش را پوشش دهند و با فناوری جداسازی نویز، افزایش دفعات پیروزی و لذت از صدا را تضمین می‌کند. این قابلیت بطور موثری صداهای مزاحم محیطی و گفتگوها را محدود می‌کند که دو عامل اصلی در ایجاد مزاحمت‌های صوتی حین بازی هستند. حتی صداهای ضعیف نیز دارای جزییات حیاتی هستند پس مطمئن شوید تجهیزات بازی شما کمک می‌کنند تا در میدان نبرد غرق شوید و در مقابل کوچک‌ترین صداها تصمیمات درست بگیرید.

  طراحی فوق‌العاده راحت و گیمرپسند

  بهترین تنظیم در نیروی قفل گیره

  پس از انجام تحقیقات گسترده و بررسی نمونه‌های متعدد توانستیم Orion را با وزن بسیار کم و در یک شکل ارگونومیک طراحی کنیم، همچنین برای راحتی بیشتر، بهترین نیروی قفل گیره را در آن بکار گرفته‌ایم.

  بالشتک‌های رو گوشی سایز کامل 100 میلی‌متری

  طراحان ROG بالشتک‌های بزرگ 100 میلیمتری را انتخاب کرده‌اند که روی گوش را می‌پوشاند و از بهترین کیفیت چرم با منافذ تهویه استفاده می‌کند.


  کنترل بر خط بلندی صدا

  با یک کنترل کوچک همراه با گیره اتصال، به سادگی صدا را تنظیم یا آن را قطع کنید.  کابل افشان 2.5 متری با جک‌های روکش طلا

  ROG Orion از کابل مقاوم افشان و جک‌های مجهز به روکش طلا استفاده می‌کند تا دوام بیشتر و انحراف صوتی کمتری داشته باشد. کابل بلند 2.5 متری این مدل نیز آزادی عمل بیشتری در حرکت به بازیکنان می‌دهد.
  Republic of Gamers از طریق قدرت برتر صدا، موقعیت‌یابی دقیق و طبیعی در لحظات حساس اجرای بازی‌های آنلاین برای پیروزی شما تلاش می‌کند. با یک تک‌ تیرانداز که برای شکست شما در تاریکی پنهان شده است مقابله می‌‌کنید؟ به لطف سخت‌افزار پیشرفته Xonar زمان آن رسیده است که توسط اطلاعات صوتی در میدان نبرد، یک حمله نیرومند را همراه تیم خود اجرا کنید. دیگر حدس و گمان بس است. با یک صدای واضح و شفاف، شما ژنرال بازی‌های آنلاین هستید و راه همواری تا پیروزی خواهید داشت.

  قهرمان واقعی، گیمرهای مجهز به ROG هستند که از قابلیت‌های فوق‌العاده تشخیص صدا و موقعیت‌یابی در رقابت‌ها استفاده می‌کنند. هدف ما کمک به شما برای پیروزی است و در این راه از نظرات و تجربیات بازیکنان حرفه‌ای بهره‌ برده‌ایم. تیم Xonar این نظرات را به کار میگیرد تا شما همواره پیروز باشید. محصولات صوتی ROG برای گیمرهای واقعی طراحی شده‌اند و از طریق قابلیت‌های نیرومندی مانند ارتباط واضح تا موقعیت‌یابی دقیق که کوچک‌ترین صدای پای دشمن را آشکار می‌کند برای پیروزی شما تلاش می‌کنند. دیگر لازم نیست یواشکی حرکت کنید یا همیشه در حال اختفا باشید!