ROG Strix Fusion 500

  ROG Strix Fusion 500

  هدست گیمینگ ROG Strix Fusion 500 با نور RGB هدست به هدست و قابلیت هماهنگ سازی از طریق برنامه تلفن همراه، صدای hi-fi درجه ESS DAC و تقویت کننده و صدای فراگیر و طبیعی 7.1

  • صدایHi-fi ESS ES9018 DAC و SABRE9601K amp ارائه دهنده های بینظیر صدای بازی
  • در نهایت درایورهایASUS Essence و تکنولوژی محفظه هوای منحصر به فرد برای یک تجربه صوتی فراگیر ترکیب شدند
  • به دلیل اتصال از گونه Plug-And-Play، می توانید از صدای فراگیر 7.1 توسعه یافته با Bongiovi Acoustics در هر لحظه لذت ببرید
  • هماهنگ سازی نور RGB در سراسر هدست ها از طریق بلوتوث، با استفاده از برنامه تلفن همراه اختصاصی
  • کنترل لمسی هدست برای تنظیمات فوری از حجم صدا، توابع پخش و هماهنگ سازی نور RGB
  • بالشتک های گوش هیبریدی ROG، عایق های خوبی برای ارائه ی صدا مطلوب هستند و راحتی خاصی را برای شما به ارمغان می آوردند.
  • میکروفون دیجیتال بهینه شده برای انتقال صدا با وضوح بالا
  Product Image

  چراغ ها را روشن کنید و بازی را آغاز نمایید!

  ROG Strix Fusion 500 یک تکنولوژی هماهنگ سازی نور RGB منحصر به فرد هدست به هدست را در بازی های MOBA و یا esports ارائه می کند تا هماهنگی کاملی در تیم های بازی ایجاد شود. ROG Strix Fusion 500 دارای یک مبدل دیجیتال به آنالوگ Hi-Fi ESS 9018 و یک آمپلی فایر 9601 برای تولید صدای واقعی تر همچنین یک درایور ASUS 50mm، تکنولوژی محفظه هوای منحصر به فرد و سیستم صوتی فراگیر مجازی 7.1 است. برای میدان جنگ آماده شوید!

  ASUS AURA SYNC

  نور Aura RGBایسوس

  سبک خود را با تنظیمات نور Aura RGB به نمایش بگذارید. از بین بیش از 16.8 میلیون ترکیب رنگ و چهار جلوه نورانی از پیش تنظیم شده سبک خود را انتخاب کنید.

  استاتیک
  تنفس
  چرخه رنگ
  موسیقی

  خیره کننده
  میدان جنگ

  همگام سازی برای مبارزه

  با استفاده از هماهنگ سازی نور AURA RGB هدست به هدست منحصر به فرد در مسابقات تیم و گروه تشکیل دهید. به سادگی بلوتوث خود را در تلفن همراه خود فعال کنید و هدست ROG Strix Fusion 500 خود را وصل کرده، سپس به سادگی نور خود را با هدست های متصل شده دیگر همگام سازی کنید.

  Synchronize your gear

  ROG Strix Fusion 500 دارای فن آوری ASUS Aura Sync است که به شما امکان می دهد تا جلوه های نورانی Aura را در محصولات ROG فعال و همگام سازی کنید تا فضای بازی منحصر به فرد و جذابی را ایجاد کنید.


  *به یک مادربرد ایسوس با پشتیبانی از فناوری Aura نیاز دارید.

  به واقعیت زندگی
  صدای بازی

  محفظه هوای منحصر به فرد

  مهندسان صوتی ROG محیط داخلی کاپ های ROG Strix Fusion 500 را در ابعاد بزرگ طراحی کرده اند تا بدین ترتیب صدای ایجاد شده توسط درایو ها، بی نظیر و طبیعی باشد.

  بیس فوق العاده عمیق، جزئیات با وضوح بالا

  درایو های انحصاری ASUS Essence

  درایوهای انحصاری ASUS Essence با پاسخ فرکانسی 20 هرتز الی 40 کیلوهرتز، بیس قدرتمند و صدایی بهینه شده برای بازی را ارائه می کنند. بدین ترتیب، شما تجربه یک صدای آکوستیک و فراگیر را با جزئیات بالا دریافت خواهید کرد.

  جزییات را بشنوید

  ESS Hi-Fi 9018 DAC و تقویت کننده 9601

  ROG Strix Fusion 500 دارای چیپ ESS 9018 DAC است که صدایی بی نظیر، پویا و حداقل اعوجاج را با نرخ 24 بیت بر روی 96 کیلوهرتز، به شما تزریق می کند. افزون بر آن، تقویت کننده ESS 9601 نهایت لذت از یک باس عمیق را برای شما فراهم کرده و شما را به به سطح جدیدی از کیفیت صوتی خواهد برد!

  Hi-Res Audio

  پیش به سوی صدای فراگیر و طبیعی 7.1

  طراحی شده به همراه Bongiovi Acoustics

  بر خلاف سایر هدست های بازی، ROG Strix Fusion 500 قوانین ساده و تکراری را حذف کرده و با استفاده از الگوریتم بهینه سازی شده، ارتقاء جدیدی از صدای واقعی و فراگیر 7.1 را به طور سفارشی ارائه می دهد. با توسعه تکنولوژی Bongiovi Acoustics Digital Power Station صدای طبیعی و واقعی 7.1 را تنها با فشردن یک کلید، فراهم می سازد. این فناوری بدون نیاز به دانگل و یا نرم افزار واقعی، این فناوری در خدمت شما است!

  BONGIOVI

  شرکت Bongiovi Acoustics یکی از پیشگامان تکنولوژی های صوتی است که هدف اصلی آن ساخت جهانی بهتر با فناوری صوتی Digital Power Station است. تیم Bongiovi بهترین و تخصصی ترین راه حل های صوتی را در کنار نوآوری های آکوستیک، در اختیار شما قرار داده است. ارائه کیفیت صوتی در حد ضبط استدیو، به منظور رفع تقاضای رو به رشد کاربران برای تجربه یک صدای همه جانبه و حرفه ای.

  میکروفون دیجیتال بهینه سازی شده

  هدست ROG Strix Fusion 500 دارای یک میکروفون دیجیتال، با یک الگوریتم پردازش صدا با هدف برای برقراری ارتباط واضحتر در بازی است. قابلیت تا شدن میکروفن نیز امکان خاموش شدن خودکار را بدون نیاز به لمس یک کلید اضافی، امکان پذیر کرده است.

  مهندسی دقیق برای نهایت راحتی

  بالشتک های گوش هیبریدی ROG

  کاپ های پارچه ای می توانند راحتی یا کیفیت صدا را به خطر بیندازند. Strix Fusion 300 از بالشتک های منحصر به فرد هیبریدی ROG استفاده می کند که ترکیبی از پروتئین چرم و پارچه های شبکه ای است و راحتی و کیفیت خوبی را به همراه دارد. این بالشتک های ROG بیضی شکل هستند، شکل های بیضوی بهتر از شکل های دایره ای سنتی هستند زیرا عایقی بهتر برای صدا هستند و راحتی بیشتری را به همراه دارند.

  جلوگیری از
  عرق کردن گوش
  صدایی بهتر
  عایق بندی
  بالشتک های بیضی شکل

  کنترل لمسی

  حجم صدا و دیگر تنظیمات معمول مورد استفاده را به طور مستقیم از روی صفحه لمسی تنظیم نمائید.

  قبلی/بعدی
  به چپ/راست کشیده و ترک موسیقی را انتخاب نمائید.
  کنترل صدا
  به بالا/پایین کشیده و ظرفیت صدا را تغییر دهید.
  پخش/نگه داشتن موقت
  تک لمس
  RGB sync
  ضربه زده و برای 3 ثانیه نگاه دارید؛ این اقدام برای ارتباط هدست به هدست صورت می پذیرد.

  ضربه زده و برای 5 ثانیه نگاه دارید؛ برای ورود به حالت جفت شدن.

  سازگاری با پلت فرم های مختلف

  ROG Strix Fusion 500 دارای رابط USB 2.0 بوده و با دستگاه های PC، Mac و کنسول بازی پلی استیشن 4 و سازگار است.

  مسیر Fusion

  هرگز در زمینه کیفیت، راحتی و سبک بازی، کوتاه نیاید.هدست های Fusion به درایو های اختصاصی و منحصر به فرد ASUS Essence مجهز شده اند که با کاپ های عایق بندی شده برای کارایی بالایی صوتی، بالشتک های ROG Hybrid برای نهایت راحتی و فناوری RGB به منظور نمایش سبک و سیاق مورد علاقه شما در بازی، تمامی ویژگی های مورد نیاز برای یک انتخاب را به شما ارائه خواهند داد.

  Fusion 300 Fusion 500
  Connectivity USB 2.0
  3.5mm audio jack
  USB 2.0
  ESS DAC & AMP - V
  7.1 virtual surround V V
  * Developed with Bongiovi Acoustics
  Airtight chamber V V
  ASUS Essence driver V V
  Lighting LED RGB
  Headset-to-headset
  Aura RGB light
  synchronization
  - V
  Microphone Analog boom mic Digital boom mic
  Touch controls - V