STRIX 2.0

  STRIX 2.0

  هدست مخصوص بازی با درایورهای بزرگ 60 میلیمتر مجهز به دو میکروفون

  • درایور رعدآسای 60 میلیمتری:موقعیتیابی دقیق و صدای فراگیر در بازیها
  • سازگار با انواع پلتفرمها: سازگار با رایانههای ویندوز، مک، PS4 و سایر ابزارهای هوشمند
  • مجهز به دو میکروفون: میکروفون جداشدنی برای گفتگوی شفاف حین بازی و یک میکروفون برخط برای استفاده حین حرکت
  • گوشی تاشو: طراحی سازگار با جابجایی
  Product Image
  گوشهای خود را تیز کنید

  Strix 2.0 از درایورهای بزرگ مگنت 60 میلیمتری نئودیمیوم استفاده میکند تا صدایی قاطع و شفاف را منتشر سازد. علاوه بر ارائه یک صدای عالی در بازیها، Strix 2.0 برای شنیدن موسیقی نیز لذتبخش است. Strix 2.0 را به رایانه، لپتاپ، PS4 یا ابزارهای هوشمند خود متصل کنید و تجربهای بینظیر از جزییات شفاف صدا همراه با یک باس کوبنده در بازیها، موسیقی و هر آنچه میشنوید داشته باشید.

  بازی
  صدای فراگیر
  مگنت رعدآسای 60 میلیمتری نئودیمیوم

  اگر قدرت مگنت بزرگ 60 میلیمتری نئودیمیوم را احساس نکردهاید، پس به صدای Strix 2.0 گوش دهید تا یک ضربه کوبنده و نهایت لذت را تجربه کنید که کاملا رضایتبخش است. در زمان بازی صدای تمام شلیکها را خواهید شنید و از صدای پای دشمنان، موقعیت آنها را متوجه خواهید شد. پس از آن به صدای کنسرت راک در یک استادیوم بزرگ گوش دهید، تمام کلمات یک مکالمه را بشنوید یا صدای واقعی موسیقی متن فیلمها را احساس کنید.

  بازی
  CROSS-PLATFORM
  پلتفرمهای مختلف
  کار با رایانههای ویندوز و کامپیوترهای مک

  مشکلات ناشی از ناسازگاری را فراموش کنید زیرا Strix 2.0 تقریبا با تمام ابزارها هماهنگ است. Strix 2.0 همراه با یک کابل جداساز 1.5 متری ارائه میشود تا سازگاری با رایانهها و مک را تضمین کند.

  اتصال به PS4، موبایل و تبلت
  و حتی کنسول، موبایلهای هوشمند وتبلت

  Strix 2.0 به لطف استفاده از یک جک ترکیبی چهار پل 3.5 میلیمتری ، برای موبایل، تبلت و PlayStation® 4 نیز عالی است. کافی است جک را به ابزارهای هوشمند خود متصل کنید تا هنگام جابجایی، با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشید یا آن را به PlayStation® 4 وصل نمائید و از بازیها لذت ببرید. تحقیقات ما نشان میدهد که 1.5 متر بهترین طول برای استفاده توسط ابزارهای همراه و PlayStation® 4 است و مانع گرهخوردگی و پیچیدگی میشود!

  بازی با شفافیت فوقالعاده گفتگو
  مجهز به دو میکروفون

  اگر از Strix 2.0 در خانه یا در حرکت استفاده میکنید، طراحی این مدل با دو میکروفون، راحتی و انعطاف را برای شما به همراه دارد. میکروفون تاشو برای گفتگو حین بازی عالی است و تضمین میکند صدای شما همیشه با شفافیت و رسا شنیده میشود. بوم میکروفون به راحتی جمع میشود تا هنگام جابجایی فضای کمتری اشغال کند و هنگام حرکت میتوانید از میکروفون برخط آن استفاده کنید.

  بازی همهجا
  طراحی سازگار با حرکت و جابجایی

  طراحی جمعشونده امکان قرارگیری تخت گوشیها را فراهم میکند و میتوانید آن را جمع کنید و به مسابقات مخصوص بازی ببرید. بوم میکروفون تاشو نیز به آسانی جدا میشود تا راحتتر جابجا شوید. وزن Strix 2.0 تنها 320 گرم است و به راحتی حمل میشود ضمن اینکه روی سر نیز فوقالعاده راحت است.

  STRIX

  غریزه بازیگر خود را رها کنید

  نام Strix از یک کلمه روم و یونان باستان برای جغد الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوشهایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچکترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است. Strix در خون شما است مانند ما.
  درباره سری مخصوص بازی Strix بیشتر بخوانید.